Sayfa 11/109 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 866 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Teknik analiz öngürüleriyle yükselbilecek hisse bulmak

Esas

hayırlı olsun topiğiniz
    ky ler bu yıl çok şanslı

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    EDİRNE
    Gönderi
    2,164

Esas

Alıntı Originally Posted by aborjin78 Yazıyı Oku
    Sayın Vedehas, TATKS gözüme çarptı. çok fazla teknik bilgim yok ama, 4,40 lardan gelen düşen kanal ve yatayda 2,60 seviyesi yukarı kırıldı gibi. Sizden rica etsem yorum yapabilirmisiniz.

iyi akşamlar...
    tatkonserve için haklısınız .. yeni bir yükseliş trendine girmiş durumda..

sayın isona ve sayın pochandanda fikirlerini alabilir miyiz?

http://o1305.hizliresim.com/19/8/mvb14.jpg

Esas

grafik göndermek istedim ama başaramadım Göltaş 01,11,2012 günümüze yükselen kanal aşağı kırarsa 5 yıllık grafiğine göre alt kanal yukarıya dönerse yükselen kanalda hareket eder sanırım grafik gönderemedim özür dilerim.rakam vermedim yanıltıcı olmamak için yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku
    tatkonserve için haklısınız .. yeni bir yükseliş trendine girmiş durumda..

sayın isona ve sayın pochandanda fikirlerini alabilir miyiz?

http://o1305.hizliresim.com/19/8/mvb14.jpg

abi dün bakmıştım grafiğine net rakam olmasada 2,60 civarını 1,5 yıldır kıramıyordu dün üstünde kapatmış son günlerdeki hacimde dikkate değer bence yukarı potansiyeli yüksek akşam bir karalama yapalım bakalım ne çıkacak

Esas

göltaş dün bakmıştım ama kanalı asagı. kırmıştı aksam tekrardan grafıge bakmak lazım grafık atacaklar hızlıresim.com rahatça gonderebılırler yazın cızın karalayın ve atın hep beraber bakalım bu teknık başka türlü ogrenılmıyor

Esas

Hayırlı olsun sayın vedehas, inşallah biz de istifade ederiz kısmetse...

Duhul
    Jul 2012
    İkamet
    aydın
    Gönderi
    264

Esas

Alıntı Originally Posted by sabonis Yazıyı Oku
    Kağıt sormak gibi değil de benim de özellikle geldiği seviyeler, temel analizde artık açıkça kendini ortaya koyan gerçekleşmeler ve orta-uzun vadeli grafiği itibariyle AKSUE'den ciddi beklentim var.

Sormak anlamında olmadığı için vedehas hocam eğer o pergele uyuyorsa zaten çizer.
    İyi geceler.
     Alıntı Originally Posted by aborjin78 Yazıyı Oku
    Sayın Vedehas, TATKS gözüme çarptı. çok fazla teknik bilgim yok ama, 4,40 lardan gelen düşen kanal ve yatayda 2,60 seviyesi yukarı kırıldı gibi. Sizden rica etsem yorum yapabilirmisiniz.

iyi akşamlar...
    bu iki hissede gayet güzelmiş katılım için teşekkürler

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    EDİRNE
    Gönderi
    2,164

Esas

Alıntı Originally Posted by Pochan Yazıyı Oku
    göltaş dün bakmıştım ama kanalı asagı. kırmıştı aksam tekrardan grafıge bakmak lazım grafık atacaklar hızlıresim.com rahatça gonderebılırler yazın cızın karalayın ve atın hep beraber bakalım bu teknık başka türlü ogrenılmıyor
    göltaşa baktım uygun değil bence düşüşte. yukarı gitme emarasi yada çalışması yok grafiğe bile gerek yok

Sayfa 11/109 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •