Sayfa 13/47 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 369 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KRSAN - Karsusan Karadeniz Su Ürünleri Sanayii A.Ş.

Esas

6 nın altına sarkmadan yatayda devam ... asla ytd sakın ha

Esas

krsan speği sürekli olarak aynı lotları yazmaya çalışıyor kademlere ..mesaj mı veriyo. mesajlaşıyor mu başka hisselerle speklerle ... istediği lotları toplayamadı mı.?.hisseye giren yabancı şirkette neyin nesi.?.balık sezonu nasıl gidiyor?.. yomradaki denize sıfır harika dairelerin 90 adet satışı nasıl olacak ne kadar gelir gelecek sorular sorular sorular... beklentiler beklentiler beklentiler)).2 buçuk senedir hissedeyim ... dikkatimi çeken lotlar var.. ve bu lotları başka hisselerde de görüyorum takip ettiğim...en çok dikkatimi çekenler sonu 61 ile biten lotlar ... 961..361...561.. 39..139...81..10...35...256... takip ettiğim hisseler ise ( bu hisseler takibimde yani elimde yoklar... elimde sadece krsan var 4.15 maliyetle ) takipte olduğum hisseler.. lkmnh ,akguv,kuyas,alyag,orge,cemas,ihmad,ddgyo..bunlar benim gözlemlerim ...siz de gözlemeleyin.. benim söylediklerime bakmayın... araştırın araştırın araştırın.. başkasının düşünceleriyle hisse almayın .. üzülürsünüz üzülürsünüz üzülürsünüz kaybedersiniz asla ytd sakın ha

Esas

geçen hafta yapılan 1 milyon 160 bin lotluk işlem hacmi dikkat çekiciydi... zaten toplam 4 milyon 900 bin hisse yok mu .. bakalım speğimiz neler yumurtlayacak daha... bugünkü sebepsiz alyag hareketi de ilginçti... sezona hızlı girdik) asla ytd sakın haa

4. Esas

hissemiz haftayı 5.96 kapadı.. haftaya çok heyecanlı olacak sanırım) atraksiyon iyidir .. herkese güzel haftasonları... önce sağlık sonra huzur sonra para... sıralamayı karıştırmadan ağız tadında iyi tatiller..
    Son düzenleme : altintasz; 23-10-2015 saat: 17:55.

5. Esas

haftayı eksi yüzde 3 le kapadık... aylık bazda yüzde 35 artıda... 4.30 dan başlayan yükseliş trendi yatayda şimdilik..

6. Esas

hissemiz bir haftadır çok hacimsiz... spek efendi kıvranıyo resmen tavana kadar 12 bin 643 lot var toplam.. saat 10:33 itibari ile) ne kıymetliymiş lotlar) asla ytd sakın ha:

7. Esas

saat 16:54 ... tavana kadar sadece 7663 lot var ytd sakın ha)

8. Esas

hissemiz 13 ekimde 7 trilyonluk işlem yapmış... 13 ekimden bu güne 2 haftada toplam 7 trilyonluk işlem yapamamış... hacimsiz bir düşüş sergilemiş... zaten kademelerde bütün gün boştu ... hisseyi takibe devam... borsada para kazanmak zordur... zoru seviyorum) asla ytd sakın ha.. iyi tatiller herkese

Sayfa 13/47 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •