Sayfa 12/101 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 805 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BOYP boyner perakende ve tekstil yatırımları anonim şirketi

Esas

Altınyıldız ın bugün alım verdiğini tekniğinde gözlemliyorum.dün endeksin yükseldiği bir günde altınyıldızın 14.50 kapanış yapması teknik olarak bir düzeltmede olduğun göstermişti.bugün ise 14.40 desteginden geri dönerek tekrar yükseliş potansiyeline döndüğünü düşünüyorum.zira diger indikatörleride düşük seviyelerde gözüküyor.hızlı yükseliş degil de sindirerek ilerlemesi görülüyor.su anda kanal içinde olan hissenin 15.33 den sonra hızlanması ve asıl kanal dışına cıkarsa hacimsel artışla hızlanabileceğini çünkü satıcıların henüz bu fiyatlardan satmak istemediklerini gösteriyor..

2. Esas

Dün akşam ki son durum
    Fabrika binası tamamen yıkılmış inşaatın etrafına, İstanbulun yeni yaşam alanı sloganıyla Fer yapı ve Boyner Holding imzalı tanıtım tabelaları asılmış, irtibat ofisi yapılıyor,
    Tanıtım nisan ayı sonunda yazıyor, yani 10 güne kadar proje açıklanacak
    Son söz; Altınyıldız da şapka düştü kel göründü ))

Esas

Alıntı Originally Posted by Free Spirit Yazıyı Oku
    Dün akşam ki son durum
    Fabrika binası tamamen yıkılmış inşaatın etrafına, İstanbulun yeni yaşam alanı sloganıyla Fer yapı ve Boyner Holding imzalı tanıtım tabelaları asılmış, irtibat ofisi yapılıyor,
    Tanıtım nisan ayı sonunda yazıyor, yani 10 güne kadar proje açıklanacak
    Son söz; Altınyıldız da şapka düştü kel göründü ))
    Teşekkürler bilgi için sayın Free Spirit ,

Hayırlısı olsun.. İnşallah güzel günler bizleri bekliyordur... Bu proje gerçekten çok önemli , hem İstanbul için hem boyner holding için..

Bu işten yüz akları ile çıkabilirler ise belki ileriki dönemlerde de bu gibi farklı projeleri hayata geçirirler..

Eğer gerçekten istediklerini hayata geçirirlerse belki kim bilir ileride Altınyıldız gayrimenkul yatırım ortaklığını da halka açarlar.. Gerçekten büyük hazineleri içinde barındırıyor Altınyıldız..

Herkes sadece madalyonun bir yüzüne bakıyor.. SAdece tekstil tarafına. Tamam asıl faaliyet alanı olabilir ama iştiraklerinin bu denli güçlü olması gerçekten şirketi altın değerinde yapıyor..

Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,839

Esas

Alıntı Originally Posted by GaKKoS Yazıyı Oku
    Teşekkürler bilgi için sayın Free Spirit ,

Hayırlısı olsun.. İnşallah güzel günler bizleri bekliyordur... Bu proje gerçekten çok önemli , hem İstanbul için hem boyner holding için..

Bu işten yüz akları ile çıkabilirler ise belki ileriki dönemlerde de bu gibi farklı projeleri hayata geçirirler..

Eğer gerçekten istediklerini hayata geçirirlerse belki kim bilir ileride Altınyıldız gayrimenkul yatırım ortaklığını da halka açarlar.. Gerçekten büyük hazineleri içinde barındırıyor Altınyıldız..

Herkes sadece madalyonun bir yüzüne bakıyor.. SAdece tekstil tarafına. Tamam asıl faaliyet alanı olabilir ama iştiraklerinin bu denli güçlü olması gerçekten şirketi altın değerinde yapıyor..

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Pazar günü ben de geçerken gördüm. Şık tabeLaLarla inşaat alanı çevresi kapatılmış.
    Yüzlerinin akıyla çıkacacaklarından endişem yok.
    Faaliyet Raporu'nun 75. sayfasında belirtildiği üzere, 71.838 m2'lik bu arsa için Fer Yapı ile 29 EyLüL 2010 tarihinde "Hasılat Paylaşımı" sözleşmesi imzalamış durumda.

Hiçbir masrafa karışmayacak. Proje üç yılda bitirilecek ve satıştan hasılat payLaşıLacak. Benzer (çok daha küçük) bir işi şirket olarak biz Bursa'da yaptık. Sözleşmeyi sağlam yaptığın sürece hiç problemsiz (az topLantıLı) devam ediyor.

Altınyıldız'ın lokasyonu Türkiye'nin en iyi yerlerinden biri. Havaalanının dibi. Biraz ileride Ağaoğlu'nun My oFFice projesi peynir ekmek gibi satılıyor.

Gayrimenkul Değerleme Şirketi arsayı 133 Milyon TL olarak değerlemiş. 3 yılda kemiksiz en az 300 Milyon geleceğini tahmin ediyorum.

Bol kazançlar

Cool selam

arkadaşlar altın bugünn 17,5 lerde bu seviyelerden almak bişiler kazandırı mı acabaa..fikirlerini paylaşan olursa sevinirimm..

6. Esas

gakkoş üstad yorumlarını bekliyoruz neler oluyor

7. Esas

Herkes karaborsa oldu forumda, ya döküldüler yada pusudalar

8. Esas

Benim gibi birkaç ky den başka kimsenin kalmadığını düşünüyorum, ky ler el ele birlikte temettüye

Sayfa 12/101 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •