Sayfa 136/187 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1495 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Varant fora21

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,491

Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Brentin palasi cok tehlikeli. Manyak manyak hareketler yapiyor. Soyle soyliyim 20dk lik yukselisi 5dk lik tek barda verdi pin yapip yukari aldi. Bakalim hangi seviyelerde yataya baglayacak

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    30'u kırsa gideceği yeri yazmıştım. 30.50 üstü cok kritikti. bak üstüne atınca hepsini rahatlattı. abd'de ralli var, dax future'lar da gayet iyi durumda şimdilik.

bu bist'e de yansır ama haftaya düşüş beklentim hakim bist için. ytd.

Esas

Alim yonunde hic rahat poz aldirmiyorlar. Zaten alicili algi olusunca ertesi sabah 500 puan yukarida aciyoruz ve mal kusuyorlar. Akbank ve garan iyi durdu. Devlet bankalari bence isc dahil cok dusuk fiyatlarda islem goruyor. Ak ve garan yine defter degerinin az ustunde. O da soyle soyliyim %10 ozsermaye kari yakalasalar bu fiyatlarla defter degerlerinin altina inerler.

Esas

Alıntı Originally Posted by partizamani Yazıyı Oku
    Bence hiç bahsini bile açma.. Mutlu Mesut geçinip gidiyoruz işte

Sen gruba gelsene partizamani watsaptan

Esas

Gunaydin beyler

Sabah sabah brent 30,20 seviyelerine dustu.bu brent in donusunu yakalamak cok zor olacak gibi duruyor.

Esas

şurdan dönecek bura dip ikili dip vs. derken hayalci iyimser ler hasta gerçekçi kötümser ler zengin oldu tepki ufak tefek yukarı hareket olsada benim görüşüm Avrupa borsaları aşağı harekete devam edecek tahmin im dax 9100 civarı parite 1.15 diye düşünüyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by bahadirburhan Yazıyı Oku
    şurdan dönecek bura dip ikili dip vs. derken hayalci iyimser ler hasta gerçekçi kötümser ler zengin oldu tepki ufak tefek yukarı hareket olsada benim görüşüm Avrupa borsaları aşağı harekete devam edecek tahmin im dax 9100 civarı parite 1.15 diye düşünüyorum
    yurdışı borsalar sıkıntılı bence haftaya bistte onlara ayak uyduracak.

Esas

bugün yurtdışı hafif yukarı yapar ama 2 ay kadar sıkıntı devam edebilir uzun vade yerine günlük vurkaç yapılabilir gerçi genelde vurul kaç a dönüyor ama yapacak bişey yok

8. Esas

Alıntı Originally Posted by crazyboy Yazıyı Oku
    yurdışı borsalar sıkıntılı bence haftaya bistte onlara ayak uyduracak.
    ky olarak short pozisyon pek almıyoruz...o yuzden kaybediyoruz...sen alabildin mi dostum...

Sayfa 136/187 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •