Sayfa 11/55 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 81 - 88 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. Esas

Arkadaşlar, Kıbrıs Rum Kesiminde hesap açmak istiyorsanız siz bilirsiniz bir daha düşünün derim, Kıbrıs Rum Kesimi ekonomisi batık, paranıza ne olacağı belli değil çok dikkatli olun benden söylemesi.samimiyetimle söylüyorum yoksa ben de link yollarım kıbrıs firmasında hesap açın diye...

Esas

Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Türkiyede forex işi yapan büyük firmalar; invesazt, destekfx veya gcmforex gibi firmaları düşünün. OANDA, FXCM ve XM gibi firmalar bizimkilerden hem işlem hacmi hem sermaye olarak misli misli büyük ve güvenilir firmalar.

EURO soran arkadaşlar. Hesabımı euro veya usd yapmak zorundayız ben genelde skrill kullandığım için euro tutuyorum fakat direk para yatır para çek özelliği kulalnırsanız USD olarakta hesabı açabilirsiniz.

Ayrıca üye olduktan sonra size bir müşteri temsilcisi atanıyor. Sizi arıyor hatta. onun numarasını kaydedin. E-posta veya mesaj ile ona direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Direk olarak o sizi arayacaktır. Bu sadece Türkiye için değil, aynı firma 20 den fazla ülke için yerel destek ve dil desteği sunmakta.

Güven konusunda problem yaşayan arkadaşlar için söylüyorum $10.000 dolar üstünde para yatırma ve çekme işlemlerini birden fazla kez 2014 yılından beri yaptım, xm mastercard ile atm lerden 20 den kez fazla para çektim ve bunca yıl fx işlemlerinde bir kez olsun stop veya spread açılması gibi bir sorunla karşılaşmadım.

Türkiyede zaten aktif hesaplarım var fakat yurtdışı fx hesabınızın olması bence her türlü yararınıza olacaktır.

Yanlız yeni üye olacak arkadaşlara tavsiyem 1:500 kaldıraç çılgınlığına kapılmamanız. Çok dikkat isteyen bir durum bu yatırdığınız parayı çok hızlı götürebilecek bir durum. Ya kaldıraçınızı 1:100 olarak ayarlayıp işlemlere girin veya 1:500 yapın fakat sermayenizi küçük parçalara ayırarak işlemlere girin.
    demoyu açtık sıkıntı yok p.tesi start vereceğiz sonrasında gerçek hesaba geçmek için gerekli prosedürü yazabilirmisiniz.....

sırayla ;

1.........gerçek hesap oluşturma prosedürü adım adım nasıl oluyor....
    2.........gerçek hesap açtırdıktan sonra para nasıl nereye yatırılıyor adım adım nasıl oluyor...
    3..........kazanç transferi adım adım nasıl yapılıyor
    4.........sorun çıkarsa muhataba nasıl ulaşıyoruz

bunları detaylı anlatırsanız çok memnun oluruz....xm firması benim için yeterli....daha fazla araştırmanın anlamı yok...

Esas

Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, Kıbrıs Rum Kesiminde hesap açmak istiyorsanız siz bilirsiniz bir daha düşünün derim, Kıbrıs Rum Kesimi ekonomisi batık, paranıza ne olacağı belli değil çok dikkatli olun benden söylemesi.samimiyetimle söylüyorum yoksa ben de link yollarım kıbrıs firmasında hesap açın diye...
    varımızı yoğumuzu dökecek değiliz hocam çok cüzzi parayla gireriz baktık bunlar sahtekar soğuk su içer geçeriz yapacak birşey yok...200-300 dolara el koymazlar herhalde...

4. Esas

ben 100 dolar bile vermem Kıbrıs Rumuna para sizin dikkat edin...

Esas

forexin olmadığı bir finans merkezi nasıl olacaksa ...forex demek kaldıraç demek bu işin püf noktası bu...kaldıraç olmasa hiçbir anlamı yok....kafayı hükümet kuma soktu sanıyor forexten kaynaklı tehlike geçti bunun yurt dışı ayağı kafadan sonraki kısım ne olacak...boş işler egolarını tatmin ediyorlar bir sürü işsiz olacak yazık...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku

sitesine gittim > http://www.xm.com/

sitede en sağda "ÜLKE/DİL" seçeneği var..

toplam da 24 DİL'de seçenek sunmuşlar.. maaşallah çok güzel..

üşenmedim.. hepsini kontrol ettim..

Site 23 DİL 'de aktif olarak çalışıyor.

çalışmayan tek 1 DİL var...

bu çalışmayan seçeneğin "TÜRKÇE DİL Seçeneği" olduğunu söylememe gerek yok sanırsam..
    bastan sona okuyup kara kara dusunurken bu yazınız bana resmen kahkaha attırdı allah sızıde güldürsün

7. Esas

Ayrıca şu bonus veriyorum falan diyen forex firmalarından da ekstra uzak durun ,tamamiyle kandırmaca adam senin paran varmış gibi gösteriyor pozisyona girdiriyor, sonra bir ters harekette bütün bonus monus anaparanı hepsini alıyor,ecn hesap açın ve güvenilir firmayla çalışın...

Esas

Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    Değerli forum üyeleri, son gelişmelerden dolayı yurtdışında hesap açmak isteyen arkadaşlar olursa kendilerine benim de yurtdışında çalıştığım 2 firmadan hesap açılmasına yardımcı olabilirim biri tradeviewforex(ABD kökenli) diğeri de Icmarkets (Avustralya kökenli), ikisi de çok güvenli firmalar olup herhangibir sorun çıkartmayacak firmalardır.Icmarkets için http://icmarkets.com/?camp=9119 sayfasını tradeviewforex için https://www.tradeview.ae/ veya tvmarkets.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. IC markets 1/500 'e kadar kaldıraç uygulamakta, tradeviewforex ise 1/100 ecn hesapta, 1/400 ecn olmayan hesapta kaldıraç uygulamaktadır.
    icmarkets mantıklı gözüküyo siz nekadarlık bakiye ile çalışıyosunuz yani büyük meblada sorun çıkarmı yabancı firma olunca soru işareti işte

Sayfa 11/55 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •