Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 181 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Futures Markets-Uluslararası Vadeli Piyasalar

1. Esas

BU da grafik şekli S&P500 MART VADE İÇİN.
    Attached Images Attached Images

2. Esas

s&p500 mart vadede en son bahsettiğim yerlerden gerekli tepki geldi ve kafayı yukarı kaldırıp düşen trend noktalarını sindire sindire geçip ufak bi ralli yapıyor.şimdi yukarıda 904-918 ve 947 seviyeleri sırasıyla direnç olacaktır.aşağıda ise 886 ve ana destek 870 seviyesi izlenebilir.

3. Esas Petrol

Eveeet işte aslında son 1 senedir tüm dünya piyasalarındaki hareketin 1.derece sorumlusu olan arkadaş WTI-Crude Oil yani Amerikan Ham Petrolu!

üç sene içinde 30 dolardan 147 dolara ve 6 ay içinde 147 dolardan 35 dolara doğru zamanda doğru pozisyonu taşıyanlara bildiğiniz servet sunan bi hareket.

35 dolarda dip yaptıktan sonra önceki gün %15 gibi olağan üstü bi artış yaptı.Şimdi ise dikkat edilmesi gereken nokta 45.73 seviyesi.İlk yükselişinde 25 dolardan 60 dolara giderken yaptığı kanalları aşağı çekip yukarı trendi devam ettirme hareketinin bir benzer oluşumu içinde olabilir.Onun için en kritik yer 45.73 seviyesi.Bu noktanın üstünde 49.70'e kadar rahat rahat gidecektir.

45.73 altında kapanışlarda yukarı hareketler satış fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Esas

Endeks future piyasalarını Realtime izleyebileceğim program yada link varmı?

Esas

Altın future fiyatlarını nereden görüp takip edebilirim acaba?

6. Esas

Sayın CTZ7, yazılarınızı ilgi ile izliyordum ancak epey bir süredir yoksunuz.
    Tavsiye ettiğiniz demoyu indirip denedim ve çok memnun kaldım. Progrma hakikaten şimdiye kadar denediklerimin arasındaki en yapıcı ve seçenekli olanı.
    Eskiden yazardım foruma ancak nickimi hatırlayamadığım için sıfırdan tekrar başladım.
    Piyasalar sakinleşmeye ve daha normal seyir izlemeye başladığı için emtialarda kazanmak nispeten daha kolay olmaya başladı. Ne de olsa birçok ürün var ve uzun pozisyon gibi kısa da gidilebiliyor, yani piyasa iyi veya kötü diye bir kavram yok :-)

7. Esas

sn Yetmez uzun süredir foruma sadece izleyici olarak katılıyorum çünkü geçen süre içinde bu kadar büyük bir forumda hiç kimseden ses çıkmaması harcadığım emeğin boşa olduğu düşüncesini oluşturdu bende.Karşıt görüş oluşmaması da Türk piyasasında ki alışkanlık olan mecburi tek yön ''yani sadece yükselişte para kazanılır'' mantığının egemen olmasından kaynaklanıyor sanırım.Sizin gibin insanların bu piyasayı,ürün çeşitliliği ve yön sıkıntısı yaşanmayan Futures,vadeli piyasalara ilgi duyması güzel.

Aracı kurumumun verdiği hizmet olan program,derinlik,grafik ve emir iletimi zincirinin kusursuz şekilde işletmesi açısından benimde uzun bugüne kadar kullandığım en verimli sistem.

Keşke yatırımcı dostlar bu konuyla daha çok ilgilense de kendileri de bundan faydalansa.

8. Esas

Sn CTZ7, siz bildiğiniz yoldan şaşmayın, devam edin yaptıklarınıza, emeğiniz sabrederseniz boşa çıkmaz. Elbet takdir edip size katılacak olanlar gelecektir, beraberce güzel konular konuşulacaktır.
    Türk insanımız sadece uzun gitmeyi biliyor. Bu piyasalara alışması uzun zaman alacaktır. Burada o kadar çok seçenek var ki, bi alışsa bir daha IMKBnin yüzüne bakmaz! :-)
    Nasıl görüyorsunuz parite ve Dow endeksini?

Sayfa 13/23 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •