Sayfa 12/155 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1238 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann Boru San. ve Tic. A.Ş.

Esas

asibey,

forumda size en çok destek olan birisi olarak; 10 yıl muhabbetini unutadım...sizin vakaretinize hiç yakıştıramadım....

Esas

Alıntı Originally Posted by ertunga77 Yazıyı Oku
    asibey,

forumda size en çok destek olan birisi olarak; 10 yıl muhabbetini unutadım...sizin vakaretinize hiç yakıştıramadım....
    Niye darildiniz bana anlayamadım. Yalnızca taaa geçen sene bu fiyatlarda gezdigini belirttim. Sonuçta aynı gemideyiz. Benim beklediğim fiyatlar sizin beklediğiniz fiyatlarla aynı.

Esas

ya arkadaşım yazmayım yazmayım diyorum insanın sabrını zorluyorsun...bak ben uyardım kartopu kardeşim boş boş yorumlar yapmayın diye uyardı ertunga kardeşim uyardı...saygısızlık yapma tutturmuş bir beklemek diye milletle makara geçiyorsun...boş boş yorum atıp durma...sacmasapan şeyler yazma şu sayfayı yalandan doldurma....burda senelerdir bekleyenler var...beklemek istemiyrosan sat git kağıdını...ve bekleyen kardeşlerime gelince kartopu msadi ertunga erkenden sevinmeyelim...ben çok gördüm ihaleyi alıp akşama açıldığı fiyattan kapattığı günleri..kalıcı birşey olması için 8i geçip orda enaz 3 4 gün kapanış yapması gerekli..bunu seneler önce bir kardeşim demişti okuyorsa selam olsun burdan...ama bugun dişimi kırarım kapanışta vermesse aşağı...

Esas

Sayın dr. seans sonu dişleriniz kırılacağı benziyor-)))

Esas

Sana laf atanmi oldu. Nedir bu agresifliginin sebebi bana görede senin yazıların boş . Yazdığım hoşuna gitmiyorsa o senin sorunun burada sevinen birimi var ne oldu para kazandık cigliklarimi attık yarın 9 ve ya 10 mu olacak dedik millete alinmi dedik satinmi dedik kağıdı satıp satmamam seni ilgilendirmez makara yapan kim senmi benmi

Esas

Resmen başım döndü! Spek her lotun hesabını yapıyor...

Esas

Robot olmasın

Duhul
    Jan 2006
    İkamet
    İst.ve Rize
    Gönderi
    2,392

Esas

Alıntı Originally Posted by dr.1715 Yazıyı Oku
    ya arkadaşım yazmayım yazmayım diyorum insanın sabrını zorluyorsun...bak ben uyardım kartopu kardeşim boş boş yorumlar yapmayın diye uyardı ertunga kardeşim uyardı...saygısızlık yapma tutturmuş bir beklemek diye milletle makara geçiyorsun...boş boş yorum atıp durma...sacmasapan şeyler yazma şu sayfayı yalandan doldurma....burda senelerdir bekleyenler var...beklemek istemiyrosan sat git kağıdını...ve bekleyen kardeşlerime gelince kartopu msadi ertunga erkenden sevinmeyelim...ben çok gördüm ihaleyi alıp akşama açıldığı fiyattan kapattığı günleri..kalıcı birşey olması için 8i geçip orda enaz 3 4 gün kapanış yapması gerekli..bunu seneler önce bir kardeşim demişti okuyorsa selam olsun burdan...ama bugun dişimi kırarım kapanışta vermesse aşağı...
    Tebrikler kardeşim. Aynı düşüncedeydim.
    Huylu huyundan vazgeçmez derler. / YTD.

Itıbar notunu verdim./slm.

Sayfa 12/155 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •