Sayfa 12/382 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 3053 madde; 89 - 96 arası.

Konu: OZGYO Özderici GMYO

Esas

bugün patron alım yapabilir yani hissediyorum)

2. Esas

desene patron cıltırdı

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,770
    Blog Yazıları
    1

Esas

uzun zamandır grafik göndermedik, kama formasyonu hedefi 1.39 civarıdır.

Duhul
    Jun 2014
    İkamet
    Dağ,kır,bayır,orman.
    Gönderi
    128

Esas

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    hısse 1.05- 1.06 lara düştüğünde geri alım programı yapmasının oldukça uygun olacagını yazdım. Bu programda patronlar hisse almıyacaklar! patronlar kayserının en zengın aılelerınden turkıyenınde sayılı zengınlerınden ..elbette paraları vardır ama bu hısse alım hakkı patronlara degıl şirketin resmi tüzel kişiliğine tanındı.
    Hisseyi darbe girişimi ile kyy nın panıklemesi ile 1.02 ye basanlar haber düşünce hisseyi 1.25 e kadar taşıdılar gayette doğal bir yukselıştı... Şirketin vadeli mevduatlardakı ılk kısım paraların vadeside ay basında doluyor ve yine sanırım pazartesi salı alıma baslıyacaklardır.
    Bu vade olayını bır ıkı gun once soylemedim zaten bılancoya bakan tahmın edecektır. Ve bır ıkı gundur tahtaya bulaşan ak yatırımda aldıklarını geri vermesi benım acımdan işime yaradı..!
    Pazartesi salı artık bankadan parayı alan şirket müdürüne de borsada hisseden toplarken kolay gelsin demekten başka bir şey elimden gelmez..!

Özdericiler borsadan hisse alacagım demişlerse alırlar..! dandık şirketlere benzemezler .!

ne diyelim bol bol kazançlar olsun iyi hafta sonlarınız olsun!
    Bu gün günlerden perşembe oldu acemşah, yetkili genel müdür kara kara düşünüyor galiba, kendim dururken şirket adına alım benim neyime diye
    Hisse geri alım işi çok alengirli bir ortam oluşturdu,
    patronun kendisi hisse toplamaya çalışıyorken, şirket adına hisse alımı için yetkilendirme haberini spk nın bildirisi üzerine yapılan uyduruktan kıytırıktan bir açıklama olarak yorumluyorum, bir nevi birilerine yaranma tipi bir haber.
    İnşallah bu düşüncelerimde yanılıyorumdur, işin kötü ve dramatik tarafı, bu haber sonrası kendisi de patron olarak hisse alamayışı kilitlendi mübarek hisse.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by BEDESTENLİ Yazıyı Oku

uzun zamandır grafik göndermedik, kama formasyonu hedefi 1.39 civarıdır.
    Hisse alımı haberi düşerse gerçekleşir ama bu formasyon 15 Temmuz sonrası çoğu hissede var 😊

Duhul
    Nov 2012
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    524

Esas

Acemşahta beklemiyordu hissenin bu kadar düşeceğini, sonuçta herkes zararda ve artık herkes uzun vadeci, ama şahın vardır beklediği tarih oda 2017 ilk çeyrek gibi

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

7. Esas

Borsa çıkarken salaga yatıyor. Düşerken en önde.

Esas

nasıl bir hisseye düştüm benden başka işlem yapan yok

Sayfa 12/382 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •