Sayfa 12/59 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Karadeniz Fırtınası

1. Esas

http://www.youtube.com/watch?v=uxwBkajo2tM

hafta sonundaki galibiyetimizin mini klibi. emegi gecen simalyildizi'na buradan da tesekkur etmeyi bir borc bilirim

Esas

Yav beyler bu nasıl klip böyle peşin tebrik aldığınız bir maçta topu,topu Üç
    tane Gol attınız..Klip te saydım valla ... 62 (altmışiki)tane '''koy,koy,koy)var.
    Sizde iyi insafsız çıktınız yani ..)NTV de Hınç-al delirmiş vaziyette ağzından köpükler saçıyor ..Sayenizde ..Tebrikler...

3. Esas

Tesekkurler Hunter06, neyse bu mac geride kaldi artik, fazla da abartmanin alemi yok...

Arkadaslar, bu arada klube uye olup da aidatini yatirmayanlar icin son sure 30.09.2006 da bitiyor. Daha dogrusu Aralik'daki kongrede olasi secim icin oy kullanma hakkini kalmiyor. Onun icin uyelik aidatlarini yatirmayan arkadaslar biraz acele etsinler lutfen...

Bilgi icin 0462 325 09 67 / 1157

Saygilar.....

Esas

Takımdaki parıltı giderk artıyor

Esas

Vay be, bu topiği geç farketmişim.. Hem Trabzon hem de TS liyim. Bu sene özellikle lig tv paketi aldım, bu sene iyi geçecek inşallah :-)

Esas

Ne demeli bilmemki
    Rakiplerin puan kaybettiği bir haftada bizde kaybettik
    Hiç değilse yenilmedikmi diyelim,beni tek sevindiren 15-20 dk. oynayan Musampayı beğendim açıkçası,bence Zimek ve Marchel den daha iyi bir futbolcu.Birde Musa,Ferhat,Ömer Rıza hiç üzerine koyamadılar ,bu takım için yetersizler bence.Takımdan gönderilen Emrah,Erdinç geri gelse ,ara transferde bir iki tanede kaliteli oyuncu alınabilse......dertlendim gene

Duhul
    May 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    598

Esas

Alıntı Originally Posted by sirius Yazıyı Oku
    Ne demeli bilmemki
    Rakiplerin puan kaybettiği bir haftada bizde kaybettik
    Hiç değilse yenilmedikmi diyelim,beni tek sevindiren 15-20 dk. oynayan Musampayı beğendim açıkçası,bence Zimek ve Marchel den daha iyi bir futbolcu.Birde Musa,Ferhat,Ömer Rıza hiç üzerine koyamadılar ,bu takım için yetersizler bence.Takımdan gönderilen Emrah,Erdinç geri gelse ,ara transferde bir iki tanede kaliteli oyuncu alınabilse......dertlendim gene

yine sinir ettiler tüm sevenlerini.
    ya böyle zamanda 3 puan alması gereken yerde takım bu fırsatı nasıl kaçırır . 3 puanla 3 sıra birden yükselecekti ve psikolojik olarak büyük moral verecekti hem takıma hem de bizlere !

minervax Guest

Esas

valla bu sene de şampiyon olmamak için hiç bir neden kalmadı. rakiplerimiz dökülürken biz onları takip etmezsek bi de...

Sayfa 12/59 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •