Sayfa 112/482 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 3853 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Paz. A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by uhacettepe Yazıyı Oku
    başardılar sonunda 1.5x lere indirdiler umarım 1.4X lar olmaz. 1.5X civarlarında bir süre gezinmesini sonra yükselmesini bekliyorum...

yatırım tavsiyesi değil şahsi görüşlerimdir... benden başka yazan yok benmiyim tek ky
    bugün biraz daha aldım. ortalama maliyet azaltmaya devam...

Esas

Alıntı Originally Posted by besbeter Yazıyı Oku
    yazacak bir şey yok ki spek sesimizi kesti hep çıkacak diyorlar nedense düşüyor
    çıkacak diyen kim.... etrafa bu tür tüyolar geliyorsa küllüm çıkmaz.... sonra 1'in altına düşünce 1 liradan da bedelli açıklarsa şaşırmam... ne ılaşmış ulaşamadık bi türlü...

Esas

Alıntı Originally Posted by küçük_e Yazıyı Oku
    çıkacak diyen kim.... etrafa bu tür tüyolar geliyorsa küllüm çıkmaz.... sonra 1'in altına düşünce 1 liradan da bedelli açıklarsa şaşırmam... ne ılaşmış ulaşamadık bi türlü...
    sizin dediğiniz olacak gibi 1 e doğru emin adımlarla ilerliyor bu adi hisse...

Esas

arkadaşlar biraz taze fasulye hazırlayın 1 civarı dalarız hisseye birazda bedelli ayırın ne olur nolmaz... speğin wsky-bdem parası kalmamış olabilir....

Esas

bugün hissenin bir kısmını zararına verdim daha fazla tahammül edemedim... kalan kısmı için bekleyecek epey zamanım var... zararımı söyleyeyim sattıklarım için % 4 civarı... fakat kalan kısmı için beklemem gerekecek...

Esas

bu hissede olan arkadaşlar ne diyorsunuz, tahminleriniz nelerdir??? hisse hergün ivme kaybediyor. ortalama maliyetimin % 12 - 13 aşağısında kapattı. sizce daha düşmeye devam edecek mi???
    ben 1.50 li civarlarından tepki bekliyordum 1.49 da kapattı ve sanki daha da düşmeye devam edecek gibi nereye kadar düşer acaba tahmin edebilecek olan var mı? ben en kötü 1.2x lerden geri döner diyorum bu en kötü senaryo benim için umarım daha da aşağı salmazlar...

Esas

BU lanet kağıt nerede duracak??? her yenigün dip yapmaya devam ediyor??? yukarda bir arkadaş tahminde bulunmuş 1.00 a kadar düşer sonra sermaye artırımı olur demişti... galiba haklı çıkacak...

Esas

günaydınlar....
    sermaye artırımı gibi bir şey söz konusu olmadığını söylüyor şirketteki yatırım uzmanları.doğruysa tabiki.beklemekten başka çare yok ve dedikleri de şu ki hissenin çoğunluğu iş bnk ve garantide..
    buda birazcık olsun rahatlatıcı bişey...
    umarım daha fazla dip yapmaz çünkü ben artık ekrana bakamıyorummmmm

Sayfa 112/482 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •