Sayfa 126/128 İlkİlk ... 2676116124125126127128 SonSon
Arama sonucu : 1023 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: MCTAS - MCT Danışmanlık A.Ş.

1. Esas

Genel Kurul Toplantısı Sonucu

Genel Kurul Türü Olağan
    Tarihi ve Saati 09.05.2016 14:00
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2015
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2015
    Genel Kurul Yapıldı mı? Evet

Alınan Kararlar Şirketimizin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bağımsız Denetim Kuruluşu tarafından hazırlanan Bağımsız Denetim Raporu okundu ve oy birliği ile onaylandı.
    2015 yılı finansal tablolar incelendi ve oy birliği ile onaylandı.
    2015 yılına ait Yönetim Kurulu'nun kâr dağıtımına ilişkin teklif görüşülerek oy birliği ile onaylandı.
    2016 ve izleyen yıllara ilişkin kar dağıtım politikası hususunda bilgi verildi.
    Yönetim Kurulu Üyeleri 2015 yılı muamele, fiil ve işlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edildi. Kendi ibralarında oy kullanmayarak diğer ortakların oy birliği ile ibra edildi.
    2016 yılında yapılacak bağış sınırı olarak son bilanço aktif toplamının %2,5 tutarı olan 307.807,50-TL olarak belirlendi.
    Yönetim kurulu üye sayısı 3 olarak belirlendi.3 yıl süreyle Hamdi Alper UTKU, Tanyer SÖNMEZER ve Didem TEKAY'ın seçilmesine karar verildi.
    Şirketimizin 2016 yılına ilişkin bağımsız dış denetiminin yapılması hususunda Başaran-Nas Bağımsız Denetim ve S.M.M.M. Anonim Şirketi 'nin seçilmesine oy birliği ile karar verildi.
    Şirket ana sözleşmesi Temsil,Yönetim ve Yetkilerin devri başlıklı 10. maddesi ile Genel Kurul başlıklı 14. maddesinin değişikliği teklifi oy birliği ile kabul edildi.
    Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu üyelerine ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhrî yakınlarına, Şirketin faaliyet konusuna giren işleri şirket, şirket ortakları, ilişkili şirketler, yavru şirketler adına veya bizzat ve başkaları adına yapmaları ve aynı tür işleri yapan şirketlerde sorumluluğu sınırsız ortak sıfatıyla da ortak olabilmeleri , Şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte işlem yapabilmeleri ve diğer işlemleri yapabilmeleri hususunda Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396. maddeleri uyarınca izin verildi.
    İlişkili taraf olarak Eventus Organizasyon Fuarcılık ve Tic.A.Ş. ile 1.480.403- TL'lik ve Avrupa Liderlik Üniversitesi Ltd. ile de 968.221-TL'lik bir ticari ilişki olduğu bilgisi Genel Kurul'a sunuldu.
    3. Kişiler lehine verilen teminat,rehin ve ipotek olmadığı konusunda Genel Kurul'a bilgi verildi.

Alınan Kararlar Arasında Ticari Ünvana İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır
    Alınan Kararlar Arasında Faaliyet Konusuna İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır
    Alınan Kararlar Arasında Şirket Merkezine İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

https://www.kap.gov.tr/bildirim-sorg...aspx?id=531250

Esas

3. Esas

4. Esas

sayın cefaks sanırım yanlış foruma yazıldı, isim benzerliği.

teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

5. Esas

Alıntı Originally Posted by erhanaxe Yazıyı Oku
    ay bitmeden bir yazı yazalım Nisan boş geçmesin

mayısın 20 sini bekliyorum kuzuların doğumu için...
    kuzular kademeli olarak sürüye katılmaya başladı

6. Esas

Merhabalar,

son 4 yılın ilk 6 ay bilanço değerlendirmeleri!

7. Esas

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/553253

BİRİLERİ ALIP PİYASA YAPICI SATIYOR.
    ALIŞLAR DOLAR BAZINDA HALKA ARZ FİYATININ % 18-20 ALTINDAN

8. Esas

Alıntı Originally Posted by erhanaxe Yazıyı Oku
    kuzular kademeli olarak sürüye katılmaya başladı

allah daha çok versin hele ikiz olurlarsa ....ytd

Sayfa 126/128 İlkİlk ... 2676116124125126127128 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız