Sayfa 11/171 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1368 madde; 81 - 88 arası.

Konu: FX Kliniği

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    370

Esas

Alıntı Originally Posted by dr.v Yazıyı Oku
    Sarışında bu haber etkili olmuş
    "Çin Merkez Bankası'nın ekonomik canlanma için sürpriz bir şekilde faizi indirmesi altına yaradı"
    Evet emtialara yaradı, petrol ve altın hareketlendi ancak hareket çok güçlü değil..Altında sell poz kovalıyorum,tek sıkıntı günlerden Cuma olmasıkısa stoplu bir poz deneyebilirim henüz karar veremedim..

Esas

dipler tepeler yükseliyor. Kanal desteği intakt kaldıkça hamle yukarı olabilir.

Esas

Piyasa komik hale geldi. euro düşüyor, tl dolar karşısında yükseliyor sarışın yükseliyor

Esas

stj eu aldın mı

Esas

Alıntı Originally Posted by st.a Yazıyı Oku
    Hayır, Euro almadım. Çok dengesiz bir piyasa var. Dolar endeksinin bugünki yüklesişine en güzel tepkiyi Euro verdi. Gbp ve Jpy kısmi tepkiler vererek pozisyonlarını korumaya çalıştı. Altın ve TL ise aksine değer kazandı. Dolar endeksini 14 Kasımdaki tepe noktası olan 88,37 ye değdirmeyi düşünecekleri olasılığı ile Euro da beklemede kaldım.
    Bu esnada, dolar endeksinin gevşemesi ile eur/usd gün içi 1.2465 ve 1.2500 seviyelerini hedefleyebilir. Gerçekleşirse sadece izlemiş olurum

Esas

15 m de uyumsuzluk söz konusu

7. Esas

yurtiçi hesaplarına fonlamaları nasıl yapıyorsunuz ? TL mi tercih ediyorsunuz , swift mi ? sizce tl ' den $ çevirmek mi daha az masraflı yoksa swift mi ?

Esas

Hayır, Euro almadım. Çok dengesiz bir piyasa var. Dolar endeksinin bugünki yüklesişine en güzel tepkiyi Euro verdi. Gbp ve Jpy kısmi tepkiler vererek pozisyonlarını korumaya çalıştı. Altın ve TL ise aksine değer kazandı. Dolar endeksini 14 Kasımdaki tepe noktası olan 88,37 ye değdirmeyi düşünecekleri olasılığı ile Euro da beklemede kaldım.

Bu esnada, dolar endeksinin gevşemesi ile eur/usd gün içi 1.2465 ve 1.2500 seviyelerini hedefleyebilir. Gerçekleşirse sadece izlemiş olurum
    Çıraklıktan kalfalığa geçmişsin ne diyeyim. Senden de yararlanırız artık

Sayfa 11/171 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •