Sayfa 12/633 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 89 - 96 arası.

Konu: RTALB RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine San Tic Anonim Şirketi

Esas

bir arkadaşta bu şirketin sürekli kar ettiğini yazıp bir temettü kağıdı olduğunu yazmış..kap'a gönderdiği açıklamalara baktım bilanço falan yok..ne alır ne satar kaç para eder geçmiş yllar ne kadar karı var hiç bir bilgi yok..zaten bu tür kağıtları vatandaşa itelerken önce sermayeye yakın kar açıklar sonrada ky iteleme işi bittikten sonra hep zarar yazar..ondan sonrada gelsin bedelliler..bu kağıdı almadan önce datagate'nin topiğinede bakın şayet bu şirket erol efendinin ise..ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by berkeri Yazıyı Oku
    Fiyat tesbit raporuna göre, pay başına şirket değeri 17 TL iken % 23 küsur iskontoyla 13 TL..

Bilanço bayağı güzel ama 13 TL yüzünden geçengünki tuzcuların akibetine benzemez umarım.. YTD.
    zaten bu abiler çok cömert vede merhametli olurlar garibanlar ekmek yesin diye.. gözlerim yaşardı..ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    helalınden 5 tl verılır
    sen çok vermişsin..ben 2.00 tl ancak verebilirim..ancak malı vatandaşa iteleyemezseler kağıdı daha evvel emsallerinde olduğu gibi yukarı çekip vatandaşı dökdelenin tepesinde bırakırlar ..ytd

4. Esas

Alıntı Originally Posted by karaoglan Yazıyı Oku
    borsada ne kadar parası çok aklı evvel var hayret bir şey..bu kağıda 13.00 tl verip alanlar var hele bi tanesi 10.000 lot almış eğer doğruysa..biri datagatenin seçkin patronun şirketi olduğunu yazıyor vede sürekli temettü verir diyor..heralde hiç datagatenin kazığını yememiş..ben bir datagate zede olarak tam beşinci senedir tutuyorum..tam 6.00 tl maliyet var ne temettü gördük nede bedelsiz..eğer sazan çok olursa kağıt bir süre sonra diplerde gezmeye başlar tabiki ağlayanıda çok olur..eğer millet yemezse biraz yukarı yapabilir..topikte goygoycular atmaya başlamış zavallı küçük yatırımcılar dikkat edin..ytd
    hangi cümlede '' sürekli temettü verir '' yazılmış ? Yazılanlara yorum katıp , anlamak istediğiniz gibi değil yazıldığı gibi anlayınız. Ayrıca , 10 bin lot ya da 1 lot alan kişiye siz hangi hakla aklı evvel ibaresini kullanabiliyorsunuz?

Esas

Alıntı Originally Posted by karaoglan Yazıyı Oku
    bir arkadaşta bu şirketin sürekli kar ettiğini yazıp bir temettü kağıdı olduğunu yazmış..kap'a gönderdiği açıklamalara baktım bilanço falan yok..ne alır ne satar kaç para eder geçmiş yllar ne kadar karı var hiç bir bilgi yok..zaten bu tür kağıtları vatandaşa itelerken önce sermayeye yakın kar açıklar sonrada ky iteleme işi bittikten sonra hep zarar yazar..ondan sonrada gelsin bedelliler..bu kağıdı almadan önce datagate'nin topiğinede bakın şayet bu şirket erol efendinin ise..ytd
    Biz akılsısız 13 tl den aldık sanane ???? sen 6 tldan datagate almısan akıllmı oluyorsun.borsada herşey olur 6 dan alırsın kağıt bir daha 6 yı görmez 13 alırsın 25 olur.verusa 12 den 17 ye gitmişdi.küçük yatırımcılar olaak zaten hepimiz zararda yada zor psikolojideyiz pazartesi tahta açılıyor lütfen yorumlara dikkat.sanelde zararına küçük yatırımcı satmak zorunda kaldı.lütfen yorum yaparken kağıdı kendiniz almış gibi düşünerek yorum yapın kurtlar sofrası burası bakarsınız çok ii bir hisse çıkar.. karlı bir firma geleceği var gözüküyor.lütfen yorumlara dikkattt.zaten risk almasak imkb 10 alır beklerdik buralarda işimiz ne datagate yada bunlar.risk almadan ekmek olmuyor??? 9 halka arzdan sadece sanelde zarar ettim .girdiğin ve çıktığın yer önemli.bir de gaza gelip 320 lerden datagate aldık.hepimiz aynı gemideyiz .speklerin ekmeğine yağ sürmeyelim.lütfen.Ytd

Esas

bu yazı sadece küçük yatırımcılar içindir..farz edin 13.00 tl den 2.000 lot aldın etti 26.000 olurya bu kağıtta 20.00 tl oldu..şimdi karın ne oldu 14.000 tl birde olumsuz tarafına bakalım..kağıt 2.50 ye düştü ne kaldı elinde 5.000.. bir taraftan yükselirse 14.000 kar bir taraftan düşerse 21.000 tl zarar.. bu macera ortalama üç yıl sürer bu zaman zarfında aha çıktı aha çıkacak derken sağlığın dahil her şeyin bozulur.. tabiki üç yılın sonundada çıkarsa..bu tür tahtalarda emekçi ky nın zar zor kazanıpta biriktirdiği paraları hep iç ettiler..son üç yılda hiç böyle hisselerden para kazanan gördünüzmü ben görmedim..bırakın böyle kağıtlar 100.00tl olsun alanlar kazansın..ky yatırımcı uzak dursun..siz hiç gördünümüzmü bir speğin mal alın ey ahali hepinizide zengin edip kendimi süründürecem dediğini..maşaallah bu topikte bir hayli melek yüzlü spek yandaşı türemiş sazan arıyorlar afiyetle yiyecek.. amma ben sazanım diyen varsa buyursun ağaların mönülerine afiyet olsun..ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by basari69 Yazıyı Oku
    Biz akılsısız 13 tl den aldık sanane ???? sen 6 tldan datagate almısan akıllmı oluyorsun.borsada herşey olur 6 dan alırsın kağıt bir daha 6 yı görmez 13 alırsın 25 olur.verusa 12 den 17 ye gitmişdi.küçük yatırımcılar olaak zaten hepimiz zararda yada zor psikolojideyiz pazartesi tahta açılıyor lütfen yorumlara dikkat.sanelde zararına küçük yatırımcı satmak zorunda kaldı.lütfen yorum yaparken kağıdı kendiniz almış gibi düşünerek yorum yapın kurtlar sofrası burası bakarsınız çok ii bir hisse çıkar.. karlı bir firma geleceği var gözüküyor.lütfen yorumlara dikkattt.zaten risk almasak imkb 10 alır beklerdik buralarda işimiz ne datagate yada bunlar.risk almadan ekmek olmuyor??? 9 halka arzdan sadece sanelde zarar ettim .girdiğin ve çıktığın yer önemli.bir de gaza gelip 320 lerden datagate aldık.hepimiz aynı gemideyiz .speklerin ekmeğine yağ sürmeyelim.lütfen.Ytd

al arkadaş al sana bol kazançlar inşaallah sen haklı çıkarsın..ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    hangi cümlede '' sürekli temettü verir '' yazılmış ? Yazılanlara yorum katıp , anlamak istediğiniz gibi değil yazıldığı gibi anlayınız. Ayrıca , 10 bin lot ya da 1 lot alan kişiye siz hangi hakla aklı evvel ibaresini kullanabiliyorsunuz?
    ben senin yerinde olsam bu adam böyle bir yazı yazmış..biz buraya para yatırıyoruz acaba haklılık payı varmı diye düşünürdüm..eğer gerçekten ky isen ytd

Sayfa 12/633 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •