Sayfa 11/685 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast Ege Plastık Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Esas

Demek ki ihaleden pek beklenti yok...

Esas

Alıntı Originally Posted by denizbegen Yazıyı Oku
    demek ki ihaleden pek beklenti yok...
    ihale olmayacak herhalde yine yav....

Esas

Ihale olmazsa dunyanin sonu degil. Tek secenek cukurun Ihale Ile satisi degil. Ihale olmazsa baska secenekler gundeme gelebilir. Bekleyip gorecegiz. K.Z. den ses yok Halen. Ihaleye girecem demisti ya hani.

Esas

Darı unundan baklava, incir ağacından oklava olmaz................

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    TRABZON MAÇKA
    Gönderi
    2,630

Esas

Akıllı ve Sabırlı olmak Lazım ben ihaleden umutluyum fiyatın uygun seviyelere geldiği belirtildi katılım olacaktır şu anda 25 milyon piyasa Değeri ile işlem gören bir şirket bu bu ihale sonuçlanırsa en kötü ihtimal kasasına 25 milyon dolar girer bu Epilasyon için kötü olsada küçük yatırımcı için olumlu olacak diye düşünüyorum ayrıca gelen aylık bildirimide bir aldatmaca diye düşünüyorum sadece moral bozmak bakında görün bu ihalede eger olumlu olursa yani yeri Kemal zorlu ve ortağı alırsa zaten hisse uçar Son 36 saat

6. Esas

Ne menem bir arsaymış, bi grubu yedi bitirdi hala doymadı param olsa ben talip olucam 90 milyon dolar şehrin göbeğinde 20 küsür dönüm sınırsız kat almış arsa için nedir, tabi belediye payı ve sonrasında davalarla uğraşmamak için talip olunmuyor olabilir. Umarım boğa tuzağıdır umarım tavan serileri başlar. Ytd

Esas

Yahu abicim bilanço gelir makyaj dersiniz, aylık bildirim gelir aldatmaca dersiniz, üzerinde zaman geçirdiğiniz gezegene yalan dünya dersiniz. Yahu herkes ve herşey yalan da bir siz mi doğrusunuz? Abi veriler kötü gelmişse kötü gelmiştir. Nasıl bir paranoyadır bu bir türlü anlayamıyorum. Belki biz yanlış bir yatırım kararı vermişizdir? Ne dersiniz, olabilir mi?

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    TRABZON MAÇKA
    Gönderi
    2,630

Esas

Alıntı Originally Posted by tenbagger Yazıyı Oku
    Yahu abicim bilanço gelir makyaj dersiniz, aylık bildirim gelir aldatmaca dersiniz, üzerinde zaman geçirdiğiniz gezegene yalan dünya dersiniz. Yahu herkes ve herşey yalan da bir siz mi doğrusunuz? Abi veriler kötü gelmişse kötü gelmiştir. Nasıl bir paranoyadır bu bir türlü anlayamıyorum. Belki biz yanlış bir yatırım kararı vermişizdir? Ne dersiniz, olabilir mi?
    Belkide 14 yerine 1 eklemeyi unutmuş olabilirler Buda ihtimal) 4 gemiş ama ben bu hissede bu ihale Süreci öncesi yapılmış bir oyun olarak görüyorum yer satılsada hisseyi dizginlemek için yapılmış imzamı atıyorum bakında görün bu arsa satılsın konuşalım aylık bildirim bahane

Sayfa 11/685 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •