Anket Sonuçlarını Gör: Kaç yıldır borsada aktif olarak yatırım yapıyorsunuz?

Oylayan
465. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1 - 3

128 27.53%
  • 3 - 5

42 9.03%
  • 5 - 8

54 11.61%
  • 8 - 10

40 8.60%
  • 10 - 15

99 21.29%
  • 15 ve üstü

102 21.94%
Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
Arama sonucu : 103 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Kaç yıldır borsada aktif olarak yatırım yapıyorsunuz?

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    Değirmendere
    Gönderi
    1,932

Esas

Saddam a ilk roket attıklarında ;bir lotu 180 TL den 120 TL ye düşen Ford alarak borsaya başladım. 2002 den sonra , ya da Tayyip ten sonra diyelim kazandıklarımı teker teker sattım.

Son on yıldır çok kişi çok şeyini kaybetti.Evini barkını, ailesini, onurunu, sağlığını kaybedenler yanında hayatını kaybedenleri de gördüm. Hiç unutmam benim borsaya başladığım yıllardaydı, çalıştığım şirketteki tanıdığım biri elindeki tüm parası, evini de satıp İHLAS a girmişti. Ertesi sabah kalp kırizinden öldü dediler. Enver mahvetti adamı da kalan ailesini de .Özellikle şu son 5 senedir borsaya giren şirketler , bedelsiz açıklamaları (ütopyalar- ataçlar ve nice rezller ) parası olanı da borsadan soğuttu.
    Ama epidemik bir vak' a sanki mübarek. Bağımlılık yaratan uyuşturucu gibi. Tanıdığım bir Dr. arkadaş parasını, sağlığını kaybetti yine akıllanmamış geçen bana haber göndermiş...kağıt uçacak diye.
    Eline üç kuruş geçince uyuşturucu almaya koşan bağımlı gibi.

2. Esas

bende 2009 şubatından beri borsayla ilgileniyorum, ilk 4000 koydum 2000 zarar ettim, sonra 6000 koydum 70 bin oldu sonra 5 bin olarak çektim, şu anda 15 bin lira ile oynuyorum, borsadaki yüzde 95 lik kesim içerisinde olduğumu çok iyi biliyorum, ama hastalık gibi bişey bu, vazgeçilmiyor.belkide umutlarla yaşayıp kaybetmek, umutsuz yaşayıp kaybetmemekten daha iyi geliyordur

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,138

Esas

2009 dan beri diyeyim. öncesinde bilinçsiz bir şekilde u100 e baglı fon alırdım sonra borsa düşünce akıllandım bıraktım fon almayı. yatırım hesabı açtırdım.

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

Alıntı Originally Posted by Maltioglu Yazıyı Oku
    Saddam a ilk roket attıklarında ;bir lotu 180 TL den 120 TL ye düşen Ford alarak borsaya başladım. 2002 den sonra , ya da Tayyip ten sonra diyelim kazandıklarımı teker teker sattım.

Son on yıldır çok kişi çok şeyini kaybetti.Evini barkını, ailesini, onurunu, sağlığını kaybedenler yanında hayatını kaybedenleri de gördüm. Hiç unutmam benim borsaya başladığım yıllardaydı, çalıştığım şirketteki tanıdığım biri elindeki tüm parası, evini de satıp İHLAS a girmişti. Ertesi sabah kalp kırizinden öldü dediler. Enver mahvetti adamı da kalan ailesini de .Özellikle şu son 5 senedir borsaya giren şirketler , bedelsiz açıklamaları (ütopyalar- ataçlar ve nice rezller ) parası olanı da borsadan soğuttu.
    Ama epidemik bir vak' a sanki mübarek. Bağımlılık yaratan uyuşturucu gibi. Tanıdığım bir Dr. arkadaş parasını, sağlığını kaybetti yine akıllanmamış geçen bana haber göndermiş...kağıt uçacak diye.
    Eline üç kuruş geçince uyuşturucu almaya koşan bağımlı gibi.
    Güzel di..

Esas

Bende 2003'te Serve ile borsayla tanıştım. 2004 te mola verip, 2008 de tekrar giriş yaptım. Hala devam, bağımlılık yapıyor.v

Duhul
    Sep 2012
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    273

Esas

2010 den beri borsadayım ve çok tuhaf bir olaylar zinciri benim için borsa

İlk aldığım kağıt altınyıldızdı arazi olayında dolayı yükseleceğini bilidiğim halde sabredemedim yazık ettim sattım ..

İşin ilgin yanı BURVA yı 2 lerden aldım 6 ay tasıdım sattım 2,5 dan 15 gün sanra 9,5 oldu kagıt..
    MEMET 1,4 dan aldım sıkıldım sattım suan 3 lerde..
    ACIBADEM aldım 13 den 15 den sattım 1 ay sonra 33 leri gördu..
    FENER hissesi aldım 1 hafta sonra şike olayı patladı yarı fiyatına düştü

Hakkatten sabır ve soğuk kanlılık bu işin puf noktası .. Hırs ve ani kararlar ise felaket borsada..

Esas

1989 tophane ayaklı borsa:

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,919

Esas

2001 senesinde 335 lira ile karsanla baslayarak o zamanlar 20 li fiyatlardı

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon

Gönderi Kuralları