Sayfa 12/99 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 787 madde; 89 - 96 arası.

Konu: doğu karadeniz

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by VOLVO Yazıyı Oku
    Hay Selim Abi benden çok yaşayacaksın. Bu Karadeniz topiğini bende açacaktım sen önce davrandın. Yaklaşık 3 hafta önce bizde Abant'dan Artvin'e Karadeniz turuna katıldık eşimle. Tek Kelimeyle şunu diyebilirim;

Karadeniz'i görmeyen Türkiye'yi gördüm,cenneti gördüm demesin
    Amasra,Safranbolu,Kastamonu,Sinop,Samsun,Ordu,Trab zon,Rize,Artvin,Çorum,Amasya,Bolu,Gümüşhane altını üstünü getirdik turla. Muhteşem,Kelimeler ile anlatılamazdı.Bende bazı fotolar eklerim zamanla
    yesilin her tonunu gormek ayri bir zevk veriyor insana artik karadeniz sahil yoluda bitti sayilir cok kisa 2 yerde eski yolu kullaniyoruz herkesi karadenizi gormeye bekleriz insanlari cana yakindir koylerde cal kapiyi bir muhlama iste aninda yaparlar yersiniz akdenize inip gunesin altinda yanacagina karadenize gidip dogayla basbasa olmak bana ayri bir zevk veriyor yaylalara cikamyi daglarda gezmeyi cok seviyorum resimlerinizi bekleriz gormek guzel olacak

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

sevgili kelebek resimlerin harika yukari kavrona cikamadim cip lazim gibi geldi bana ayderden yukariya vurdum arabayi 5 km kadar gittim arabanin alti vurmaya basladi geri dondum yemedi araba yeni idi acidim eski sahinim olsaydi cikacaktim 2 senedir cikacam oraya aklimda cikmak nasip olmadi seneye insallah
    koyunde cok guzel hangi koy nerde ? kisaca bilgi verirsen sevinirim
    kismet seneye orayada gelirim gezmek icin belkide sende orda olursun 1-2 gun bir yerde agirlarsin bizi

kisaca bir bilgi vereyim bilmeyenler icin
    bazi resimlerde agaclar gozukmuyor yok sadece yesillik ve daglar var kelebekin gonderdigi resimlerde ve benim gonderdigim resimlerde
    2000 metreden sonra agac yetismiyor hava basincindan dolayi olsa gerek agacin bittigi yerde anlaki 2000 metreye cikmis oluyorsun yoksa agacsiz bir bolge olmaz dogu karadenizde nereye bakarsan yesillik agaclik bolgelerdir...
    burda istanbulda ve diger illerde yesile hasret kalanlar karadenize bir tur atmasini cigerlerinin bayram etmesini bol oksijen temiz hava ve goz alabildigince yesillik

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

kaleden son resimlerimi de gondereyim kale resimleri bitsin

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

son resim ler kaleden yarin trabzon uzun gol den resimler gelecek

kalenin ici

kalenin dis surlari kalede 2 sur var ic surlar net gozukmekte ama 2 ci surlar biraz yesillikle kaplanmis vaziyette

kalenin disardan gorunusu hava biraz kararmisti
    Son düzenleme : guneysu; 01-09-2007 saat: 02:49.

Esas

Gene kanıma girdiniz, boşanırsam suçlu sizsiniz. ben 12 yaşına kadar kuyudan çekilmiş yalakta durandan daha fazla suyu birarada görmemiş biri olarak tatillerimi galler Düzünde çadır kurarak ve gün içinde Caymakcur Kavron yaylalarında turlayarak geçiren biri olarak bu yıl hanım eylülde akdenize götürmeye karar vermişken, kanıma girdiniz. Şimdi gelde Çamlıhemşine gitme.... Artvine geçip Maden de bulutlar üzerinde rakı içme... Off anam offf (Tanıdık avukat varsa ihtiyacım olcak)
    Ellerinize sağlık, sağlıcakla kalın
    Herkese bol kazançlar

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by tevres Yazıyı Oku
    Gene kanıma girdiniz, boşanırsam suçlu sizsiniz. ben 12 yaşına kadar kuyudan çekilmiş yalakta durandan daha fazla suyu birarada görmemiş biri olarak tatillerimi galler Düzünde çadır kurarak ve gün içinde Caymakcur Kavron yaylalarında turlayarak geçiren biri olarak bu yıl hanım eylülde akdenize götürmeye karar vermişken, kanıma girdiniz. Şimdi gelde Çamlıhemşine gitme.... Artvine geçip Maden de bulutlar üzerinde rakı içme... Off anam offf (Tanıdık avukat varsa ihtiyacım olcak)
    Ellerinize sağlık, sağlıcakla kalın
    Herkese bol kazançlar
    ben bir kere marmaris bir kerede alanyaya gittim bizim karadenizin tirnagi olamaz sadece reklam oralar deniz o kadar tuzluki gozleri yakiyor bol bol otelin havuzuna girdik havuz istanbul dada var havuza girmeye oralara gitmeye gerek yok sicak desen zaten burda kavruluyoruz birde orda yanmaya gerek yok
    git karadenize geceleri serin dogal klima , benki sicagi hic sevmem agustosta gece yatarken evde uzerime mutlaka bir sey aldim usudugumden dolayi

rakinin yaninda mangalinida yak eylulde ge guzeldir karadeniz

birde kisin firsat bulursam atlamayi dusunuyorum karda daglari ziyaret etmek artik buyuk sehirlerde kuresel isinma danmi dir bilemem kar i havada goruyoruz unuttuk bembeyaz goruntuleri en son 86 kisinda bir kar gormustuk o kadar gerisi yalanci karlar galiba

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    134

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    sevgili kelebek resimlerin harika yukari kavrona cikamadim cip lazim gibi geldi bana ayderden yukariya vurdum arabayi 5 km kadar gittim arabanin alti vurmaya basladi geri dondum yemedi araba yeni idi acidim eski sahinim olsaydi cikacaktim 2 senedir cikacam oraya aklimda cikmak nasip olmadi seneye insallah
    koyunde cok guzel hangi koy nerde ? kisaca bilgi verirsen sevinirim
    kismet seneye orayada gelirim gezmek icin belkide sende orda olursun 1-2 gun bir yerde agirlarsin bizi

kisaca bir bilgi vereyim bilmeyenler icin
    bazi resimlerde agaclar gozukmuyor yok sadece yesillik ve daglar var kelebekin gonderdigi resimlerde ve benim gonderdigim resimlerde
    2000 metreden sonra agac yetismiyor hava basincindan dolayi olsa gerek agacin bittigi yerde anlaki 2000 metreye cikmis oluyorsun yoksa agacsiz bir bolge olmaz dogu karadenizde nereye bakarsan yesillik agaclik bolgelerdir...
    burda istanbulda ve diger illerde yesile hasret kalanlar karadenize bir tur atmasini cigerlerinin bayram etmesini bol oksijen temiz hava ve goz alabildigince yesillik
    Kavron minibüsleri kalkıyor Ayder'den. Onlarla gidilebilir. Yolu biraz taşlık tabii. Ama, Ayder'in hali de ortada. Turizme kurban verdiğimiz son yayla olur inşallah Ayder.

Abi, köyüm, Pazar'a bağlı. Her yıl Ağustos'un sonlarına doğru ben oralardayım. Gelirsen çok memnun olurum. Seneye inşallah, yayladaki ocaklığın üstüne küçük bir ev yaptırmayı da düşünüyorum. Oraya da beklerim. Yaptırabilirsem tabii. Bizim yaylanın yolu yok yalnız.
    Son düzenleme : Kelebek; 01-09-2007 saat: 02:59.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

uzun gole soyle bir dalalim

Sayfa 12/99 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •