Sayfa 11/292 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2335 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DERIM Derimod Konfeksiyon Ayakkabı Deri San.Ve Tic.A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    güzel kardeşim..para konusunda arkadaşlık i falan işlemez.kimse kimseyi düşünmez..uzel de ana oğül para için birbirine düştü şirket gitti..bu kağıtta bile akraba para için mahkemelikler..bence sen kendini düşünmeye devam et.. arkadaşlar , falan düşünüyorsan ettiğin kardan verirsin onlara...benim panikliğim falan yok..kağıtlar borsada niye varlar iniş çıkışlar olsun diye..ama yine söylüyorum..sen malı verdiysen bence biraz uzaklalaş yoksa hemen yerine koyacaksın arkadan senin grafik devreye girerse üzülmeyesin...
    sen kendini uzellerle aynı kefeye koyuyorsan o senin sıkıntın..

insan kendini nasıl bilirse karşısındakinide öyle bilirmiş.

burada niye yorum yapıyorsun..neden başkalarının kararına etki ediyorsun..

grafik ekledim diye ben etkiliyorsam sen bu yorumlarınla etkilemiyormusun.

gudidekilerde aynı şeyi söylüyordu..300-500 cüler vardı..

şimdi yerlerinde yeller esiyor..

yok şöyle sağlam yok böyle sağlam..yok bedelsiz yok temettü..

piyasa ile it dalaşına girilemeyeceğini anlatamadık.

piyasanın en büyük olduğunu şimdi ekstrelerine bakınca görüyorlar.

her neyse..buradada aynı şey olacak demiyorum..

temelcilerin teknikcilere biraz daha anlayışla yaklaşmasını diliyorum..nedense temelle tekniğin kardeş olduğunu kabullenemiyorlar.

bu kadar diyalog yeter..artık size cevap vermiyeceğim..

allah ky'nın parasında gözü olanın gözünü çıkarsın..

Esas

gudyear.. daha ne yapsın. 75 den 150 bin oldu.. şu kötü piyasada hala 100 binin üstü hesap edilirse temettide verdi...her kağıt gudyear gibi yapsa...git işte orda grafik yap..150 bindeyken hrafik yaptınmı inecek diye...işte sizler hep tersinden grafik eklersiniz..çıkmışken grafik uzaya gidecek diye..düşmüşken dibe kadar inecek grafiği...hemde sığ hissede..şimdi burda adam oturmuş sandalyeye 3 yada 5 bin işlemde kimin ne yaptığını çözemezmi..tabiki çözüp tersini yapacak.. o yüzden ky bunlara bakmamalı..kendini unutturmalıdır.

Esas

Esas

Esas

Ellerine sağlık @cefaks Hocam... hürmetler...

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    1,793

Esas

Aşağı yukarı iki haftadır düşmeye devam ediyor.Ama düşüşün de sonuna gelindiği izlenim veriyor.Bakalım bu hafta kaç la kapatacak.Düşmesi için herhangi bir sebep yok.Buralarda güç toplayıp ileri adımına devam edebilecek mi bakacağız.Ama buraya kadar düşmesi hoşuma gitmedi.Umarım en kısa zamanda düşüşlerini telafi edip yoluna devam eder.BOL KAZANÇLAR.

Esas

Karanlık odada 3-5 kademe aşağıdan kapattırmakdan bıkmadılar...ne biçim bir taktikse...ama komedide sona geldiğimizi hissediyorum...zirveden düşüşün başladığı günden beri alış kademeleri hiç bu kadar dolu olmamıştı...her kademede ortalama 1200 er lot alış emri... evet uzatmaları oynuyorlar...

Esas

ilk harekette yeni girenler kaçacak gibi,,, bulaşanlar pişman,,,,

kısa değil,,, uzuncudur hisse,,,

Sayfa 11/292 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •