Sayfa 11/613 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4898 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DOAS Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by jivago Yazıyı Oku
    tamam madem sen çok şey biliyorsun,bimasla carefursa kipayla karşılaştır doası bakalım ne görüyorsun
    BİM'in sattığı malla DOAS'ın sattığı malın nitelik farkını bilmiyorsan sen de şuna benzer notlara çalışıp mal türlerini öğrenirsen daha iyi analiz yapabilirsin kanaatimce:
    http://notoku.com/pazarlamada-urunle...flandirilmasi/

Belki öğrenince elmayla armudu kıyaslamaktan sen de vazgeçersin.

Esas

Alıntı Originally Posted by wapman Yazıyı Oku
    BİM'in sattığı malla DOAS'ın sattığı malın nitelik farkını bilmiyorsan sen de şuna benzer notlara çalışıp mal türlerini öğrenirsen daha iyi analiz yapabilirsin kanaatimce:
    http://notoku.com/pazarlamada-urunle...flandirilmasi/

Belki öğrenince elmayla armudu kıyaslamaktan sen de vazgeçersin.
    elmayla armudu kıyaslamayı sen öneriyorsun ,doası otomotiv grubuna sokmak istemeyen sensin arkadaşım.
    sanayi şirketi dediğin üretici firmalar da ithal modellerinde distrübitörlük yapmıyorlar mı ? aracı kurum analistleri otomotiv sektörü deyince tofas,ford doası birlikte değerlendirme yapmıyorlar mı ? herşeyin azami bilgisi sendeymiş gibi kibirli olma.

Esas

Alıntı Originally Posted by jivago Yazıyı Oku
    Yaklaşık 30 bin lotla kağıt 11.62 den 11.50 ye nasıl düşürülür,bugünkü tahtadan bir örnek.
    Bu bir panik hareketi midir, kasıtlı mıdır bilmiyorum,ibretlik olarak buraya koyuyorum.

Kasıtlı birşey aramayın, o satışı ben yaptım. Benim sekreter şaşkını, yanlışlıkla 3000 lot yerine 30000 sattı. Tam bir fat finger örneği yani! Sonra aynı malı ortalama 6-7 kuruş yukarıdan geri koydu sonraki yarım saat içinde. Sekreterin salaklığı bize 2000'e patladı yani!!

Bu arada yanlışlıkla da olsa tahtanın ne kadar sığ oldığını da görmüş olduk. Jivago arkadaşıma teşekkür ederim, ibretlik olarak paylaştığı için.

4. Esas

Volkswagen AG show yapıyor resmen %5 şu anda..birileri önceden habermi aldı ki

Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by ivarol44 Yazıyı Oku
    dax eksi iken şow yapması belki de pozitif beklenti yüksekliğinden olabilir.. yani inşallah.

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    2,451

Esas

Alıntı Originally Posted by ivarol44 Yazıyı Oku
    Yarinmi karar aciklaniyor

Esas

Alıntı Originally Posted by marsares Yazıyı Oku
    Kasıtlı birşey aramayın, o satışı ben yaptım. Benim sekreter şaşkını, yanlışlıkla 3000 lot yerine 30000 sattı. Tam bir fat finger örneği yani! Sonra aynı malı ortalama 6-7 kuruş yukarıdan geri koydu sonraki yarım saat içinde. Sekreterin salaklığı bize 2000'e patladı yani!!

Bu arada yanlışlıkla da olsa tahtanın ne kadar sığ oldığını da görmüş olduk. Jivago arkadaşıma teşekkür ederim, ibretlik olarak paylaştığı için.
    tahmin etttim ben.
    yatırımfinans filan olsaydı kalaylıyacaktım da.. dur yahu finans bu dedim nötr konuşayım,belki marsarestir ayıp olur vardır onun bir açıklaması.

Sayfa 11/613 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •