Sayfa 12/745 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5958 madde; 89 - 96 arası.

Konu: IHLAS-İhlas Holding A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by akcaye Yazıyı Oku
    Neler oluyor dostlar?
    Az önce bir arkadaşım telefon etti. aracı kurumlarda derin kulaklı birisinin kendisine ihlası batırmaya hazırladığını söyledi. açıkçası kafam karıştı. ihlasın kar açıkladığını söyledim ve 3. çeyrekte de yüksek miktarda kar açıklayacağını söyledim. arkadaş kar kağıt üzerinde mal çıkmak için açıklanan bir dalavere dedi. sonra blanço sonrası hareketlere bakınca harbiden olabilir diye düşündüm...
    sonuç olarak benim bu dümenden çıkaracağım iki ana fikir vardır;
    1- ihlas holding derin kulaklı arkadaşın dediği gibi gerçekten iflas holdinge dönüşebilr
    2- spek bu kişiler yoluyla bu tarz haberleri yayarak diplerden olabildiğince mallanır ve kağıt aklımıza gelmeyecek yerlere gider ve ihya holdinge dönüşebilir.
    dostlar beyin jimnastiği yapalım ve varsa haber kaynaklarımız bir araştırma yapalım. nedir bu mezunun aslı. daha başka bu tarz duyumu olan varmı...
    bu hissenin ky si sahibinden ve speğinden daha fazla zarar veriyor hisseye.buyur burdan yak.

2. Esas

İnşallah batar da ben de kına yakarım.

Seyyidleri kurtarsın.....

Alıntı Originally Posted by akcaye Yazıyı Oku
    Neler oluyor dostlar?
    Az önce bir arkadaşım telefon etti. aracı kurumlarda derin kulaklı birisinin kendisine ihlası batırmaya hazırladığını söyledi. açıkçası kafam karıştı. ihlasın kar açıkladığını söyledim ve 3. çeyrekte de yüksek miktarda kar açıklayacağını söyledim. arkadaş kar kağıt üzerinde mal çıkmak için açıklanan bir dalavere dedi. sonra blanço sonrası hareketlere bakınca harbiden olabilir diye düşündüm...
    sonuç olarak benim bu dümenden çıkaracağım iki ana fikir vardır;
    1- ihlas holding derin kulaklı arkadaşın dediği gibi gerçekten iflas holdinge dönüşebilr
    2- spek bu kişiler yoluyla bu tarz haberleri yayarak diplerden olabildiğince mallanır ve kağıt aklımıza gelmeyecek yerlere gider ve ihya holdinge dönüşebilir.
    dostlar beyin jimnastiği yapalım ve varsa haber kaynaklarımız bir araştırma yapalım. nedir bu mezunun aslı. daha başka bu tarz duyumu olan varmı...

Esas

Alıntı Originally Posted by dındandon Yazıyı Oku
    bu hissenin ky si sahibinden ve speğinden daha fazla zarar veriyor hisseye.buyur burdan yak.
    arkadaş hisseyi kötülemedim ben. beyin jimnastiği yapalım dedim. varsa bildiğimiz birbirimizle paylaşalım.

4. Esas

Batsın da kurtulalım artık.

Hergün ölmektense bir defa ölürüz.

İhlas'dan nemalanan soytarılar düşünsün

Esas

arkadaşlar bir duyumu bilgisi olan var mı? durup dururken speklerden neden böyle bir haber yayılıyor.

6. Esas

Haydeeeeeeee

Batan geminin malları bunlaaaaar

Alan bir pişman almayan bin pişman

7. Esas

ne bilicez arkadaşlar bilsek bu durumda olurmuyduk.kimsenin bir şey bildiği yok.bana o haber inandırıcı gelmedi.öyle bir şey olsay dı şimdi tabandı.bu haber bize kadar geldiyse yalan haberdir.

Esas

anlaşıldı. buradan bir cacıık çıkmayacak. herkes goygoy peşinde.

Sayfa 12/745 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •