Sayfa 12/887 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7092 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

1-Söktaş'ın önünde 12.70 ve 13.35 dirençleri var
    2-Son günlerde hisse güçlenmeye başladı yapılan takaslar bir yükseliş habercisi gibi duruyor
    3-12.70 seviyesinin geçilmesi teknik olarak çok önemli
    4-Şirketin bundan sonraki açıklayacağı ciro ve kar rakamları hisse için belirtilen hedef fiyatları dahada yükseklere taşıyabilir
    5-Aydın'da inşa edilmekte olan süt işleme tesisinin son hızla yapımı devam ediyor (temmuz gibi biter diye düşünüyorum) bu fabrikanın açılışı şirketi çok olumlu etkileyecektir

Y.T.D

Esas

Alıntı Originally Posted by onursbs Yazıyı Oku
    1-Söktaş'ın önünde 12.70 ve 13.35 dirençleri var
    2-Son günlerde hisse güçlenmeye başladı yapılan takaslar bir yükseliş habercisi gibi duruyor
    3-12.70 seviyesinin geçilmesi teknik olarak çok önemli
    4-Şirketin bundan sonraki açıklayacağı ciro ve kar rakamları hisse için belirtilen hedef fiyatları dahada yükseklere taşıyabilir
    5-Aydın'da inşa edilmekte olan süt işleme tesisinin son hızla yapımı devam ediyor (temmuz gibi biter diye düşünüyorum) bu fabrikanın açılışı şirketi çok olumlu etkileyecektir

Y.T.D
    Emeğe saygı gösterelim lütfen! Yazdığınız yazı "Rakamlarla geleceği birleştirmek" isimli başlıkta sayın Derin Hisse'nindir. Bir dahaki sefere böyle birşey yapacağınızda alıntıdır diye belirtirseniz şahsım adına memnun olurum. Böyle çok itici oluyor.

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Gönüllerde, Dualarda.
    Gönderi
    228

Esas

.

Erbos topiğinde dile getirdim ama kendi topiğinde yazmadığımı farkettim bana Kerevitaşı hatırlatıyor bu senet her nedense!

Bilin ki Mavi burda da uzun zamandır cirit atıyor eee ata sporu.... Eeee egserdeki gibi 1 yıl sonra kopyalarım bu yazıyı da Nisan 2012'de görüşmek üzere... :Ppp Kim bilir belki yarın belki yarında da yakın....

BEN YATIRIMCI ADAMIM BEKLERİM :ı)

Saygılarımla...

.

Esas

merhaba amacım polemık yapmak yada tartışma çıkarmak değil ama sn.wizard size yurekten katılıyorum sn.onursbs gerıye dönuk yazılarıda bu şekılde lutfen (altıdır) dıye belırtsenız daha ıyıolacak teşekkurler.

Esas

ımkbin gizli yükselişlerini yapaacaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk....ytd.

Esas

Yarın 12,40 üzeri kapatsın başka birşey istemiyorum, grafik güzel görünüyor yarınki kapanışla daha güzel olur umarım.. YTD

Esas

Son saniye hareketleri ilginc..12,90 lari kaldirip, 10000 lotu yazdilar alisa...hala mal istiyorlar...doymadilar daha...

Esas

arkadaşlar biraz abartı gibi gelecek ama 1-2 ay içerisinde şu anki değerler çok çook geride kalmış olacakk...aklımdan geçen hedef değeri yazmak isterdim ama kurallara aykırı ... bu arada pamuk fiyatlarındaki düşüş beklentisi gerçekten hiç hesapta yoktu...bu beklentiyle beraber hisse daha bir değerli oldu ...

Sayfa 12/887 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •