Sayfa 11/803 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör Sanayi A.Ş.

Esas

iyi akşamlar..yeni eve geldim..bayağı dalgalı bir gün olmuş

Esas

tusunami oldu desek daha doğru olacak

3. Esas

Alıntı Originally Posted by turquaz Yazıyı Oku
    Ya biz tekniğe göre işlem yapıyoruz veya ona inanıyoruz.

Gerekirse 5-60 dklık işlem yaparız.

Bu temelci olduğunu söyleyipde satan neden sattı.

Telimi bozulduda sattın. Temel anlayışın biz teknikçiler gibi 5-60 dk lıkmı değişiyor.
    Güzel bir soru sormuşsunuz, soru bana değil ama, kendimce cevap vereyim. Belki aklınıza mantığınıza uyar.
    Ben 1-1,5 sene önce 5-6 lı fiyatlardan logo aldım. 29 küsürden de sattım. Kendimce iyi kazandım. Alırken temel analiz yaptım , şirkete ortaklarına , patrona , ciroya kar a , F/K sına baktım aldım. Ne grafik bilirim ne teknik ne de sinyal. Arada da çıktı düştü . Hiç oralı bile olmadım. Hissenin tekniği , kafamda satmayı düşündüğüm fiyattı .
    Bu hisse için , şahsım fikri , temel analiz fiyatı şu an 7-7,5 arasıdır. Üstü pahalıdır. Kar I nı arttıracak tek faktör , Tank motorundan gelecek paradır. O da geçicidir, suni olarak kar I nı arttırır ama kalıcı değildir. Tank motoru Süreç Minumum 4-5 yıllık bir süreçtir. Traktör satışı ile bir umut ışık görmüyorum. Bu hisseyi alınabilir seviyeye , kar I nı , parasını arttıracak seviyeye getirecek tek faktör Yht işidir. Hem uzun vade bir süreç değildir, hem de çok kar lı bir iştir. O iş olursa, herkes zevkine göre hisse fiyatı bile biçebilir.
    Şu an hisse 10 çıkmış 5 e inmiş temel analiz yapanlar için fiyat boş. Burutay bey onu söylemek istemiş bence.

Siz, fiyata bakıyorsunuz , düşer mi çıkar mı ya. Ben şahsen , büyük resme bakarım, fiyat zaten er ya da geç doğruyu bulur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

alışları yine doldurdular..doymadılar vermeye

Esas

vay be otokar ne yapmış..85.75-91.65..

iyi çalışmışlar..bizimkilerede bu yakışırdı aslında..

ama teğet geçmişler..

bir dahakine artık

Esas

son saniyede iyi çizdiler..ama güvenniyormuyum hayır..

bu alışlar açığa satanların gün sonu kapanış alışları olabilir..

yinede ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Güzel bir soru sormuşsunuz, soru bana değil ama, kendimce cevap vereyim. Belki aklınıza mantığınıza uyar.
    Ben 1-1,5 sene önce 5-6 lı fiyatlardan logo aldım. 29 küsürden de sattım. Kendimce iyi kazandım. Alırken temel analiz yaptım , şirkete ortaklarına , patrona , ciroya kar a , F/K sına baktım aldım. Ne grafik bilirim ne teknik ne de sinyal. Arada da çıktı düştü . Hiç oralı bile olmadım. Hissenin tekniği , kafamda satmayı düşündüğüm fiyattı .
    Bu hisse için , şahsım fikri , temel analiz fiyatı şu an 7-7,5 arasıdır. Üstü pahalıdır. Kar I nı arttıracak tek faktör , Tank motorundan gelecek paradır. O da geçicidir, suni olarak kar I nı arttırır ama kalıcı değildir. Tank motoru Süreç Minumum 4-5 yıllık bir süreçtir. Traktör satışı ile bir umut ışık görmüyorum. Bu hisseyi alınabilir seviyeye , kar I nı , parasını arttıracak seviyeye getirecek tek faktör Yht işidir. Hem uzun vade bir süreç değildir, hem de çok kar lı bir iştir. O iş olursa, herkes zevkine göre hisse fiyatı bile biçebilir.
    Şu an hisse 10 çıkmış 5 e inmiş temel analiz yapanlar için fiyat boş. Burutay bey onu söylemek istemiş bence.

Siz, fiyata bakıyorsunuz , düşer mi çıkar mı ya. Ben şahsen , büyük resme bakarım, fiyat zaten er ya da geç doğruyu bulur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    temel reis arkadaşım..aslında benim sorum kimseye değil..

arkadaşlar sataşıyorlar..teknik analizi küçümsüyorlar..bende çiziktirmeye çalışan biri olarak alınıyorum..

laf sokmalar olmasa herkes sadece bildiğini gördüğünü yazsa gül gibi geçinip gideceğiz..

ama işde olmuyor..illaki bir yerden çomaklayacaklar..

Esas

kapanışda 57'yi çiz,karanlıkda 52 ile eşleş..

güzel iş diyecemde demiyorum..

Sayfa 11/803 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •