Anket Sonuçlarını Gör: Bu konuyu faydalı buldunuz mu?

Oylayan
14. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Evet

13 92.86%
  • Hayır

1 7.14%
Sayfa 115/127 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1012 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Hisseye Özel Performansı En İyi AL/SAT Teknik İndikatörler

Esas

Sn.Culas bende ecilc rica etsem, şimdiden sağolun...

Esas

2.32 üstü güvenli bölge. 2.32 altına inmesi düşük bir ihtimal. Şu an bulunduğu seviyeler teknik olarak alıma uygun görünüyor. Tam destek seviyesinde. Yakın zamanda 2.75-2.80 seviyelerine doğru bir hareket beklenebilir. Burada muhtemelen yükselen hacimli bir hareket olur. Bu durumda hissenin boğa piyasasında olduğu teyid edilmiş olur ki 2.75 üzerine çıkma ihtimali gündeme gelebilir.
    Yalnız 2.75 seviyesinin hemen geçilmesi (yada üzerinde uzun süre kalınması) de düşük bir ihtimal. Çünkü ortalama yönü aşağı çevirmiş. Yani bahsettiğim trade bölgesinde bir hareket beklenebilir. Trade bölgesinde olan bir hissede nasıl davranılması gerektiğini umarım biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız benim blog da yazdığım stratejileri okuyunuz.
    http://www.yatirgitsin.com/yatirimci-stratejisi/

Esas

IPEKE de bugün 2.20 görüldü. Teknik tahmin tuttu

Alıntı Originally Posted by culas Yazıyı Oku

IPEKE: 1.70 desteği aktif. Şu anda 1.90 seviyesinde. Yön yukarı. Kısa-orta vadede 2.20-2.30 bölgesini test edeceğini düşünüyorum (teknik öngörüm). 2.40 üzerinde ciddi rahatlama olur ve hızlı yükseliş yapabilir. 2.40 dan sonra 2.20'ye tekara düzeltme yapabilir. Burda hacim fiyat ilişkisine bakmak lazım.
    1.70 altı stoptur. Altında 1.36 ya kadar gevşeme beklenebilir.

Esas Hisseye Özel Performansı En İyi AL/SAT Teknik İndikatörler

S.a burayı yeni kesfettim cok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz emeğinize saglık bir konuda yardımınızı istiyorum

Ben 15-30-60 dk ve günlük olarak xagusd ve xauusd işlemleri yapmak istiyorum ekseriyetle 15/60 arası bunlar için en iyi ve verimli hangi indikatörü kullanmalıyım kullandığım program Matriks
    Teşekkürler.

Not: 60 dk da mov7 mov12 mov17 kullanıyorum genel olarak başarılı lakin 15/30 da başarılı değil.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Son düzenleme : nfk; 31-10-2015 saat: 16:49.

Esas

Bunu programda kendiniz de yapabilirsiniz. Metastock verileri varsa kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz parametrelere göre performansı inceleyebilirsiniz.
    Eğer metastock verileri yoksa sizin yerinize tarama yapabilirim. Lütfen bilgi verin.

Esas

Alıntı Originally Posted by culas Yazıyı Oku
    Bunu programda kendiniz de yapabilirsiniz. Metastock verileri varsa kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz parametrelere göre performansı inceleyebilirsiniz.
    Eğer metastock verileri yoksa sizin yerinize tarama yapabilirim. Lütfen bilgi verin.
    İlginize çok teşekkür ederim. Ben matriks gold kullanıyorum. Orada Nasıl bulacağımı bilemedim. Kendim grafiğe indikatör atarak ve değerlerini değiştirerek bulmaya çalışıyorum. Dediğiniz metastock verileri bende yok maalesef. metastock,bir program mı. Nasıl temin edebilirim.ücretli mi,Değilimi. bunun Hakkı'nda da bilgi verir iseniz çok memnun olurum.

Esas

Alıntı Originally Posted by nfk Yazıyı Oku
    İlginize çok teşekkür ederim. Ben matriks gold kullanıyorum. Orada Nasıl bulacağımı bilemedim. Kendim grafiğe indikatör atarak ve değerlerini değiştirerek bulmaya çalışıyorum. Dediğiniz metastock verileri bende yok maalesef. metastock,bir program mı. Nasıl temin edebilirim.ücretli mi,Değilimi. bunun Hakkı'nda da bilgi verir iseniz çok memnun olurum.

Kusura bakmayın biraz gecikmeli bir cevap olacak.
    Evet metastock uluslararası bilinilirliği olan bir programdır. Önceli desktop uygulaması vardı artık online hizmet veriyor ve lisans ücretleri oldukça pahalı. Elinde eski versiyonu olanlar için bu formatta veri desteği sağlanıyor. Ben yatirgitsin yazılımını metastock verilerini destekleyecek şekilde yazdım. Bu yüzden 5 dk, 6dk ve katları şeklinde analiz yapabilirsiniz. Bende 5dk ve 60 dk lık veriler var.
    XAGUSD için 60 dk lık gösterge taraması yaptım ve en başarılı gösterge ikilisini FSTO ve SMI olarak buldum. 8 Aylık perfomansını aşağıda veriyorum.

------------------------------------------------------------------------
    Hisse adı: XAGUSD
    Son Analiz Tarih Aralığı: 04.03.2015-09.11.2015
    En İyi AL Yöntemi: FSTO
    En İyi SAT Yöntemi: SMI
    1000 TL normalde ne olurdu?: 910.60 (%-8.94)
    1000 TL FSTO/SMI ile ne oldu?: 1506.30 (%50.63)
    1000 TL FSTO/SMI ile en çok ne oldu?: 1557.47 (%55.75)
    Sermayeden bağımsız Kar/Zarar: %42.33
    Ardarda en çok zarar: %-7.52 (6,114) :
    Max. Düşüş: %20.49, FSTO/SMI ile Max. Düşüş: % 7.52
    Toplam alım satım sıklığı: 168 kez
    Hisse adet performansı: 61 lot -> 102 lot (%67.21)
    ----------------------------------------------------------------------

Esas

Programınız windows 10'da çalışıyor mu? Yüklememe rağmen açmam gereken dosyayı bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür

Sayfa 115/127 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •