Sayfa 11/137 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1096 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Sörf tahtası (sağlamından)

Esas

aslan içinde fener içinde temel soru şu: acaba koparsa ne zaman kopacak? ytd,selamlar

Esas

Aslan adı gibi sabır istiyor, fener yakında bencede patlar.

3. Esas

herkese selamlar bu alcatelin durumu ne olur sizce?

Esas

uzun vadede birşeyler yapabilir,kısa vadede henüz grafiksel bir emare görünmüyor gibi ytd,selamlar...
     Alıntı Originally Posted by kralkirar Yazıyı Oku
    herkese selamlar bu alcatelin durumu ne olur sizce?

5. Esas

Alıntı Originally Posted by altınboğa Yazıyı Oku
    aslan içinde fener içinde temel soru şu: acaba koparsa ne zaman kopacak? ytd,selamlar
    sayin altinboga aslan için temel soru dun ve bugünkü hareketlerinden sonra hala geçerli mi?

saygilar..

Esas

sayın hocam,hala takibimde benim bekliyorum,netice itibariyle grafiğini beğendiğim için takip etmekteyim.endekste genel bir düşüş var ama ben grafiği güzel olan hisseleri takibi yeğlerim.topu topu 5 işlem günü olmuş.zaman olarak birşey değil bence.takibi bıraktığım hisseleri yazıyorum zaten.takipteyim grafiğini beğendiğim için,ytd,selamlar...
     Alıntı Originally Posted by shipbroker61 Yazıyı Oku
    sayin altinboga aslan için temel soru dun ve bugünkü hareketlerinden sonra hala geçerli mi?

saygilar..

Esas

mesela comdo takibimizden çıkmıştı ama teknik analiz olarak takip nokta rakamlarını topikte belirttiğim noktalardan gördü.demekki takip ettiğimiz hisselerin grafikleri mühim olan.grafiğini çok beğenmediğim hisseleri zaten takip etmiyorum,ytd,selamlar...zaman her zaman herşeyin en doğrusunu gösterir,gösteriyorda comdo da olduğu gibi ytd,selamlar
     Alıntı Originally Posted by altınboğa Yazıyı Oku
    sayın hocam,hala takibimde benim bekliyorum,netice itibariyle grafiğini beğendiğim için takip etmekteyim.endekste genel bir düşüş var ama ben grafiği güzel olan hisseleri takibi yeğlerim.topu topu 5 işlem günü olmuş.zaman olarak birşey değil bence.takibi bıraktığım hisseleri yazıyorum zaten.takipteyim grafiğini beğendiğim için,ytd,selamlar...

Esas

ha keza ansgr öyle oldu hala 1.75 bu düşüşe rağmen,yani önemli olan çizdiği grafik,ytd, bu sebeblen aslan çimento grafiğini beğendiğim için takipteyim,bugün çizmezse mutlak birgün grafiğinin eksik kalan kısmını çizecektir herhal,ytd,sevgiler

Sayfa 11/137 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •