Sayfa 11/586 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4681 madde; 81 - 88 arası.

Konu: AKFEN - Akfen Holding A.Ş.

Duhul
    Apr 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    82

Esas

Başkent Doğalgaz için yedi şirketten teklif

Özelleştirme İdaresi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkent Doğalgaz Dağıtımın yüzde 80 oranındaki hissesinin satış yöntemiyle özelleştirilmesi amacıyla açılan ihalede, son teklifler alındı.

İhale için, MMEKA Makina İthalat Paz. ve Tic. A.Ş, AKSA Doğalgaz A.Ş, Yıldızlar SSS Holding A.Ş, Fernas İnşaat A.Ş, Akfen Holding A.Ş, Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Sanayi Tic. A.Ş ve Limak Yatırım İşletme Hizmetleri ve İnşaat A.Ş. olmak üzere yedi şirket teklif verdi.

İhale iptal edilmişti

Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş’nin özelleştirilmesi için ilk ihale 2008 yılının mart ayında Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmıştı. İhalede en yüksek teklifi 1 milyar 610 milyon dolarla Global Yatırım Energaz, ikinci en yüksek teklifi de Elektromed vermişti. En yüksek teklifi veren her iki şirketin de yükümlülüklerini yerine getirememesi üzerine ihale iptal edilmişti.

Hürriyet-06.08.2010
    http://www.hurriyet.com.tr/ankara/15508490.asp?gid=140

İHALE Tarihi 16 Ağustos 2010

Esas

Bilanço ne zaman geliyor bilen var mı?

Bu arada TAV İnşaatı Dubai'de yakında halka arz edebilirler. Bunun %42.5 hissesi AKFEN'e ait.

Esas

AKFEN'in 6 aylık zararı 45,000,000 TL. Zararların hepsi kambiyo zararlarından kaynaklanıyor. 55,300,000 TL kambiyo zararı var. Buna karşın satışları çok iyi artmış görünüyor. Muhtemelen sonraki dönemlerde karında ciddi artışlar olabilir.

http://www.kap.gov.tr/yay/Download/B...m/Ek/42170.pdf

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    yaşanacak yer arıyorum :) ve Kuşadası...
    Gönderi
    4,192
    Blog Yazıları
    10

Esas

akfen

yolculuk nereye?

Esas

var bi canlılık ama bakalım devamı gelecek mi

Esas

amma beklettiler insanları be.hadi artık yukarı harekt et.

Esas

selamlar arkaşlar... burada herkes bıkmış gibi.. aksine bende akfen holding almayı planlıyorum. açıkcası uzun vadeciyim...senedide pek tanımıyorum ama görünen halka arzdan sonra dipte geziniyor. malum bir de gelecek enerji şirketleri için daha iyi olacak diyorlar.. ne dersiniz? burada kimsecikler kalmamış cevaplayabilecek olan varsa sevinirim..saygılar herkese...

Esas

şirketin uzun vadeli temettü politikası var mı acaba ? araştırmam lazım. ödenmiş sermayesi ve halka açıklık oranı nedir acaba?

Sayfa 11/586 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •