Sayfa 12/874 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6991 madde; 89 - 96 arası.

Konu: EGCYH-Egeli & Co Yatırım Holding

Esas

Kötü olsa ne olur nasılsa zararına bu seviyelrden veremem

Esas

Alıntı Originally Posted by varyocu2 Yazıyı Oku
    bir ihtimalle öğleden sonra birleşme olabilir.haber derseniz...kötü ise hemen gelir...iyiyse keyiflerine kalmış...
    Öğle arası genel kurul sonucu gelebilir.Birleşme de yarın olur. Büyük ihtimal bu fiyatlardan birleşir...

Esas

Arkadaşlar daha önce genel kurul ertelenmişmiydi bilen var mı bir deyine ertelenmiş olabilir mi

Esas

Ne zamandır bölünmüş şekilde işlem görüyor hatırlayamadımda

Esas

Alıntı Originally Posted by kaunnas Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha önce genel kurul ertelenmişmiydi bilen var mı bir deyine ertelenmiş olabilir mi

sayın kaunnas, katılımcı sayısında yeterlilik olmadığı gerekçesiyle ertelenmişti

6. Esas

***EGCYH***EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Sonucu )

Ortaklığın Adresi : Abdi İpekçi Cad.Azer İş Merkezi No:40 K.6 D:16-17 34367 Harbiye Şişli/İSTANBUL
    Telefon ve Faks No. : 0 212 343 06 26/0 212 343 20 24
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 212 343 06 26/0 212 343 20 24
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -
    Özet Bilgi : Olağan Ortaklar Genel Kurul 2.Toplantısı Sonucu

Genel Kurul Toplantı Türü : Olağan
    Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : 01.01.2010-31.12.2010
    Genel Kurul Tarihi : 23.03.2011

ALINAN KARARLAR / GÖRÜŞÜLEN KONULAR:
    Egeli & Co Yatırım Holding Anonim Şirketi'nin 2010 yılı faaliyet ve hesaplarına ilişkin olarak Olağan Ortaklar Genel Kurulu 2.Toplantısı 23 Mart 2011 Çarşamba günü saat 10:00'da, Abdi İpekçi Cad. Azer İş Merkezi No:40 K:3 D:10 Harbiye, Şişli, İstanbul adresinde toplandı.

Olağan Ortaklar Genel Kurul 2.Toplantısı Toplantı Tutanağı ve Hazirun Cetveli ekte yer almakta olup, Genel Kurul Toplantısında alınan kararlar aşağıda belirtilmiştir

1-Şirket Ana Sözleşmesi'nin 19.maddesi uyarınca Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tan Egeli, toplantı başkanlığı görevini üstlendi.Murat Çilingir Oy Toplama Memurluğu'na, Ersoy Çoban Toplantı Yazmanlığına oybirliği ile seçildiler.

2-Toplantı Tutanağının pay sahipleri adına Başkanlık Divanı heyetinin tüm üyeleri tarafından imzalanması hususunda Başkanlık Divanına yetki verilmesine oybirliği ile karar verildi.

3-2010 yılı faaliyet ve hesaplarına ilişkin Bağımsız Dış Denetim Kuruluşu Raporu, bağımsız dış denetimden geçmiş mali tabloları, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetçi raporunun kabulüne oybirliği ile karar verildi.

4-Yönetim Kurulu üyelerinin ibrası hususu görüşüldü ve tüm Yönetim Kurulu Üyeleri oybirliği ile ibra edildiler.

5-Şirket'in 2010 yılı faaliyet ve hesaplarıyla ilgili olarak Denetçi Yusuf Biçer'in ibra edilmesine oybirliği ile karar verildi.

6-2010 yılı kar dağıtımına ilişkin Yönetim Kurulu'nun 29 Aralık 2010 tarih ve 11 no'lu yönetim kurulu kararında yer alan önerisinin müzakeresi sonucunda
    - Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri XI No:29 Tebliğ hükümlerine göre 2010 yılı faaliyetlerinden zarar edildiği ve bu nedenle kar dağıtımı yapılamayacağına,
    - Söz konusu zarar tutarının finansal tablolarda "Geçmiş Yıllar Kar / Zararları" hesabına aktarılmasına,
    - Vergi Usul Kanununa göre hazırlanmış yasal kayıtlarımızda yer alan 337.581,06 TL dönem zararının Olağanüstü Yedekler hesabından mahsup edilmesine,oybirliği ile karar verildi

7-Denetçi sayısının bir olarak tespitine, denetçiliğe,Yusuf Biçer'in 1 yıl süre ile seçilmesine ve kendisine bu süre boyunca aylık 450 TL brüt ücret ödenmesine oybirliği ile karar verildi.

8-1 yıl süre ile görev yapmak üzere,Yönetim Kurulu üyeliklerine Tan Egeli, Murat Çilingir, Ersoy Çoban, Burak Koçer ile bağımsız üye olarak Mehmet Ali Güneysu ve Murat Nadir Tansel Saraç'ın seçilmesine oybirliği ile karar verildi.

9-Türk Ticaret Kanunu'nun 334 üncü ve 335 inci maddeleri hükümlerine göre Yönetim Kurulu Üyelerine oybirliği ile izin verildi. Şirket Genel Müdür'üne başka bir kurumda icracı olarak görev yapması konusunda oybirliği ile izin verildi.

10-2011 yılında görev yapmak üzere Yönetim Kurulu'nca belirlenen Bağımsız Dış Denetim Şirketi olan Başaran Nas Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin (a member of Pricewaterhouse Coopers) seçiminin onanmasına oybirliği ile karar verildi.

11-Şirket Yönetim Kurulu'nun aşağıdaki şekilde belirlediği "2011 ve izleyen yıllara ilişkin Kar Dağıtım Politikası" Genel Kurul'un bilgisine sunuldu.

Yapılan görüşme ve değerlendirmeler neticesinde, Şirketimizin 2011 ve izleyen yıllara ilişkin kar dağıtım politikası,

"Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde, Şirketin mali yapısı, karlılık durumu ve genel ekonomik konjonktür göz önünde bulundurularak, her yıl oluşması halinde dağıtılabilir net karın, ortaklığın sermaye yapısını ve iş planını olumsuz yönde etkilemeyecek oranda nakit kar payı ve/veya bedelsiz hisse senedi yoluyla dağıtılmasının Genel Kurul'un onayına sunulması"

şeklinde belirlenmiş, bu politikanın ulusal ve uluslararası ekonomik şartlara ve finansal piyasaların durumuna göre Yönetim Kurulu tarafından her yıl gözden geçirilebilmesine karar verilmiştir.

12-Egeli & Co Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin, Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığından, Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığına dönüşümü sırasında ortakların rüçhan haklarının kısıtlayarak gerçekleştireceği sermaye artırımında ihraç edilecek B grubu nama hisselere 5.000.000 TL nominal değere kadar iştirak edilmesine, iştirak edilecek hisselere 1 TL nominal için 1 TL ödenmesine ve Egeli & Co Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin dönüşeceği Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı'na lider sermayedar olunmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

13-Sermaye Piyasası Kurulu'nun 24/02/2011 tarih ve B.02.1.SPK.0.13-110.03.02/356-2197 sayılı ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 24/02/2011 tarih ve B.14.0.İTG.0.10.00.01/351.02-57096-25345/1171 sayılı izni doğrultusunda Şirket ana sözleşmesinin 6 ıncı maddesinin değiştirilmesine oybirliği ile karar verildi.

Kamunun bilgisine arz ederiz.

Ortaklığın Adresi : Abdi İpekçi Cad.Azer İş Merkezi No:40 K.6 D:16-17 34367 Harbiye Şişli/İSTANBUL
    Telefon ve Faks No. : 0 212 343 06 26/0 212 343 20 24
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 212 343 06 26/0 212 343 20 24
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -
    Özet Bilgi : İmtiyazlı Pay Sahipleri Ortaklar Kurulu 2.Toplantısı Sonucu

Genel Kurul Toplantı Türü : Diğer
    Olağan Genel Kurul Toplantısı ise Ait Olduğu Hesap Dönemi : -
    Genel Kurul Tarihi : 23.03.2011

ALINAN KARARLAR / GÖRÜŞÜLEN KONULAR:
    Egeli & Co Yatırım Holding Anonim Şirketi'nin 2010 yılı faaliyet ve hesaplarına ilişkin olarak İmtiyazlı Pay Sahipleri Ortaklar Kurulu 2.Toplantısı 23 Mart 2011 Çarşamba günü saat:12:00'da Abdi İpekçi Cad.Azer İş Merkezi No:40 K:3 D:10 Harbiye, Şişli, İstanbul adresinde toplandı.

İmtiyazlı Pay Sahipleri Ortaklar Kurulu 2.Toplantısı Toplantı Tutanağı ve Hazirun Cetveli ekte yer almakta olup,toplantıda alınanan kararlar aşağıda belirtilmiştir

1- Şirket Ana Sözleşmesinin 19. maddesi uyarınca Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tan Egeli toplantı başkanlığı görevini üstlendi. Murat Çilingir Oy Toplama Memurluğu'na, Ersoy Çoban Toplantı Yazmanlığına oybirliği ile seçildiler.

2- Toplantı Tutanağının pay sahipleri adına Başkanlık Divan heyetinin tüm üyeleri tarafından imzalanması hususunda Başkanlık Divanına yetki verilmesine toplantıya katılanların oybirliği ile karar verildi.

3- Sermaye Piyasası Kurulu'nun 24/02/2011 tarih ve B.02.1.SPK.0.13-110.03.02/356-2197 sayılı ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 24/02/2011 tarih ve B.14.0.İTG.0.10.00.01/351.02-57096-25345/1171
    sayılı izni doğrultusunda Şirket ana sözleşmesinin 6 ıncı maddesinin değiştirilmesi ve bu konuda 23/03/2011 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul 2.Toplantısında alınan kararların onaylanması katılan imtiyazlı pay sahiplerinin oybirliği ile kabul edildi.

Kamunun bilgisine arz ederiz.

7. Esas

egeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii egeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    anladın sen onuuu

Sayfa 12/874 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •