Sayfa 11/22 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 172 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Biraz endeks biraz hisse analizi

1. Esas

Parsan hakkında sayım yaparmısınız

Esas

gÜNAYDIN,

FAZLA SÖZE GEREK YOK BRETİX İLE ALTTAKİ YEŞİL ÇİZGİYE DEGMESİNİ BEKLEYECEGİZ. SEVGİLER

Esas

gÜNAYDIN,

FAZLA SÖZE GEREK YOK BRETİX İLE ALTTAKİ YEŞİL ÇİZGİYE DEGMESİNİ BEKLEYECEGİZ. SEVGİLER

Esas

Günaydın
    xu030 da 93910 fıbo dırencınde zorlanıyor. dun rusya haberi ıle birlikte yukarı denedı fakat olmadı. dun avrupanın buyuk kayıları sebeibi ile bugun avrupa bı kısmını geir almaya calısacagı dusunulurse de ben hala ana trendın asagı yonde oldugunu dusunuyorum. sevgiler

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    6,016

Esas

Esas

Günaydın net olan bir şey varsa yukselışteyız. 81500 de onemlı dırenc var. en fazla 84400 gorunuyor bende. bol kazanclar

Esas

Alıntı Originally Posted by blackbox Yazıyı Oku
    Günaydın net olan bir şey varsa yukselışteyız. 81500 de onemlı dırenc var. en fazla 84400 gorunuyor bende. bol kazanclar

hocam buralardan gelebilecek olan düzeltme sizce nereye kadar olabilir,,

8. Esas

Arkadaşlar forumda yeniyim. Forumda aradım ama tam bir cevabını bulamadım.
    MACD excell hesaplaması ile ilgili bişey soracağım.
    Kendim excell üzerinden MACD ve Sinyal hesaplaması yapıyorum.Bir kaç yerden de nasıl hesaplanacağına dair kaynakları inceledim.Hepsinde neredeyse aynı sonuçları buluyorum.Ama tr.investing.com sitesindeki MACD göstergesinin sinyali hep benimkinden farklı çıkıyor.Bu farklılık nerden kaynaklanıyor olabilir.
    Yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim .Kaç gündür işin içinden çıkamadım.

Sayfa 11/22 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •