Sayfa 12/220 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1793 madde; 89 - 96 arası.

Konu: HZNDR - Haznedar Refrakter Sanayii Anonim Şirketi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas

vallaha ben girdiğim gibi olunca bayağı korktum ama neyse topladılar geri...

Esas

benim tahminim bedelsize kadar böyle gider...

Esas

Nasıl? 1 ileri iki geri mi? Yoksa kalp krizi geçirterek mi? Bu kağıtta düşüşler hep hacimsiz olmuştur. hacim yaratacak alıcı yok ki?

Esas

vallaha ne yalan söyleyeyim benim babam kalp krizi geçirmişti dedem kalp krizinden vefat etmişti(allah rahmet eylesin bu arada) yani bende potansiyel kalp hastalığı olabilirdi. onun için hemen çıktım. kalanlara bol kazançlar bende istemezdim böyle erken veda etmeyi sizlere; ama malumunuz sağlık sorunları....

Esas

Alıntı Originally Posted by yesavas
    vallaha ne yalan söyleyeyim benim babam kalp krizi geçirmişti dedem kalp krizinden vefat etmişti(allah rahmet eylesin bu arada) yani bende potansiyel kalp hastalığı olabilirdi. onun için hemen çıktım. kalanlara bol kazançlar bende istemezdim böyle erken veda etmeyi sizlere; ama malumunuz sağlık sorunları....
    yolun açık olsun dostum...

Esas

ilk tavanımız hayırlı olsun.

Esas

ilk tavan mı? gözüm yapma ya. gözün doysun 5000 den geliyosun

Esas

Alıntı Originally Posted by muhabbet
    ilk tavan mı? gözüm yapma ya. gözün doysun 5000 den geliyosun
    ben çok fazla in bin yapanlardanım o dediğin eski karlarımı oluşturuyor onları unuttum. huyum kurusun çok sabırlı değilimdir bi hisseyi çok fazla bekleyemem. bineli iki gün oldu ve ilk tavan, inşallah bedelsize kadar devam eder, ne gelirse kabulümüzdür.

Sayfa 12/220 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •