Sayfa 12/381 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 3046 madde; 89 - 96 arası.

Konu: PEGYO Pera GMYO

Duhul
    Nov 2008
    İkamet
    malatya
    Gönderi
    567

Esas

sayın kutman benden önce ölürse ahtim var cenazesine katılacagım.eger bu adama cenaze namazı nasip olursa kenarda bekleyip imam hak helalligi istediginde bagıra bagıra helal etmedigimi söyleyecegim onun bir hırsız oldugunu söyleyecegim bende gidersem orada hesaplaşırız artık.burada çalıp çırptıgı paraları herhalde o tarafa götürecek orda rüşvet olarak verecek onun için gözü doymuyor..

2. Esas

teknik olarak yarın 0.58 e değmesi gerekli ...

3. Esas

Yeni Sermaye Piyasası Kanunu'nun son maddeleri Meclis'te görüşülür ve herkes bu gece tasarının artık yasalaşmasını beklerken Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın verdiği bir önergeyle SPK'nın tüm üst düzey kadrosunun değişiminin de yolu açıldı. Mevcut Başkan Vedat Akgiray ve 6 kurul üyesi Kurul Başkanlık müşaviri olarak atandı ve aktif görevden alındı.

http://www.borsagundem.com/haber/SPK...-alindi/122942

temizlik başlıyormu ne?

4. Esas

Bimere sikayet etmistim, Sayin V.Akgirayin bimer muracaatlarina dikkat etmedigini, Pegyo da fiyat manipulasyonu yapildigini, ve .65 kurustan alirim diyen patronunun da spekulasyon yaptigini ihbar etmistim.

Simdi gorevden alindilar, sahsen memnun oldum. Ama gelen gideni aratir derler, ins aratmazlar.

1,2,3,5,11,22 lotluk islemlerin hesabi sorulmadan bu kagitlar dipten cikmazlar..

----

Bu arada kulislerde hareket yapacagina dair dedikodular dolasmaya basladi, dun .55ten yuklu alim girmeme ragmen 1 lot bile alamadim.. Kagitta olanlar da, olmayi planlayanlar da son derece dikkatli olmali..

Esas

Spekülatif hisselerin tamamı uçtu gitti, PEGYO ne olur Allah bilir. 5.12.'12 tahmin ettiğim rakamlara yakın hareket etti, ama sonuç ortada...

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Aklınıza sahip olun, gerisi gelir - gider

Esas

Bu arada 0,61 olması gereken tavan rakamını 0,62 yapmalarını anlamadım...

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Bu kağıdın yatırmcısını dolandırırcasına tüm bedellilerine ve sermaye azaltımı yapılmasına izin veren SPK nın görevden alınmasına çok sevindim.. yıllardır elinde hissesini tutanları cezalandıran şirketi buradan tekrar uyarıyorum, İNŞALLAH bu mübarek cuma günü bize yapılanları ettiğimiz şikayetler sonucunda soruşturulup varsa cezanızı çekmeniz için ALLAH a dua ediyorum.. bu işe uzaktan yakından bulaşan herkesin hakkından gelinir İNŞALLAH.. bizden çaldığınız paralar zehir zıkkım olsun...

Esas yalnız değilsin trenci

Alıntı Originally Posted by trenci Yazıyı Oku
    sayın kutman benden önce ölürse ahtim var cenazesine katılacagım.eger bu adama cenaze namazı nasip olursa kenarda bekleyip imam hak helalligi istediginde bagıra bagıra helal etmedigimi söyleyecegim onun bir hırsız oldugunu söyleyecegim bende gidersem orada hesaplaşırız artık.burada çalıp çırptıgı paraları herhalde o tarafa götürecek orda rüşvet olarak verecek onun için gözü doymuyor..

buradan yemin ediyorum, vallaha gelecem o cenazenin namazına billah gelecem o dediğini bende yapıcam.yetmedi mezarının üstüne çıkıp .... cağım.
    (bunları düşünse, mübarek ramazan geçti okadar ahlar almazdı ,bakın her cuma herkesin ah ettiği kadar bende ah ediyorum. sonu hüsran hüsran çok yazık)

Sayfa 12/381 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •