Sayfa 111/330 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2635 madde; 881 - 888 arası.

Konu: CRFSA Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

1. Esas

Unutmayın tuzak var ise bize düşen onu boza boza ilerlemektir

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    3,428

Esas

forumdaki arkadaşlardanda özür dilerim ama cvp vermek zorundaydım..hayırlı kazançlar..

3. Esas

Alıntı Originally Posted by yasin yöndem Yazıyı Oku
    7.17 den 68-000 lot alındı kapanış günün en yükseği yarın bayram var.
    Bayram günü kavga olmaz yahu öpün barışın bakem tadını çıkarın gaffurun.

Esas

Alıntı Originally Posted by AKİLL Yazıyı Oku
    Bu kadarda kendinizi belli etmeyin .Hacıvat Karagöz en sonunda yönlendirecek kimse kalmaz .BİSTTE söyle yada göster bakalım bu dan başka ESAS SERMAYE DE BEDELSİZ SERMAYE ARTTIRIMI yapan doğal olarak süreci kimse yaşamadığı için bilemez.Teknik bilgi paylaşalım demiştim .Madem biliyordun o çok bilmiş edaları da yine yazmadın .Bizde araştırdık ve buraya yazdık.Ahlaksızlıkdizboyu birde karalama...
    seviyenize inmiyorum yazacağımı yazdım şu iki cümleyi tekraren belirtiyorum "BURADA AÇIKÇA İLAN EDİYORUM EĞER YANLIŞ YAZDIĞIM BİR TEK KONU VARSA YÖNLENDİRİCİ OLDUĞUM DEDİĞİMİN TERSİNİ YAPTIĞIM BİR TEK MESAJ BULAN VARSA BUYURSUN ÇIKARSIN ORTAYA... YOKSA ALLAH İFTİRA ATANLARIN BELASINI VERSİN..." ilave hatalı yazdığım gerçekten yanlış olan bir mesaj bulunmasını da ekleyelim... buluyorsanız zaten ben çekilirim ama bulamıyorsanız ve bu yazdıklarıma amin diyebiliyorsanız ne ala diyemiyorsanız sizle muhatap olmak benim için lüks kalıyor. siz adliyenizde mutlu mesut avukat avukat takılın...

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    3,428

Esas

Alıntı Originally Posted by yasin yöndem Yazıyı Oku
    Bayram günü kavga olmaz yahu öpün barışın bakem tadını çıkarın gaffurun.
    topicin neşe kaynağı hayırlı kazançlar sn yasin yöndem

6. Esas

Alıntı Originally Posted by grandslem Yazıyı Oku
    topicin neşe kaynağı hayırlı kazançlar sn yasin yöndem
    Hepimize hayırlı kazançlar olsun sn grandslem.

Duhul
    Sep 2015
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    138

Esas

Bugunki bayramin adi yasin yondem olsun

Esas

Bazi yorumcular bazi sayfalarda istiyorlarki hep bizim mesajlarimiz olsun hep biz gozonunde olalim bizim borumuz ötsün yeni gelen biri bize danissin ....vs vs...
    Sn grandslem hisse dusmeye basladiginda kagit satacagini acikladiginda sirketin kagittan cikmis olmaniz ve satis bittiginde kagida tekrar giris yapmis oldugunuzu soylemeniz gercektende bircok kisinin imrenecegi bir öngörü ve sezinleme kabiliyetine sahip oldugunuzu gosteriyor ! Valla brawo pes yani Tebrik ederim ...

Sayfa 111/330 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •