Sayfa 12/319 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2552 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.

Lightbulb

Şayet Yatırım Finansman da yabancıya çalışmaya başladıysa, hafta içi zirveyi deler geçer. Zira Cuma günü kılçıksız almışlar.

Esas

http://invst.ly/2vnp1

Zirve denemesi güçlü bir ihtimal ama grafikteki verilere bakınca göstergeler de hayli yüksek. 4,45 zirvesini güçlü geçip kar satışlarıyla burayı destek yaparsa ve bu arada göstergeler soğursa ,i leri dönemde gelebilecek yeni iş anlaşmaları ve güzel bilanço açıklamaları ile iyi yerlere gelebilir diye ümit ediyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by YALCIN2004 Yazıyı Oku
    Şayet Yatırım Finansman da yabancıya çalışmaya başladıysa, hafta içi zirveyi deler geçer. Zira Cuma günü kılçıksız almışlar.
    Yanlış hatırlamıyorsam.,emin değilim .Önceki çıkış tendinde yabancıya çalışan aracılar yatırım finans ve gedikti.Bu toparlanmada ise şuana kadar işbank ve yapıkredi .Rol arkadaşlar değişkenleşebiliyor.Pekte aldırış etmiyorum yazınız üzerine aklıma gelmişken paylaşmak istedim.Saygılar

Esas

Esas

günaydınlar..güzel bir hafta temennisiyle...

Esas

Citi 18 bin daha almış.

7. Esas

herkes malına sahip çıkıyor görüntüsü var tahtada.

Esas

Alıntı Originally Posted by menderes23388 Yazıyı Oku
    herkes malına sahip çıkıyor görüntüsü var tahtada.
    Çıkar tabi.
    Neden? Cevap takaslarda.
    Bugün citi takası 18 binden fazla, deutsche takası da 27 bin den fazla artmış gene. İkisi birlikte 46.000 artmış. Hayırlı oldun herkese.
    Ortada pay kalmadı resmen.

Sayfa 12/319 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •