Sayfa 12/239 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1908 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir

Esas

Alıntı Originally Posted by dadaş25 Yazıyı Oku
    bence sen algı yapıyorsun olabılır kelımesını kullanarak insanlara korku pompalama ne olacaksa olur bızım için vatan daha önemlıdır. şu an ülke 7 düvelle değil 27 düvelle savaşıyor ayrıca amerıkada trump seçıldıkten sonra amerıkada bıle demokratlar le cumhurıyetcılerın savaşı var tabıkı dolar kuru gelışen ulkelerde artacak adı üstunde gelışen ulke para bu ulkelerde var. bız halk olarak sağlam ve dık durmalıyız. ytd
    Algı yaptığım yok tamamen kendi senaryom ve kimseyi bağlamaz... Neden 27 düvelle savaşıyor ? İkinci sorum Halk olarak nasıl sağlam durabiliriz ?

Esas

Alıntı Originally Posted by metin42 Yazıyı Oku
    RIZA DAYI elindekine dolar nede altın yada faize yatırmamış gitmiş sanayi kagıdı almış hemde büyüyen bir şirketi şimdi bu adam kagıda ne kadar zararda birde tl bazında dolar bir yılda yuzde yirmi degerlenmiş yani gizli devülasyon olmuş.bende 2.00 tl aldıgım dolarları 25 aralıktan sonra 2.130 sattım emlak konut 2.00 lere gelmişti onu aldık kardemir gitmez dedik emlak aldık kardemir 88 kuruştan 2.40 gitti emlak konut 2.15.aldım 1.yıl sonra 2.55 sattım yani esasen dolardan çıkmasaydım en iyi yatırım olacaktı
    Siz gene şanslısınız 2.4x dan krdmd alıp 0.95 de görebilirdiniz.

Esas

bu ülkede varsa algı yapanlar varsa kardemirin başındakiler işte haa birde bu algıya dur demeyen bir de siyasiler var

Esas

Alıntı Originally Posted by rajazdayi Yazıyı Oku
    algı yaptığım yok tamamen kendi senaryom ve kimseyi bağlamaz... Neden 27 düvelle savaşıyor ? Ikinci sorum halk olarak nasıl sağlam durabiliriz ?
    bence herkes senaryosunu kendıne saklasın. Bız şu an verımlı elma agacıyız o yuzden 27 duvel bıze saldırıyor.dolaralıp satma kardeşim ithal mal alma kardeşim yerlı ye yatırım yap kardeşim sence bunları yaparak dık durmuş olumazmıyız. Sence ?

Esas

bence herkes senaryosunu kendıne saklasın. Bız şu an verımlı elma agacıyız o yuzden 27 duvel bıze saldırıyor.dolaralıp satma kardeşim ithal mal alma kardeşim yerlı ye yatırım yap kardeşim sence bunları yaparak dık durmuş olumazmıyız. Sence ?
    Burası bir forumsa herkes düşüncesini kendine saklasın gibi bir söz anlamlı değil bana göre,burası bunun için var. 7 düvelden 27 düvele geçtiysek baya iyi durumdayız 😀 Çin israil veya amerikaya nedense kimse saldırmıyor adamlar oldukça verimli oysaki😀 yerliye yatırım yaptığımız için buradayız ve halimizi psikolojimizi görüyorsun...

Esas

Alıntı Originally Posted by rajazdayi Yazıyı Oku
    burası bir forumsa herkes düşüncesini kendine saklasın gibi bir söz anlamlı değil bana göre,burası bunun için var. 7 düvelden 27 düvele geçtiysek baya iyi durumdayız 😀 çin israil veya amerikaya nedense kimse saldırmıyor adamlar oldukça verimli oysaki😀 yerliye yatırım yaptığımız için buradayız ve halimizi psikolojimizi görüyorsun...
    amerıka da zaten cumhurıyetcılerle demokratlar neredeyse savaş içindeler çin zaten yahudı sermayesının elınde bu ıkısını yapan zaten ısrail pekı bıze saldıranlar kım butun sermaye babalarının fınanse ettıgı ıstahbarat bırımlerı sen şımdı eğer kardemır hıssen varsa ya sat çık gıt yada ekranı kapat seyretme senın o yazdığın uzun yazıyı ben bundan 15 yıl once okumuş olsaydım (yaklaşık şu an %70 zararda yım ) satardım fakat şu an satmıyorum çunku çıkacağını bılıyorum ama 1 sene ama 2 sene yada 3 ay bu kardemır illakı kar edecek iranla yapılan takas antlaşması yapılırsa işte o zaman gıdecek ne kadar çıkar bılmem.ama cıkacak ytd

Esas

amerıka da zaten cumhurıyetcılerle demokratlar neredeyse savaş içindeler çin zaten yahudı sermayesının elınde bu ıkısını yapan zaten ısrail pekı bıze saldıranlar kım butun sermaye babalarının fınanse ettıgı ıstahbarat bırımlerı sen şımdı eğer kardemır hıssen varsa ya sat çık gıt yada ekranı kapat seyretme senın o yazdığın uzun yazıyı ben bundan 15 yıl once okumuş olsaydım (yaklaşık şu an %70 zararda yım ) satardım fakat şu an satmıyorum çunku çıkacağını bılıyorum ama 1 sene ama 2 sene yada 3 ay bu kardemır illakı kar edecek iranla yapılan takas antlaşması yapılırsa işte o zaman gıdecek ne kadar çıkar bılmem.ama cıkacak ytd
    Ülkeleri iç savaş içinde ama paraları değerleniyor, bu durum çok ilginç...Biraz detaylı anlatırmısınız...15 yıl öncesine atıfta bulunmanız da siyasi yorum yaptığınızı gösteriyor...15 yıl önce %70 zararda olsaydınız ortalığı yıkardınız, şimdi ne değiştide sesiniz çıkmıyor ? benim burda yüklü hissem var 15 yıl önce olsaydı da satmazdım bugunde satmıyorum. Eskiyi kötüleyerek eski ile kıyaslayarak gelişme olmaz,eşyanın tabiatı gelişmek ilerlemek yapmayın lütfen böyle,doğanın kanunu bu siyaset değil

Sayfa 12/239 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •