Sayfa 12/22 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 171 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KAPLM-Kaplamin

1. Esas

Alıntı Originally Posted by momentum Yazıyı Oku
    Syn mahooni
    İsa Doğanlı yakın bir dostum arkadaşım Özkan Genç ile ekonomi sohbet edebiliyorum.
    Bu isimleri bir araştırın , ondan sonra isterseniz yorum yapın.
    Ne hissedarı olduğunuz şirket hakkında doğru bilginiz var nede bilanço okuma konusunda....

Bu yazım bu topik için son yazım olacak. Sağlıcakla kalın . En önemlisi o.
    Bu iki yorum arasındaki bağlantıyı bir türlü çözemiyorum??? umarım alıntıları doğru yapmışımdır.

2. Esas

Sonuç nereye gider, bir fikri olan var mı?

Esas

Cocodile77

Hangi iki yorum arasındaki farktan bahsediyorsunuz ?

Şirket zaten hisseleri rehin verebileceğini 1 sene önce açıklamıştı Bmc çöküşünde tmsf alacaklarına karşılık

Kaplamin de borç.batağında ben çalıştıklarını ama bir sonuç aldıklarını söylemedim sadece çalışıyorlar havanda su dövüyorlar başka bisey yok

Borsada bir kural var Kaplamin e ve benzerlerine bulaşma )))

4. Esas Sayın Mahooni

1. Yorum
    Momentumun bahsettiği İsa Doğanlıyı tanıma ve hissenin geleceği ile ilgili olanıydı
    2. Yorum ise sizin bahsettiğiniz
    Şirket çalışıyor ve devamı var ama nereye doğru onu bilmiyorum gibi bir söylemdi.

Ben ise bahsedilen bilançoda zarara yazılan rakamların son dönemde kara yazılacağını öğrendim.
    Ancak kavrayamadığım tarafı ( bilmediğim ) rehine verilince hissede ne gibi bir değişim olur sorusuydu?
    Ya da sizin söylediğiniz kayyum ataması şirket için artı bir avantaj mıdır? Sonuç alınır mı?
    Ayrıca buraya yatırdığım küçük bir paraydı. Nasıl yatırdığımı inan ben de bilmiyorum ama yatırmışım işte
    Onu zaten seçim sonrası çıkışta THY den zaten fazlasıyla çıkardım. İlk yatırdığım miktarın 3 katını alıp 2 sene daha da bekleyebilirim böyle bir ihtimal de var ama kararsızım ve hisse üzerinde dönen olayları algılayamadım, sizden bu yüzden yardım istemiştim.
    İlginize tekrar teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.

Esas

Bana benim yorumlarımla alakalı sorular varsa alayim hatta o kadar açık ve net ki soru sorulmaya gerek bırakmadan net yazıyorum ...

Kaplamin calisiyor sonuç aldıklarını söylemdim......

Piyasa yapıcısı atamıyorlar ..
    Kredi borçları tavan.yapmış satışlar azalmış

Kar nasıl olacak ben inanmam

6. Esas

Yorumunuz için tekrar teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

Esas

Batsa da kurtulsak .....akıllı yatırımcı böyle düşünür ....hergun düşeceğine birgün de olsun bitsin ...

Batırmayacaklar işlerine gelmez

8. Esas

Benim için fark etmez dilediğince oynayabilir, isterse 0.10 kuruşa düşürsün.
    Ha o zaman fabrikayı istemeye TMSF ye bile gidebilirim, kaç para kardeşim diye sorarım

Sayfa 12/22 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •