Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
Arama sonucu : 104 madde; 89 - 96 arası.

Konu: hisse senedi komisyon oranı meselesi

1. Esas

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar. BSMV yi bilmediğim için excelde filan hesaplama olmuyordu. ama elinizde varsa yapı krediye göre bir excel tablosu hayır demem açıkcası Bir de tavsiye alış-satış aralığı veren takip ettiğiniz yerleri PM atarsanız çok iyi olur zira normal yatırım şirketlerinin sitelerinde yayınladıkları pek sağlıklı olmuyor.. bol kazançlar..

2. Esas

Sevgili Dostlar calistigim araci kurumda son biryil icerisinde vob da 293.000 TL lik islem yapmisim ve toplamda 300 TL komisyon ödemisim, acaba normalmi yoksa yüksek bir oranmi? Cevap ve bilgi verebilecek dostlara tesekkur ederim.

Duhul
    Dec 2011
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    352

Esas

Sanko'dayım. On binde 4 komisyon alıyorlar. Ücretsiz fx plus var ama tek kademe. Bana yetiyor, işlem hızı konusunda da memnunum.

Esas

vakıfbankla çalışan varmıdır aramızda hisse senedi al-sat komisyon oranları nedir yakında vakıfbank maaş müsşterisi olacağım komisyon oranları uygunsa vakıfbank a geçmeyi düşünüyorum. bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Esas

Beyler akbank yatirim hesabinda 20.000 tllik hisse senedi alimak istedigimde 400 tl kadar kesinti gozukuyor bu cok fazla degilmi 1000/2 nin haricinde başka kesintilerdemi var

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

6. Esas

Abiler akbank yatirim hesabindan islem yapmakla ak yatirimdan islem yapmak arasinda ne fark var. Neden akbank internet menude ak yatirim secenegi acilmiyor.neden ayrica ak yatirima musteri yapmaya calisiyorlar.ayni durumu is bankasindada yasiyorum.

y.t.d.

7. Esas

Arakdaşlar garanti yatırım hsbında 500 tl nin altında
    serbest fiyat diyor bu ne anlama geliyo kafasına göre mi alıyo
    benim yazdığım fiyatı kabul etmiyo
    yardımcı olabilirmisiniz

Esas

Alıntı Originally Posted by aydin618 Yazıyı Oku
    Beyler akbank yatirim hesabinda 20.000 tllik hisse senedi alimak istedigimde 400 tl kadar kesinti gozukuyor bu cok fazla degilmi 1000/2 nin haricinde başka kesintilerdemi var

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    paranın tamamını alsaymış. 20 bine en fazla 20 lira alması lazim.

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •