Sayfa 11/132 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 81 - 88 arası.

Konu: PAGYO - Panora GYO A.Ş.

Esas

***PAGYO***PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***PAGYO***PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Panora GYO A.Ş. Turan Güneş Bulvarı No:182/1 Oran Çankaya ANKARA

Telefon ve Faks No. : 0 312 490 58 56 Faks: 0 312 490 58 81

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 312 490 58 56 dahili 172 Faks: 0 312 490 58 81

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : 3 Aylık konsolide mali tabloların açıklanmasına ek süre verilmesi

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: 16 Mayıs 2013 tarihinde SPK dan alınan izin ile 3 aylık konsolide mali tablolarımızın açıklanabilmesi için 31 Mayıs 2013 tarihine kadar ek süre verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=282720

BIST

(17/05/2013 - 10:29:27)

2. Esas

bekleyip görmek gerek 3,15 uygun olur alım için bence

Esas

bir miktar alım girdim ben de.
    pazartesi netleşir dedi aracı kurumdaki çalışan. talep varmış. teşvikleri gayet iyi dedi.

hadi hayırlısı bakalım.

en son emlak konutun halka arzına girmiştim.

inşallah pagyo'da bizi utandırmaz.

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,919

Esas

Alıntı Originally Posted by village people Yazıyı Oku
    Hissede uc ay boyunca risk gorunmuyor. Uc ay icerisinde yukari tepkiler satis firsati olarak degerlendirilebilir. Dolayisi ile halka arzdan mal alan yatirimci para kazanabilir.
    Tut ki uc ay boyunca hisse aldigin fiyat olan 4.70 uzerini gormedi. ( bu olasilik zor gorunuyor) 90 gun sonra ki 3 gun icin de 4.76 fiyattan hisseyi aldiginiz araci kuruma geri verebiliyorsunuz.
    Acikcasi 90 gun boyunca korumalisiniz. Sonrasi tamamen arz ve talebe gore piyasa tarafindan belirlenecek.

Yatirim tavsiyesi degildir.
    buda demek oluyorkı olan gene kylere bizlere olur cunku asla kendı adıma ve bır cogumuz adına 90 gun imkan yok bekleyemeyiz 4,70 alırız en cok 1 hafta sonra 3,70 satarız biz nasıl beklıycez 90 gün

Esas

Uzun vadeli dusubeceksin borsa 1 haftalik yatırımcılara uygun degil. Halka Arz a girmedim ama takip ediyorum insallah pegasus gibi artar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Esas

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    buda demek oluyorkı olan gene kylere bizlere olur cunku asla kendı adıma ve bır cogumuz adına 90 gun imkan yok bekleyemeyiz 4,70 alırız en cok 1 hafta sonra 3,70 satarız biz nasıl beklıycez 90 gün
    Muhtemelen genc ve sabirsiz bir yatirimcisiniz. Nicin 4.70 den alip 3.70 den satiyorsunuz. Anlamadim.Firma zaten 90 gun sonra 4.76 dan geri aliyor. Halka arz dan mal almanin avantaji burada. Kisa yoldan kose donmek istiyorsaniz borsa da bol miktarda kumar kagidi var,onlari tercih etmelisiniz. Saygilar..

19Mayis Genclik ve Spor Bayraminiz kutlu olsun.

Yatirim tavsiyesi degildir
    .

Esas

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur ve Hizmetleri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı 1.283.392 adet ile halka arzdan %5,90'lık pay almış.

Esas

***PAGYO***DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş.( Halka Arz İşlemlerinde Payların %5'inden Fazlasını Satın Alanlara İlişkin Bildirim )

***PAGYO***DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş.( Halka Arz İşlemlerinde Payların %5'inden Fazlasını Satın Alanlara İlişkin Bildirim )
    Açıklamalar

Halka arzına aracılık edilen PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.'nin satışa sunulan paylarının %5'inden fazlasını satın alan gerçek ve tüzel kişilerin listesi aşağıdadır.

PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. HALKA ARZINDA SATIŞA SUNULAN PAYLARIN %5'İNDEN FAZLASINI ALAN GERÇEK/TÜZEL KİŞİLER

Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. halka arzında satışa sunulan 21.750.000 TL nominal değerli payların %5'inden fazlasını alan gerçek/tüzel kişiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Gerçek / Tüzel Kişinin Adı, Unvanı Gerçek / Tüzel Kişinin Adı, Unvanı Satın Alınan Nominal Tutar (%)
    Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur ve
    Hizmetleri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı 1.283.392 %5,90

Satışa Sunulan Payların %5'inden Fazlasını Alan Gerçek/Tüzel Kişiler

Adı/Ünvanı Satın Alınan Nominal Tutar (TL) Faaliyet Konusu Faaliyet Gösterdiği Ülke Hisselerin Alım Amacı

TOPLAM

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=283999

BIST

(20/05/2013 - 09:35:55)

Sayfa 11/132 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •