Sayfa 12/819 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 89 - 96 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by olympiad Yazıyı Oku
    bende cüz i bir miktar var dostum sen bana bakma..benim birinci hedefim şuan şu tabanın bozulması,gerisini sonra düşünürüz ne olucağını ne yapmamız gerektiğini..akşam kapanışınıda bi görelim bakalım kaç bin daha alıcaklar yoksa satıcı gelmiyor diye tavanamı basıcaklar...bu seans taban artmadı gözlerden kaçmadı değil.izlemeye devam.
    aynen bendekide çerez parası zaten..o yüzden çok rahatım...

2. Esas sn.olympiad ve orhan78

siz rahat olun ki; hep beraber mantık çerçevesinde hareket edelim... kendi adıma çerez parası diyemem,elimde ki lotları zararına çıkarmaya da niyetim yok ve muhakkak yönünü yukarı çevireceğine inanıyorum ve inanmak istiyorum.. biraz da ortalamayı düşürme niyetim var. SİP'ten uzak durmak lazım yada sizler gibi çerez parası ile girip rahat olmak lazım..

Esas

Alıntı Originally Posted by homerosss Yazıyı Oku
    siz rahat olun ki; hep beraber mantık çerçevesinde hareket edelim... Kendi adıma çerez parası diyemem,elimde ki lotları zararına çıkarmaya da niyetim yok ve muhakkak yönünü yukarı çevireceğine inanıyorum ve inanmak istiyorum.. Biraz da ortalamayı düşürme niyetim var. Sip'ten uzak durmak lazım yada sizler gibi çerez parası ile girip rahat olmak lazım..
    bu sinir savaşını sabreden kazanacak gibi duruyor...o yüzden kontrolü kaybetmemekte fayda var...mutlaka yukarı dönecek...zamanını kimse bilemez ama çokta uzakta değil gibi sanki..

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Bursa- orhangazi
    Gönderi
    3,571

Esas

Ostimi 2.95 ten alıp 23.65 e çıkarıp şimdi 3.70 lerde süründürüyor.
    Meriti 4.00 dan alıp 35.40 a çıkarıp şimdi 11.lerde sürünüyor. Çok riskli platforumda işlem yapıyorlar. Bir anda köşeyi döneyim sevdalıları tarafından tepki hareketine oynuyorlar. Yukarıdan alanlar yanıyor bir daha oraya gelirmi gelmezmi bir muamma tabi. Eskiden aşağıdan alıp yukarıya götürüyorlardı. Birde seanslık marj % 25 ti % 10 çektiler. Şimdide taktik değiştirdiler tepeden zirveden aç aşağıdan tepkiye oyna. Bakalım nereye kadar devam edecek bu sevda.

5. Esas

sn.orhan78
    zararımızı çıkartabilsek o zamanda aç gözlülük yapıyoruz, zaten bu yüzden elimizde kini avucumuzda kini topluyorlar ya... şimdi dua ediyoruz zararımız çıksın diye ya sonrası... neyse kısmet diyelim bir dahada sip'e çerez parası ile girelim...

Esas

Alıntı Originally Posted by homerosss Yazıyı Oku
    sn.orhan78
    zararımızı çıkartabilsek o zamanda aç gözlülük yapıyoruz, zaten bu yüzden elimizde kini avucumuzda kini topluyorlar ya... şimdi dua ediyoruz zararımız çıksın diye ya sonrası... Neyse kısmet diyelim bir dahada sip'e çerez parası ile girelim...
    şu an gerçekten sinir bozucu ama niyet çok basit...korkut elindekini al..yukarı kaldır ver...unutmayalım satmadığımız sürece zararda değiliz...

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    ●istanbul●
    Gönderi
    5,432

Esas

Şimdi şöle bişey var arkadaşlar SİP te işlem gören kağıtlardan PD bakımından en ucuz gördüğümüz ilk iki kağıt birincisi bascm ikinci sırada dirit geliyor..Sonrasında halks ve PD si üç dördün üzerinde diğer hisseler.Yani ostim olsun uzerb olsun yada sodas olsun şuan düştüler bile ise o uçuk noktalardan hala diritten pd bakımından pahalıdır..Bir ikincisi sip te işlem gören hisselerden ascel ve dirit hariç tüm hisselerde işlem hacimleri çok sığdır.Bir iki bin lot gibi komik rakamlarla alım satımlar olmuştur.Ascel de düşüş çıkışlarda yüksek hacimler gözlemlenmiştir.Diritte günlük 14/09 da 161 bin adet 17/09 da 123 bin adetlik işlemlerle Sip te yapılan ascel den sonra en yüksek hacimler görülmüştür..Diritte bana göre daha sert hareketler olucak gibi gözüyor.Açık konuşmak gerekirse bende bu yuzden maliyetlendim bu hissede...Bu hisseyi tutan mutlaka elinde yüksek adet bulunan tahtacılar vardır.Çok ortaklı bir şirket olabilir ama 7 milyon hisse kimde nerde onu bilemiyoz.Kimse beş on bin lotla hisselerinin sürekli düşmesini izlemez.Mutlaka tahtaya müdahele ediceklerdir..Bana biraz bu hissede tuzak olduğuna benziyor.Milleti küstürüp bıktırıp dandik hisse havası verip tabandan sattırıp yada zararına sattırırp yukarlara basarlarsa hiç şaşırmam...Orhan arkadaşımın dediği gibi katakülli oldu oyuna geldik ama izliyoz bakalım..Benim bildiğim hep kaybettirmekten yana arada bazende kazandırıcanki tahtayla oynayabilesin.Bakalım nolcak.

Esas

hocam güzel yazmışsında içlerinde mali yapısı en kötü olanlardan.dipleri buldurup senelerce bekletebilirlerde.
     Alıntı Originally Posted by olympiad Yazıyı Oku
    Şimdi şöle bişey var arkadaşlar SİP te işlem gören kağıtlardan PD bakımından en ucuz gördüğümüz ilk iki kağıt birincisi bascm ikinci sırada dirit geliyor..Sonrasında halks ve PD si üç dördün üzerinde diğer hisseler.Yani ostim olsun uzerb olsun yada sodas olsun şuan düştüler bile ise o uçuk noktalardan hala diritten pd bakımından pahalıdır..Bir ikincisi sip te işlem gören hisselerden ascel ve dirit hariç tüm hisselerde işlem hacimleri çok sığdır.Bir iki bin lot gibi komik rakamlarla alım satımlar olmuştur.Ascel de düşüş çıkışlarda yüksek hacimler gözlemlenmiştir.Diritte günlük 14/09 da 161 bin adet 17/09 da 123 bin adetlik işlemlerle Sip te yapılan ascel den sonra en yüksek hacimler görülmüştür..Diritte bana göre daha sert hareketler olucak gibi gözüyor.Açık konuşmak gerekirse bende bu yuzden maliyetlendim bu hissede...Bu hisseyi tutan mutlaka elinde yüksek adet bulunan tahtacılar vardır.Çok ortaklı bir şirket olabilir ama 7 milyon hisse kimde nerde onu bilemiyoz.Kimse beş on bin lotla hisselerinin sürekli düşmesini izlemez.Mutlaka tahtaya müdahele ediceklerdir..Bana biraz bu hissede tuzak olduğuna benziyor.Milleti küstürüp bıktırıp dandik hisse havası verip tabandan sattırıp yada zararına sattırırp yukarlara basarlarsa hiç şaşırmam...Orhan arkadaşımın dediği gibi katakülli oldu oyuna geldik ama izliyoz bakalım..Benim bildiğim hep kaybettirmekten yana arada bazende kazandırıcanki tahtayla oynayabilesin.Bakalım nolcak.

Sayfa 12/819 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •