Sayfa 13/404 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3228 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by H.SCORE Yazıyı Oku
    bu mu temiz kağıt ondan mı düşüyor..bu nasıl iş yaa.birgün artı kapatsın ...arz fiyatını geçerek.kahretsin.arz fiyatını geçsin satacam hemen.nerden aldım.yazıklar olsun
    sen yatırımı 1 günlük yapıyosan bişe diyemem işlem hacmi düşük olduğundan yorum yaptım bence bekle sabret

Esas

sayın celenm8 arkadaşım..kağıdın takasını bekliyorlar sanırım.bu akşam yada yarın durum belli olur.speksiz kağıt olmaz...beklentim sadece ilk seans tavan olmasıydı..uçuk rakamlar değil ACSEL gib...ama 6 ay içinde çok iyi olur diye düşünüyorum..petrol ve türevlerine ötv zammı kötü oldu sadece

Esas

Süper temiz kağıtmış.hepimizi temizleyecek kesin.yavaş yavaşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    267

Esas

Şirket sahibinin soyadı pek manidar

KOPARAN )

5. Esas

Alıntı Originally Posted by assaint Yazıyı Oku
    Şirket sahibinin soyadı pek manidar

KOPARAN )
    Avod'da batarken biz, patronunun soyadı torbalıoğlu idi, torbaları bir yerimize büzüştü.
    bu da şimdi koparırsa feci olur. tam çıplak vatandaşa döneriz!
    ESASEN BU BORSAYA GİREN HİÇ BİR PATRONUN SEİN VEYA BENİM YAZDIĞIMIZLA NE İLGİLENDİĞİ VAR, NEDE BİR TARAFINA TAKTIĞI. İMKB 100 HARİCİ BORSAYA GİREN TÜM KAĞITLAR BATAKTA OLAN VE BEDAVA PARA LAZIM OLAN,GERİ ÖDEME YAPMAK İSTEMEYEN PATRON KAĞITLARIDIR. İLLA Kİ BU KAĞIDI BU BİR KAÇ GÜN SPEKLERE DAĞITACAKLAR(İSKONTOLU OLARAK) SPEKLERDE BUNU GÖTÜRECEK MECBUREN VATANDAŞA VERECEKLER. ARACI KURUMUN HALKA ARZDA SATAMAYIP MECBUREN ELİNDE TUTTUKLARINI VATANDAŞA VERECEKLER.
    AMA BU ŞİRKET EN AZINDAN 6 AY PATRON SATIŞI KISITLAMASI İLE GELMİŞ. BRKS GİBİ İLK PİYASAYA ÇIKIŞI 2,5 FELANDI 9,84 DEN GERİ 2,5 YAPMIŞTI. SONRA 18 ÇIKMIŞTI. BENİM BEKLENTİM 4,5 DAN N12 FELAN OLUR SONRA NE OLUR BİLEMEM. BEN 11,5 TEN SATARIM. BATARSAKTA ÖNEMİ YOK ZATEN AVODDAN GİRDİ. BU PARAMI YOK ADLEDİYORUM.

Esas

Ne adi bir hisseymiş yazıklar olsun...

Esas

yenilince kaybetmezsin vazgeçince kaybedersin …

Esas

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    yenilince kaybetmezsin vazgeçince kaybedersin …
    kanamaya devam...petlerinizi hazırlayın.vazgeçmezseniz.....

Sayfa 13/404 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •