Sayfa 14/390 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağit Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

adi kağıt....................
    adi spek,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Ankara & İstanbul
    Gönderi
    428

Esas

way anasına...topik sessizliğe gömülmüş yaw

3. Esas

HImmmmmmmmm uyuma modunda 1.64'ten bırakmıştım gel al diyor az bekle bakim gelcem

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,262

Esas

Alka hakkında kısa bir degerlendirme hissenet ekli linkte:

http://www.hisse.net/forum/showthrea...t=50107&page=9

Esas Elvan da buradan mal almış

Sen o kadar koş 900 altın kazan getir onu altından daha degerli kagıda yatır.vardır bir bildigi vardır bu şam şeytanının.Yarışmada diger yarışmacımızı sıkıştırıp celme takmamışmıydı.bakarsın buradaki şeytanın bacagını kırar.

Esas

borsa düşse de düşmez alka, sahipsiz değildir mağdur etmez yatırımcısını diye bir çok arkadaşıma önerdim ama dinlemediler başka hisselerde zarar ettiler. geçen bir gazetede okudum son 4 yılda yatırımcısına zarar ettirmeyen hisselerden birisi ALKA, kısa süre içerisinde çok daha iyi yerlere geleceğini yukarı yönlü zirvelerin çok yakında olduğunu düşünüyorum.

tabiki sözlerim kendi içimden geçenlerdir kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

Esas ciro ne olur?

Sevgili earn yazında bahsettigin ciroya sahip olması mümkün degil.yönetim kurulu başkanı haziranda acıklama yaptı.kagıt fiyatları %20-25 arttı.Ama yıl sonu cirosunda %15 lik artış bekliyor.2009 2.ceyrek 25,5 milyon ciro olmuş.Bu dönemde 31 ile 33 milyon TL arasında ciro olur bekliyorum 6 aylık ciro 55 ile 57 milyon TL olur.6 aylık kara bakıp yıl sonu 6 aylıkın 2 katı olur diye düşünmeyin.Cünkü yeni yatırımın amortisman giderleri ile faiz giderlerinden dolayı daha farklı bir kar gelecek

Esas

Borsa düştü yükseldi beni ilgilendirmiyor, alka çok şükür endeksteki olumsuzluklardan etkilenmiyor, uyuurken içim rahat uyuyorum bu yıl bence alka yılı olacak

sözlerim içimden geçenlerdir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 14/390 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •