Sayfa 13/381 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3046 madde; 97 - 104 arası.

Konu: PEGYO Pera GMYO

Esas

Endeks 76242 ama her nedense birileri 55 e yüklü satış yapıyor.Ve muhtemelen primli olan endekste 55 den kapatmak için disket seansında birileri kağıda 55 den satış yapıyor. Bu hareketler eski spk yasasında bile suç sayılıyor ve bu hareketler kanuna göre MANİPÜLASYON olarak tanımlanıyor.
    Allaha havale ediyorum bunu yapanları .Yetti artık yatırımcıyı rezil ettiğiniz.Madem bu kanun tanımazlar devletten korkmuyorlar Allah bunu yapanlara ve yaptıranlara dermansız dert versin.

2. Esas

.55ten yapilan satislar inandirici degil, persembe aksami da bugun de 15ten sonra .55 ve altindaki kademelere bir hayli alis girdim. 1 lot bile alamadim..

haftaya biseyler olacak, hissediyorum yani..

3. Esas

Sümerpark Evleri – Denizli’nin En Büyük Yaşam Projesi

Denizli’nin finans, ticaret ve alışveriş merkezinde yer alan Sümerpark Evleri şehrin tam kalbinde sadece size özel yepyeni bir yaşam sunuyor.
    Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, merkezi konumu ile size hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak bir yaşam imkânı sağlıyor.

Ayrıcalıklı Bir Dünya

Denizli, çağdaş bir kentsel tasarım anlayışıyla projelendirilmiş, konut, alışveriş merkezi, otel ve sağlık hizmetlerini tek bir çatı altında birleştiren yepyeni bir yaşam kompleksi ile tanışıyor.
    230 bin metrekarelik inşaat alanı kapsamında 608 konut, 110 bin metrekarelik'lik alışveriş merkezi, 4 yıldızlı otel ve 150 yataklı hastanenin yer aldığı proje, Denizli’nin ve Ege Bölgesi'nin en büyük çok bileşenli kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyor.
    Denizli'de yeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşamınıza değer katacak tüm unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.
    7/24 güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.
    ------------şimdi sitesine girdim daire fiyatlarına baktım baktıgım dairelerin tamamı satılmış------avm bitmiş-----daireler de bitmiş-----otel ve hastane inşaatı ne aşamada onu görmek lazım-----3 yıldır kagıt patates olmuştu----spk başkanı ve üyeleri görevden alındı---fonlardan birilerinin dikkatini bu hisse çekecektir---bir çok yatırımcı maliyetine gelince hisseden çıkacaktır işte o zaman hisse nerelere gidecek görecez inşallah----

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,451

Esas

Alıntı Originally Posted by oliver_kahn Yazıyı Oku
    Sümerpark Evleri – Denizli’nin En Büyük Yaşam Projesi

Denizli’nin finans, ticaret ve alışveriş merkezinde yer alan Sümerpark Evleri şehrin tam kalbinde sadece size özel yepyeni bir yaşam sunuyor.
    Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, merkezi konumu ile size hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak bir yaşam imkânı sağlıyor.

Ayrıcalıklı Bir Dünya

Denizli, çağdaş bir kentsel tasarım anlayışıyla projelendirilmiş, konut, alışveriş merkezi, otel ve sağlık hizmetlerini tek bir çatı altında birleştiren yepyeni bir yaşam kompleksi ile tanışıyor.
    230 bin metrekarelik inşaat alanı kapsamında 608 konut, 110 bin metrekarelik'lik alışveriş merkezi, 4 yıldızlı otel ve 150 yataklı hastanenin yer aldığı proje, Denizli’nin ve Ege Bölgesi'nin en büyük çok bileşenli kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyor.
    Denizli'de yeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşamınıza değer katacak tüm unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.
    7/24 güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.
    ------------şimdi sitesine girdim daire fiyatlarına baktım baktıgım dairelerin tamamı satılmış------avm bitmiş-----daireler de bitmiş-----otel ve hastane inşaatı ne aşamada onu görmek lazım-----3 yıldır kagıt patates olmuştu----spk başkanı ve üyeleri görevden alındı---fonlardan birilerinin dikkatini bu hisse çekecektir---bir çok yatırımcı maliyetine gelince hisseden çıkacaktır işte o zaman hisse nerelere gidecek görecez inşallah----
    daha geçen hafta denizli'ye uğradığımda yerinde gördüm Sümerparkı.Konutların sadece 2 bloğu bitmiş ve avm müşterilerine telefonla cazip fiyat krediyle zar-zor satmışlar o iki bloktaki daireleri.satın alanlar da 200 TL gibi bir aidat ödüyorlarmış,kredi taksitlerine ilaveten.Çünkü 8 bloğun ancak ikisi yapılıp satılmış ve bekçisi,bahçıvanı falan bu iki bloğa paylaştırılıyormuş.Normalde 8 blok tamamlanınca aidatlar da düşecekmiş.Projede 8 blok deniyor ama kalan 6 bloğun temeli dahi atılmamış...
    Projede hastane diyor,hala bir gelişme yok.Avm de ofislerine sordum,bir grupla anlaşmak üzereyiz dedi,inanacaksam...
    Otel ne olacak dedim,aynı cevabı aldım,bir grupla anlaşırlarsa yaplılacakmışmış...
    Avm desen tadilatta,çetinkaya mağazaları geleceğinden yemek reyonları yıkılıp,mağazaya dönüşüyor.3-4 tane yemek yiyeceğiniz yer anca var yada yok...

daha önce de yazdım.kalan 6 bloğun temelini atsınlar,hastane ve otelin de temeli atılsın,bu hisse zıplar yerinden... ama heyhat yaprak kıpırdamıyor.Kiğılı Mağazasında çalışana sormuştum burada kira ne kadar ödüyorsunuz diye,C%A,Elektroworld gibi köklü mağazalar çıkacağım dese bedavaya kal diyecek yönetim neredeseyse... dedi.Bekleyip göreceğiz.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Diyorumya bunlar gayrimenkul den anlamıyorlar hesapta bakir alanlara girip yatırım yapıp 1 e 3 koyup kar edecekler pehhhh rezil oldular........ Yüzlerine gözlerine bulaştırdılar yaptıkları evleri satamadıkları ortada 1+1 den başka web te satılan ev kaç tane zaten evleri satsalar diğer blokları yapmazlarmı avm desen ne idiğü belli değil denizliller yazıyor zaten sanayinin yanında olan avm diğerlerine göre bir farklılığı yok çekiciliği yok RESMEN ÖLÜ YATIRIM 6 yıldır otel hastane görüşmeleri bitmiyor Kutman çok akıllı diyenler Denizli'de bataklığa battı.. Bizide batırdı... İşi bilen birilerde gelse bu şirketi satın alsa diyorum ama bu batağı alıp ne yapacak.. Allah yardımcımız olsun

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Artık 5 yıl üst üste zarar yazan şirketleri SPK el atacakmış... SAYIN BABACAN VE SAYIN ŞİMŞEK BEYİN DİKKATİNE. HALKA AÇIK ŞİRKETLERDEN YILLIK BİLANÇO TARİHİNDEN İTİBAREN SON 5 YILDA DEĞİŞİK YILLARDA 3 KEZ ZARAR AÇIKLAYANLAR MALİYE BAKANLIĞI VE SPK TARAFINDAN ÇOK SIKI DENETİME ALINMALI.UYGUNSUZ DURUMLARDA YÖNETİCİLERE VE KİRLİ İLİŞKİLERE BULAŞANLARA AĞIR HAPİS VE PARA CEZALARI UYGULANMALI.CAYDIRICILIK OLMADAN YOLSUZLUKLARLA MÜCADELE OLAMAZ.BU BASİT ÖNLEM ALINIRSA İMKB'DE YATIRIM YAPAN YATIRIMCILARIN %10-15 SEVİYESİNDE ARTACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM HODRİ MEYDAN...ARTIK BAZI ŞİRKETLER BİR KAÇ TENE KENDİNİ UYANIK ZANNEDEN DOLANDIRICILARIN ELİNDEN KURTARMALI. Bu yazıyı borsa gündemde bir arkadaş yazmış kutluyorum burdan

7. Esas

evlatlarım...kağıt gün içi 3 kere dolar bazlı grafiğinde kırılmaması gereken dibine değdirilmiş ama kapanışları daha yüksek yapmış..Dantel gibi kağıt üstünde çalışılmış..Mal almak için 40 takla atılmış ..Stop lossum 0.295 cent ..kağıdın gideceği yer kalmamış...yukarı dönüş sinyalleri veriyor 10 gündür...Bu kağıt düşürülecek olsa 10 gün önce düşürülürdü...Çıkarsa çok acımasız çıkacaktır..Ben alımdayım..son kapanış 0.308 cent..ilk hedefi 0.55 cent..Benim satış hedefim 1 dolar ..süre 6 ay ...max 1 yıl...

yatırım önerisi falan değil kişsel görüşlerimdir evlatlarım...

Yaşasın Tam bağımsız Atatürk Türkiyesi...

Esas

Birde Glyhol için yorum alalım sizden.
    Son düzenleme : excuseme; 09-12-2012 saat: 23:23.

Sayfa 13/381 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •