Sayfa 12/992 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

http://www.hurriyet.com.tr/besiktast...mbasi-40117456

Arkadaşlar bugün hisse kapanışa doğru gelen alımlarla 15-16 kapadı.Bu haberle ilgisi olabilirmi yinede paylaşayım dedim.

ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by Sazeli Yazıyı Oku
    http://www.hurriyet.com.tr/besiktast...mbasi-40117456

Arkadaşlar bugün hisse kapanışa doğru gelen alımlarla 15-16 kapadı.Bu haberle ilgisi olabilirmi yinede paylaşayım dedim.

ytd
    şöyle söylim ortak,beşiktaşın 11 oyuncusu için hali hazırda kapısı çalındı ve ciddi teklifler çok yüksek rakamlar teluz ediliyor, misal G. Töre için 20 milyon Euro ve gökhan değil sadece tamı tamına 11 oyuncu.e tabi gelecek yıl şampiyonlar ligine direk gidecek bir takım var bide bunun içinde birçok yeni oyuncuyla görüşen türkiyenin en iyi yönetilen kulubünün ortağıyız.ben beşiktaş için çok olumlu bakıyorum

3. Esas

Tahta Yapıcılar herşeyden önce insan psikolojisini çok iyi bilen insanlar kim nerede ne zaman satar hepsini %80 oranında biliyorlar hata yapma payları tabi ki var ama küçük yatırımcı kadar değil YTD.

Esas

Olumlu güzel haberlerin paylaşımı sabrımızı artırır

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

Canlar elimde olsa istediğiniz fiyata getireyim.ne yazık ki değil.bize düşen zarar da yazsak bağırmadan çağırmadan küfretmeden zarar da yazsak sonuca katlanmak.inşallah iyi oluruz ne diyeyim

Duhul
    Apr 2016
    İkamet
    DUBAI
    Gönderi
    1,039

Esas

bu haftayıda olumsuza aldın spek teyze, tıpkı tspor gibi. yakından takipçinim senin. aklıma gelmişken bu hafta goody tahtasına geçtiğini adım gibi biliyorum. bende oradayım ama inan bu kez bu tahtadaki sabrımın binde birini orada göstermeyeceğim sana!!!
    önümüzdeki hafta tekrar yazarım sana.

Esas

Hadi bakalım hayırlısı yabancılar tekrar dönmeye başlamışlar.

Esas

Alıntı Originally Posted by Altagracia Yazıyı Oku
    Hadi bakalım hayırlısı yabancılar tekrar dönmeye başlamışlar.
    Pastayı paylasir misiniz ltf

Sayfa 12/992 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •