Sayfa 13/361 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2886 madde; 97 - 104 arası.

Konu: UNTAR Ünal Tarım Ürün.

BOYNER Guest

Esas

Ünal Tarım'da Alfa Menkul 1 milyon lot satış yaptı. Hisse senedi 500 liraya geriledi. -%9

Esas

Geçen sene bedelli muhabbetinin olduğu sıralarda almış ve 1,5 ayda %40 kazanmıştım .(Kağıt üstünde tabii.) 1,5 ay daha tutayım da vergi vermekle uğraşmayayım derken senet elimde kaldı ve mutsuz bir izdivaç yapmış olduk. Birileri artık şuna el atsa da ,kurtulsak şu kağıttan yahu...

3. Esas

"""SHARK Geçen sene bedelli muhabbetinin olduğu sıralarda almış ve 1,5 ayda %40 kazanmıştım .(Kağıt üstünde tabii.) 1,5 ay daha tutayım da vergi vermekle uğraşmayayım derken senet elimde kaldı ve mutsuz bir izdivaç yapmış olduk. Birileri artık şuna el atsa da ,kurtulsak şu kağıttan yahu """ birzamanlar , kalabalık bir gündü., ,işte, ne olduysa o gün oldu.biri untara el attı.o günden sonra eve yere girmedi.akibetinden şüpheliyiz.ya yaseminin penceresinden, yada serap ezgünün programından yardım istemek zorunda kalacağız gibi.... Allahtan ümit kesilmez..sabır..sabır ki ne sabır.

Duhul
    May 2004
    İkamet
    Beykoz
    Gönderi
    307

Esas

Alıntı Originally Posted by chuckydoll
    günlük al-sat yapılabilecek en iyi hisselerden, en kötü koşulda %2'si var..
    ya ne çirkin avatar öyle! ayrıca untar ın durumu bilanço anlamında iyi görünmüyor.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tekirdağ, Bakırköy
    Gönderi
    2,673

Esas

bence hiç de al sat'a uygun değil... neredeyse bir haftadır 0.50 ytl'ye yazıyorum almak için ama gelmiyor... işlem hacmi desteklemedikten sonra hiçbir şey yapamazsınız...

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

hmmmm..
    ne de güzel bir kagıt degil mi?
    teknik desen-ise yaramaz(şahsım adına)
    biraz fazla alsan yürümez-
    bilanco desen sakat- bunun yanında mimli kagıt.. en son bi rüchan hakkı kullanımında sorun yasanmıstı sanırım..
    bu kagıdı elinde tutanlar(!) geceleri nasıl uyuyor bilmem ..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Tekirdağ, Bakırköy
    Gönderi
    2,673

Esas

vallahi ben de geçmişten gelen 1 lot var...

geceleri yattığımda uyumak için narenciye bahçelerimdeki portakalları sayıyorum ve taze portakal suyu içiyorum.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

)
    2002 de muglalı bir abim söylemisti.. adam mal aldıgı köylülere parasını ödemiyormus diye
    o gün bugün dönüp bakmam untar a... 10 bin olsa ne olacak ki?aldıgı malın parasını ödemeyen adam sana-bana yedirir mi ki?

Sayfa 13/361 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •