Sayfa 12/896 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7163 madde; 89 - 96 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

Halka arz edilen 185.500.000 TL nominal değerli payların tamamı satılmış

Esas

talebin % 27 si verilecek gibi hesabıma göre

Duhul
    Sep 2012
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,532

Esas

Yurt dışı ve yur içi kurumsal yatırımcıların tamamı karşılanmış, küçük yatırımcıyının talebi:493.828.000 karşılama 133.297.000 yani
    yüzde 27.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,332

Esas

dostlarım hisse ilgimi çekiyor...şirketi bu yıl boyunca izleyeceğim....Oyak..İş...Sabancı grup şirketlerinde temettü hissesi tutuyorum ve ilgilendiğim ana husus kar paylaşımı ! çok cazip bir fırsat oluşmadıkça al/sat odaklı bir yatırım düşünmüyorum....ha uygun bir maliyet seviyesi temettü hissesi yatırımı hedefinde önemlidir elbette..bunu da kaçırmak istemem ve endeksin para girişine göre hisse üzerinde ki fiyat değişimlerini de elbette kollarım bu hisseyi tercih nedenlerinizi paylaşırsanız çok memnun olacağım ve kafamda ki kanı daha bir destek bulmuş olacak ... teşekkür ediyor samimi paylaşımlarınızı bekliyorum...

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,332

Esas

dostlarım hisse ilgimi çekiyor...şirketi bu yıl boyunca izleyeceğim....Oyak..İş...Sabancı grup şirketlerinde temettü hissesi tutuyorum ve ilgilendiğim ana husus kar paylaşımı ! çok cazip bir fırsat oluşmadıkça al/sat odaklı bir yatırım düşünmüyorum....ha uygun bir maliyet seviyesi temettü hissesi yatırımı hedefinde önemlidir elbette..bunu da kaçırmak istemem ve endeksin para girişine göre hisse üzerinde ki fiyat değişimlerini de elbette kollarım bu hisseyi tercih nedenlerinizi paylaşırsanız çok memnun olacağım ve kafamda ki kanı daha bir destek bulmuş olacak ..yanılmıyorsam halka arz sonrası sermayesi 662 milyon olarak kaydedilecek ! ve geçen yılki karı 30 milyon düzeyinde ! ...teşekkür ediyor samimi paylaşımlarınızı bekliyorum...

Esas

Alıntı Originally Posted by kbattal Yazıyı Oku
    Yurt dışı ve yur içi kurumsal yatırımcıların tamamı karşılanmış, küçük yatırımcıyının talebi:493.828.000 karşılama 133.297.000 yani
    yüzde 27.
    Kabatal kardes pzt sabahdan girilir mi ne dersin ?

Esas

gördüğüm en hızlı açıklanan halka arz

Esas

Alıntı Originally Posted by celenm8 Yazıyı Oku
    gördüğüm en hızlı açıklanan halka arz
    sende atpet vardı ? ne yapacan girecenmı buna ?

Sayfa 12/896 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •