Sayfa 11/434 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3468 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EGGUB Ege Gubre Sanayii A.Ş.

Esas

MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. [EGGUB] 05.11.2012 14:09:18

Hak Kullanım

EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş.'nin 01/11/2012 tarihinde başlayan 15/11/2012 tarihinde hak kullanım süresi sona erecek olan %397,80963 oranında bedelli sermaye artırım işleminde, kaydileşmiş hisse senetlerinin rüçhan haklarını kullanmak isteyen üyelerin belirtilen tarihler arasında Merkezi Kaydi Sistem çalışma süresi içerisinde işlem yapmaları gerekmektedir.

Esas

Arkadaşlar bedelli erken kullanımı talimatı verebilmek için rüçhan pazarının açıldığı tarihten sonra en az iki iş günü geçmeliymiş bunu da cuma günü talimat vermek için bankayı aradığımda yeni öğrendim. Belkı benım gıbı bılmeyen arkadaslar vardır.
    Ben de bu sabah hesabım olan bankayı yenıden aradım bedelli erken yararlanma için talimat verdim şimdi hesabımdakı rüçhanların yerıne bedellı artırım oranında hısse sayısı artarak normal egegubere hıssesı olmuş. Yanı benım egegubreler bolunmesını tamamladılar artık, sayın korayın da dediği gıbı gule gule buyusun serpılsınler

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Sn Acıbiber, mesaj kutunuzda problem var sanırım o yüzden sorunuzun cevabını buraya ekliyorum ...

Bankadan işlem yapmıyor aracı kurumla çalışıyorum Sn. Acıbiber ..
    Rüchan öncesindede bedelliye katılacağımı belirtmiş ve bedelini hesabıma yatırmıştım ...
    Belkide hesabımda görülen yavruları satamıyorumdur, satmayacağımdan kuruma sormadım
    Belkide bankalardaki uygulama farklıdır ...

"Eski/yeni olmayacak belirtilen tarihte elinizdeki (R) ler şu anki (Eggub)'lerden işleme devam edecek" diye bilmiyorum ...

4. Esas

çok tempolu bi çıkış
    hoşuma gitti.

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Fol yok yumurta yok, noluyor yahu !!.

Esas

Eggub bu hacimle hangi direncini geçmiş oluyor...
    Koray bey zaten hissemiz hak ettiği yerde değil... Hol da yumurta da bu bence... Patron... Isterse hepsi olur...

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    Eggub bu hacimle hangi direncini geçmiş oluyor...
    Koray bey zaten hissemiz hak ettiği yerde değil... Hol da yumurta da bu bence... Patron... Isterse hepsi olur...
    İnşallah öyledir Sn. Tayphoon20

Esas

bagfasla eggub ü resmen fitçh ettiiler

Sayfa 11/434 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •