Sayfa 11/155 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1240 madde; 81 - 88 arası.

Konu: HITIT - Hitit Holding A.Ş.

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    İnternet
    Gönderi
    605

Esas

A.O yükselt milletin eline ver. hırsızlıktan başka birşey yapmıyorlar. yetkililerde bunlara yol veriyor. IMKB resmen kumarhaneye döndü.

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    küçücük bir yer
    Gönderi
    1,377

Esas

bak şimdide 3,45 e kadar basmışlar.ne acayip bir kağıt bu böyle. sanırım halka arz devam ediyor.halka kazık desek daha doğru olur sanırsam. sanki bu hareketlerle kim alacaksa bu kağıdı. valla 1000 tlden bir kuruş fazla yatırmam bu kağıda. sen al 3,65 yap. sonra vur aşağı 3,45... ne bu böyle ? anlayan varsa beri gelsin.

Esas

Kağıdın hareketlenmesini istiyorlarsa önce internet sitelerine bir çeki düzen getirmeliler,koskoca holdingsin ne iş yaptığını tam olarak bilen yok;bundan sonraki projelerini,yatırımlarını bilen yok...koymuşsun bir tane villa resmi oraya o siteyi ben 15 dakkada yapayım size,oldum bende bir holding yatırın paraları banada..yok öyle üç kuruşa beş köfte,biraz özen lütfen...

4. Esas

Şahsi kanaatim bu kağıtta anormal bir şeyler oluyor ve kesinlikle küçük yatırımcı işi değil bu hareketler. Patron ve spek yada spekler arasında bir anlaşamama durumuna benziyor. Daha alt seviyeleri test etme gayreti içine de girebilir. Ancak savaş küçük yatırımcı ile olmadığı için bu da yapılamıyor. Çünkü profesyonellerde para vardır. Aşağıya inerse o seviyelerden saldırırlar. Bakalım ilerleyen günlerde ne göreceğiz. Kağıdın haber basma kaabiliyeti yüksek gibi görünüyor. 5 villa sattık 5 milyon kazandık dese kağıtın tavana gitmesi için gerek ve yeter şart sağlanır. Hiç habersizde sessiz sedasız hareketlenebilir. Dün 3.65'e varan ve aşağı yukarı 3.5x ağırlıklı ortalamalı hareketi 400.000 lot civarında bir işlem ile oldu. Bu hareket oldukça önemli. Tamamen bir spekülasyonda olsa birilerine tahtadan mal verilmiş olabilir. Toplu olarak gerçekleştirildiği iddia edebileceğim bu işlemlerin nelere gebe olabileceğini hep beraber göreceğiz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Esas

sanki 3.40 ıdip yaptı..birkaç gün içinde yukarıyı zorlar gibi..yeteri kadar beklediler..düşmeyen senet çıkar kuralı gereği takip etmekte fayda var..

Esas

hemşerimizin malından biraz alsakmı acaba...

börekci said kardeş dürüsttür efendidir kişiye saygısı vardır ticaret ahlakı vardır çocuklukdan kendisini şahsen tanırım

aynı mahallede büyüdük .....

uzun zamandır göremiyorum .....en son seçimlerden önce sohbet etmiştim ..chp den aday olmuştu

AMA TABİ BURASI BORSA .BURDA İŞLER FARKLI OLUYOR ..

fazla uzun sürmez yine karşılaşırız biryerlede....o zaman sened hakkında gerekeni sorarız..

Y.T.DDDDDDDDDDDDDDDD.........

Esas

bu hititte hiç minik yatırımcı yok herhalde..

Esas

sbahtan beri toplam 9000 lot işlem olmuş...

Sayfa 11/155 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •