Sayfa 11/311 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2484 madde; 81 - 88 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke Söke Çimento Sanayii T.A.Ş

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,421

Esas

bilançosunda; elindeki batıçim hisselerinden dolayı bu sefer kar yazamayacak... Bilanço sonrası karlılığına bakmak gerekir... Sn.bahmet bilanço hakkında fikir verebilir...

bahmet Guest

Esas

selam sayın merchant.. sayın cemtec bu konuda daha yetkin.. ikiniz de uğramaz oldunuz

yıl sonu 10-11 milyon civarı bi kar bekliyorum.. bu çeyrekte 6.5 - 7 öpüp başımıza koyalım.. (inşaat yasağı vs) 3 yıldır küçükleri bezdirdiler. önümüzdeki genel kurulda da en az 0.10 net temettü vermesi gerekir. 9 milyon tl (brüt) dağıtmış olur. ve bundan sonra herhangi bi krizle karşılaşmazsak 2005 ikinci yarısına benzemese de büyüme eğiliminin devam etmesini bekliyorum. 2011de 20 milyon gibi bi kar fena olmaz 2012 ve sonrası için olumlu konuşuluyor. artık olumsuzluklar geride kalmış olabilir.. ben olumlu bakıyorum. ama 2006 -2007 karlılığnı yakalaması yıllar alır..

Alıntı Originally Posted by merchant Yazıyı Oku
    bilançosunda; elindeki batıçim hisselerinden dolayı bu sefer kar yazamayacak... Bilanço sonrası karlılığına bakmak gerekir... Sn.bahmet bilanço hakkında fikir verebilir...

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,421

Esas

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    selam sayın merchant.. sayın cemtec bu konuda daha yetkin.. ikiniz de uğramaz oldunuz

yıl sonu 10-11 milyon civarı bi kar bekliyorum.. bu çeyrekte 6.5 - 7 öpüp başımıza koyalım.. (inşaat yasağı vs) 3 yıldır küçükleri bezdirdiler. önümüzdeki genel kurulda da en az 0.10 net temettü vermesi gerekir. 9 milyon tl (brüt) dağıtmış olur. ve bundan sonra herhangi bi krizle karşılaşmazsak 2005 ikinci yarısına benzemese de büyüme eğiliminin devam etmesini bekliyorum. 2011de 20 milyon gibi bi kar fena olmaz 2012 ve sonrası için olumlu konuşuluyor. artık olumsuzluklar geride kalmış olabilir.. ben olumlu bakıyorum. ama 2006 -2007 karlılığnı yakalaması yıllar alır..
    bsökede dilim çok yandı ondandır selamlar...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    285

Esas

Bu başlığı şu anda 4 kişi okumaktadır. (2 üye ve 2 ziyaretçi)saat 23.43 fena değil haberleşmek adına bir şeyler karalayalım arkadaşlar,beklentilerimiz neler vade nedir vs vs.....Haftaya fena başlamadık demi ama ...Yoksa yine 1.90 dan 1.45 lere geriler mi?Bu sefer sindirerekmi geldik,nereye gideriz,yazın ltf .O sağlam yerden duydum gurup giriyor diye yazan arkadaşın yazısını moderatör mü siliyor,şikayet mi edildi ?Bol kazançlı sağlıklı günler hepinize inşallah....

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,421

Esas

Haber 26.10.2010 14:16
    ***BSOKE***BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )
    ***BSOKE***BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) ) Ortaklığın Adresi : ANKARA CAD.NO:335 BORNOVA İZMİR
    Telefon ve Faks No. : 0.232.4784400 - 0.232.4784444
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su :0.232.4784400 - 0.232.4784444

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? Hayır

Özet Bilgi : 1.FIRIN DURUŞU

AÇIKLAMA:Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Klinker üretimimizin %26 'sını sağlayan 1 numaralı döner fırınımız oluşan şartlar gereği bugün itibariyle durdurulmuştur.Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.IMKB

bahmet Guest

Esas

fırın da napcağını sapıttı.. adama sorarlar bugün kapattın da madem niye 15 gün erken çalıştırdın? çocuk musunuz siz?

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    2,245

Esas

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    fırın da napcağını sapıttı.. adama sorarlar bugün kapattın da madem niye 15 gün erken çalıştırdın? çocuk musunuz siz?
    erken çalıştırılmasının nedeni acaba btcimin aldıgı 160 000 bin tonluk brezilya siparişi ile ilgisi olabilirmi 60 günde teslim edilicekti....

bahmet Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    erken çalıştırılmasının nedeni acaba btcimin aldıgı 160 000 bin tonluk brezilya siparişi ile ilgisi olabilirmi 60 günde teslim edilicekti....
    artık sipariş üzerine çalıştırıyorlar herhalde.. ya da "yavrucum bu fırın niye çalışmıyor?" "durdurduk ya efendim" "niye durdurduk?" "siz öyle dediniz ya" "ne zaman dedim" "geçen ay" "yok ya.. hatırlayamadım.. çalıştıırn" "peki efendm"..

"yavrucum bu fırın niye çalışıyor" "çalışsın dediniz ya efendim" "ama klinkeri eve mi götürcez yavrucum.. kapa kapa" "peki efendim"..

bildiğim kadarıyla tek kapatan biz varız .. bu kadar yeter Allah bereket versin diğerleri de iş yapsın... garipler.. diyerekten.. neyse ağzımı bozmayayım.

Sayfa 11/311 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •