Sayfa 113/803 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 897 - 904 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör Sanayi A.Ş.

Esas

Seri uretimi birturlu baslamayan motor konusunda ne diyosunuz..testler bittimi ? Bilgisi olan varmi

Esas

Alıntı Originally Posted by ansist Yazıyı Oku
    Bekleyen emşrleti glremiyorum ama. Gerçekleşen emirlete baktığımda alınan 1mlyn369bin lot satılan 1mlyn269bin lot. Yani gerçekleşene bakacak olursak sıkıntı yok. Tutunmaya çalışıyor. Fakat ortam kötüye dönerse ne olur bilemem.
    işin kötüsüde o dur..

veren zaten veriyor..tutmaya çalışanda tutamayacağını anlarsa bu defa döner verenden önce vermek için daha agresif satışlar yapar..bunlara birde açıkcılar bulaştımı ortam niagara şelalesine döner..

bizde olabilirsek ya stop oluruz yada şelaleye bakıp

ohhh ne güzelde akıyor diye iç geçiririz.

ytd.

Esas

Alıntı Originally Posted by zeiss Yazıyı Oku
    Seri uretimi birturlu baslamayan motor konusunda ne diyosunuz..testler bittimi ? Bilgisi olan varmi
    Tank motorunda boyle sarkma olmaz umarim

Esas

daha talgo ile anlaşmayı bile gerçekleştiremedi..korkarımki anlaşmada olmaz..

anlaşacak olan 3 dönem işi uzatırmı..neyi bekliyorlar..ihale sonucunumu..

bak kanadalıya yatırım yapacağı parayı bile açıklamış..bunlarda tık yok..

Esas

tanklar yapılıyorsa motorlarda yapılmalı diye düşünüyorum ne düşünce ama değilmi

Esas

Alıntı Originally Posted by turquaz Yazıyı Oku
    işin kötüsüde o dur..

veren zaten veriyor..tutmaya çalışanda tutamayacağını anlarsa bu defa döner verenden önce vermek için daha agresif satışlar yapar..bunlara birde açıkcılar bulaştımı ortam niagara şelalesine döner..

bizde olabilirsek ya stop oluruz yada şelaleye bakıp

ohhh ne güzelde akıyor diye iç geçiririz.

ytd.
    Size katılıyorum. Ama şöyle bir durumda var. Zstrn 10.72 den buralara kadar gelene kadar zaten yeterince panik satışı oldu.10.62 de ciddi bir destek test etti.

Esas

endeks 100 puana sıkıştı..70.500 çevresinde dönüyor..ama biz kademe kademe aşşağı sarkıyoruz sonra düşdüğümüz iki kademeyi alamıyoruz..

hakkımızda hayırlısı olsun..

Esas

Alıntı Originally Posted by ansist Yazıyı Oku
    Size katılıyorum. Ama şöyle bir durumda var. Zstrn 10.72 den buralara kadar gelene kadar zaten yeterince panik satışı oldu.10.62 de ciddi bir destek test etti.
    haklısında endeksde bir kırılım olursa kimse desdeğe kösteğe bakmaz..

sadece gelecek olumlu haberleri bilenler altlardan almak isteyeceklerdir..

grafiğimdeki yükselen kırılırsa son kale 9.48-9.38 gibi olan yerler desdek olmak isteyebilir..

günlük grafiklerdede 9.42 önemli desdek seviyesi..tabi bence

Sayfa 113/803 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •