Sayfa 112/238 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 1898 madde; 889 - 896 arası.

Konu: MMCAS - MMC Sanayi ve Ticari Yatırımlar A.Ş.

Esas

spk ya bedelsiz başvurusu ne zaman neticelenir tahmini olan var mı?

Esas

gene tipik hareketini mi yapıyor yoksa gele gel demeye mi başladı, endekse uyduk gidiyoruz bakalım düşüş nereye kadar sürecek...

Esas

son dakikalarda ne yaptı yav öyle, aşağı düşüşte 5,50 leri göreceğini düşünmüştüm ama son anda biraz toparladı, herzaman ki hareketini tekrarlıyorsa endeksin düştüğü güne denk getirilmesi iyi oldu, ha yok gel gel yapıyolarsa...benden patrona gelsin
    ' Kapıldım gidiyorum MMCAS ın rüzgârına.
    Ey ufuklar diyorum, yolculuk var yarına.'
    bakalım yarınlar güzel olur inşallah...

Esas

nasıl bulacak şimdi tahtaya müşteriyi..
    kartn,konya v.s tahtalar tüm ky'yi başına topladı bile..
    tahtaya fiktif derinlik gelsin diye bekliyorum,yoksa manevra şansı tanımıyor maalesef..
    sadece incelemekte fayda var şimdilik

Esas

bu hareketlerin sonunu gerçekten merakla bekliyorum, senet her seferinde göstere göstere gitti göstere göstere geri geldi, çoğu ky nin 6,xx rakamlarda senetten çıkacağını düşünmüştüm, özellikle 6,78 tavanından sonra artık çok fazla geri salmazlar derken 5,xx lerde bulduk kendimizi, çıkarken ki hacmine bakın düşerken ki hacmine bakın, çok şaşırıyorum ve cidden merakla neler olacağını bekliyorum, yazdıklarımda herhangi bi al/sat tavsiyesi yok ama gene de yazalım yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

Bu kağıdın yeterince sinek toplayamadığını düşünüyorum (bizler gibi bi kaç küçük sinek haric), öyle olsaydı burası ana baba günü olurdu diye düşünüyorum.

Esas

bana da sanki sinek toplanmasını istemiyormuş gibi geliyor, düşerkende çıkarkende çok dikkat çekecek hareketler yapmadı, hayret eski alyag cıların hepsi gelir burda da toplanırız diyodum ama pek gelen olmadı bakalım mmcas bizi rezil mi edecek vezir mi edecek, önceki hareketleri tekrarlayacak mı, şuan sto kafasını kaldırdı, rsı yukarda kalmıştı onuda çekti aşağılara, izleyelim görelim...

Esas

bizimki gene şaka mı yapıyor ne? endeks kağıdı gibi hareket ediyo :P bakalım belki son bi şaka yapıyodur kapanışı kaçtan yapacağı önemli...

Sayfa 112/238 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •