Sayfa 11/628 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 81 - 88 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret T.A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by kırcaali Yazıyı Oku
    1. Seans bitmek üzere ve şu ana kadar sadece 111.142 tl hacim olmuş.
    Hayret verici, bu gidişle hacimsizlik rekoru kıracak

ytd
    tahta sahibi grup yatırımcılar tarafından pek sevilmediğinden bir çok hekts hissedarının ve yatırımcısının lanet ettiği spek.aslında tam bir t/a ustası ve profesyonel.nerde vereceğini nerde alacağını ne zaman götüreceklerini çok iyi biliyorlar.bu satış baskısının nedeni ise imkb'den kaynaklanmaktadır. 1.56- 1.57'den aşağı gitmedikçe buğün veya yarın 1.60'a doğru öncü bir hareket tekrarlanabilir. (ytd)

Esas

Senedin belini kırdılar.

Esas

Ve 1.48 gösterdiler. Hacimsiz düşüş devam ediyor. Bakalım nerede duracak.

YTD

Esas

1.57'den beri alan'da satan'da spek.olduğu için kendi bacağına kurşun sıkıyor bence 20 haftalık hareketli ortalamaya 1.47'ye dokunsalar ne güzel olucak eğer imkb:63754 'ü kırarsa(ki kırmaya çalışıyorlar) endeks bir çırpıda 60.000'leri görücektir.. Yabancıların garanti ' den çıkışı tüm piyasa oyuncularını korkuturken dövizin 1.60'lara çıkamaması ise paranın tekrar borsaya döneceğini göstermektedir endişeye mahal yok hacı 1 hafta sonra yine boğalar gelir (ytd)

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    yerküre...
    Gönderi
    1,944
    Blog Yazıları
    3

Esas

711 bin lotlan1,47yi gördük.......
    cikarken bir kademe mln lotlan ancak kalkerken,711 bin lotla6 kademe indir..
    ben yemem,yiyenede engel olamam......

Esas

Alıntı Originally Posted by che big Yazıyı Oku
    711 bin lotlan1,47yi gördük.......
    Cikarken bir kademe mln lotlan ancak kalkerken,711 bin lotla6 kademe indir..
    Ben yemem,yiyenede engel olamam......
    kimse yemedi üstad rahat rahat 1.47'den mal almanın hazzı ile 1.55'e düşen maliyetim var TÜPRAŞA ALIŞ GELMESİ DE PİYASAYI SEVİNDİRDİ Üstad XTraderX 'ın bir sözü aklıma geldi tamda hektaşa uyuyor. '' Olmuyor olmuyor bir türlü çökertemediler'' (ytd)

Esas

P.tesi günü imkb'de 1000 puan bile düşüş olsa 1.47 kırılmayacaktır.hatta ve hatta p.tesi hektas artı kapıyacaktır.cuma günü 1.49'dan almaya başladılar.asla ve asla panik yapmayın.felaket seneryolarına kanmayın.t/a asla beni yanıltmadı ve yanıltmayacaktır. 1.47 kırılmayacaktır. Imkb'den ayrışma vakti ve mal toplama vakti gelmiştir çok dikkat edin ve satış yapmayın bence...stoc.göstergeler dönüş sinyali vermektedir.(ytd)

Esas

Alıntı Originally Posted by ARET Yazıyı Oku
    P.tesi günü imkb'de 1000 puan bile düşüş olsa 1.47 kırılmayacaktır.hatta ve hatta p.tesi hektas artı kapıyacaktır.cuma günü 1.49'dan almaya başladılar.asla ve asla panik yapmayın.felaket seneryolarına kanmayın.t/a asla beni yanıltmadı ve yanıltmayacaktır. 1.47 kırılmayacaktır. Imkb'den ayrışma vakti ve mal toplama vakti gelmiştir çok dikkat edin ve satış yapmayın bence...stoc.göstergeler dönüş sinyali vermektedir.(ytd)
    Borsada asla diye kesinlik yoktur, futbol oyununda kontrpeyede kalan galeci golü yer. Borsada duygu yoktur, hisseseye aşk yoktur, her hisse çıktığı gibi düşer düştüğü gibi tekrar çıkar.

Piyasada bankalara satış gelip endeks düşdükçe diğer senetlerin % 99'u düşer, düşmeyecek senet çok çok azdır, borsa mazisi devinimsel bu gelgitleri tekrarlar durur. Tahta yapıcısı olsam piyasaya satış geliyorsa niye tahtanın altına gireyimki gelen satışları daha aşağıdan karşılamak varken niye üsten karşılayayım, derinlik azalması diye gördüğünüz budur, kuvvetli alış yazmaz kafasına piyasadan mal gelmesinden çekinir, işlem yapmaya çalıştığım tahtayı piyasayla beraber gevşetmesi yaşaması için olmzssa olmazsa olmazıdır.

Hareket etmeyen veya herşey bittikten sonra hareket eden k.y.dır, genelde ya hiç hareket etmez yada herşey olup bittikten sonra hisse diplerdeyken ölümcül hareketle intihar eder.

Piyasa gevşiyorsa önce düşünme hareket et daha sonra niye düştü diye düşünmeye nasıl olsa bol bol vaktin olur, ucuz olan herşey daha ucuz olur ve borsada yaşanmış çok örnek vardır, dikkat et sen hareketsiz kalıp duygusal düşünceceler içindeyken elin oğlu acımadan malı niye basıyor, niye tahtanın hamalı ben olayımki malı taşıyacaksa spek taşısın biz daha sonra önümüze çıkacak alternatif fırsat maliyetlerini değerlendiririz?

Sayfa 11/628 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •