Sayfa 111/911 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 881 - 888 arası.

Konu: AKSEL - Aksel Yatırım Holding A.Ş..

Esas

Alıntı Originally Posted by mstfgdr Yazıyı Oku
    Bu kâğıt neden çıkmadı anladık. vbg holding çağrı yapmadı. Ama bana artık anormal gelen bu kağıt neden düşmedi. çünkü artık beklediğimiz bir beklenti kalmadı. neyi beklediğimizi bilmez hale geldik. Çağrıyı bekliyoruz dıyorum ama vbg holdıng pek cagrı yapacak gıbı durmuyor. spk da vbg ye cagrı yap dıye baskı yapmıyor, yapacak gıbı de durmuyor. Onumuzde kı bırkac yıl ıcerısınde bu kâğıt çağrıya gıder herhalde. yoksa vbg holdıng e aıt hıcbır kuruluş spk dan hıcbır ıslemı ıcın onay alamaz. Bence vbg holdıng dırenebıldıgı kadar direnecek ve son noktada çağrıya gıdecek. Bu noktada en onemlı husus mahkemenın yurutmeyı durdurma talebını red etmesıdır. cunku cagrının 24 ay sonra yapıldığını varsayarsak bu cagrı fıyatının 24 puan daha yukarı cekılmesı demektır kı bu da bızım bekleme komısyonumuz olur en azından. ınsallah süreç 2 yıl kadar sürmez. gercı 2 yılda sürse 3 yıl da sürse bu parayı burda uzun vadelı yatırım olarak unutacağım ta ki çağrı yapıldığı güne kadar.
    Olumsuz yorumları pompala bakalım. Belki de anlamayıp inanan çıkacaktır.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    27,443

Esas

Alıntı Originally Posted by gokhan2180 Yazıyı Oku
    Olumsuz yorumları pompala bakalım. Belki de anlamayıp inanan çıkacaktır.
    Böyle yazılmaz ama. Madem siz yazılanların aksini düşünüyorsunuz o zaman sebeplerini açıklar yazılanın neden yanlış olduğunu açıklarsınız.

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,138

Esas

Her olumlu yazi dogru degildir.
    Her olumsuz yazi yanlis degildir.
    Su an ki psikolojimle inanin tek olumlu cumle kuramicam vbg hakkinda.
    Ayinesi istir kisinin lafa bakilmaz.
    Ansa ornigini gorunce hic guvenim kalmadi vbg ye.
    Sukurki tuborg yuzumu guldurdu.
    Yoksa .......
    Ytdddd

Esas

***MATAS***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***MATAS***İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Özel Durum Açıklaması (Genel) )
    VBG Holding A.Ş. tarafından gönderilen yazı ekte yer almaktadır.

Bildirimlerin Borsamız tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin Borsa tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

Tablo Başlığı

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=271624

IMKB

(04/04/2013 - 18:33:26)

5. Esas

'''''2012 yılı için azami tutarı olan 135. 926 tl tutarında idari para cezası uygulanmasına. '''' demek ki spk benım meaılıme nereye çekersen oraya gıder bı cevap yazmış. cok sağol spk. Demekkı adamların rahatlığı burdan ılerı gelıyormus. nasıl olsa 2012 yılına gore bana ceza kesecekler dıye tuzları kuruymuş ama bızım haberımız yokmuş. bu da sonun başlangıcı anlamına gelır. yanı spk elındekı en guclu ıdarı yaptırım olan pıyasadakı payların tamamı na kadar bır ceza kesemedı. spk garıbımın de elı kolu bağlı kaldı. vbg holdıng yonetıcısı Veysel salıhoglu nu tebrık edıyorum. adama helal olsun gerçekten bu ısı cok ıyı bılıyor. sımdı sıra bezdırme yıldırma polıtıkasında. yıllarca sürecek olan bır süreç. süreç ıcerısınde kâğıtta asagı yonlu hareketler. en sson dıyeceksınız kı lanet olsun senın kâğıdına satıp çıkacaksınız. takı Veysel salıhoglu 2 kusurlerden belkı bılınmez daha bızı neler bekliyor belkı1 kusurlerden bu kâğıdı toplayacak. elınde, kâğıdın epey buyuk bır çoğunluğuna sahıp olduktan sonra dıyecekkı ben cagrı yapıyorum. bı bakacaksınız kâğıt 4 kusur yada 5 kusur. oradan bır haber düşer kap a ben sermaye arttırımı ıcın spk ya muracat etmıstım spk kabul etmemıstı. sımdı cagrımı 4 kusurden - 5 kusurden yaptım ((( aslında cagrıyı 1 kusurden - 2 kusurden yaptı. o ayrı )))) sımdı tekrar spk ya başvuruyorum sermaye arttırımı ıcın. sonra 4 kusurden 5 kusurden topladığı kâğıtları bız yatırımcılar tekrar satar. ISTE SIZLERE VBG HOLDING IN MISYONU - VIZYONU.

Esas

Ya gerçekten kusura bakma ama inan yazdıklarının tek kelimesine bile yine katılamıyorum. Hisseden gerçekten canın yanmış olabilir ama yine de bütün olanları bu kadar olumsuz yazman anlamsız. Benim açımdan durum kötü gözükmüyor hatta oldukça umutluyum.

HTC One S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Esas

O zaman yapılacak bir iş var. O da kağıdı satmamak. Kağıt şu an 4,10'lara denk geliyor. Ben kredi çekip ihtiyaçlarımı karşılıyor yine de satmıyorum. Bugün ise SPK'ya şikayet dilekçesi yazıp postaya verdim. Kendi çapımda yapılan haksızlığı anlatıyorum. Borsa Gündem başta olmak üzere her türlü platformda yorumlarda yazıyorum. Herkesi de VBG Holding'i anlatmaya davet ediyorum. Neticede bu piyasada güvenilir bir şirket olacaksa VBG Holding önce dürüst davranmalı. İnsanların güvenlerinin sıfıra indiği bir şirketin piyasada iş yapması çok zor. Bunu görmeli ve ayağını denk almalı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Vbg holding in en buyuk 3 musterisi kim bilen var mi

Sayfa 111/911 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •