Sayfa 14/691 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 5522 madde; 105 - 112 arası.

Konu: EGEEN Ege Endustri Ve Ticaret Anonim A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by cevdet_060 Yazıyı Oku
    Hissede beklenti büyük onun için ky.çok. Tahta yapıcı malı toplamadan ky.'yı dökmeden götürmeyecek anlaşılan.
    Saat kaçta yazmısim.şimdiki duruma bakın.dokmeden gitmez hemde sert dökecek ben bugün izleyip kapanışa doğru duruma göre kademeli alara alış yazacam. Düşsün arkadaşlar sıkıntı yok..Goodyear aylarca yerinde saymıştı. Bunun gidişi goodyere benzemeyecek..

2. Esas

Gidemeyen hisse doğal olarak düşer. Eveleyip geveleyeceğine düşsün daha iyi. Parası olana alım fırsatı olur.

Esas

Herkesten özür biraz satmak zorundaydım elimde sembolik miktarda kaldı özel durumlar nedeniyle:elimdeki birkaç yüz lotu bu kadar sert tepki vereceğini bilsem dokunmazdım!Kalanlara bol kazançlar.Satma sebebim Egeene güvenmediğinden değil farklı iş imkanı doğmasından saygılar!

Esas

Egeen yatirimcisi her daim kendini ozel hissetmeli diye düşünüyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by kingdom20 Yazıyı Oku
    bilanço geldiği gün ve sonrası taban bile yaptırabilecek kapasitede spek var burada.
    bilanço bistin en iyi bilancolarından bile olsa milleti ters köşe yapabilir, dikkatli olmak lazım.
    İşte ben bu dediklerimiz katilmiyorum. Hissede spek olduğunu dusunmuyorum. Hissenin derinliği olmadığı için her gün çok az lotla işlem oluyor. Bir kaç kişi veya kurum satmaya kalksa hisse duman oluyor. Aynı şekilde birileri toplamaya kaksa %4-5 yapiveriyor. Sığ tahta işlem hacmi 20-30 milyonlarda olsa hisse daha düzgün ilerleyecek. Küçük yatırımcının çok olduğunu ve büyük fonlarin girmeye çekindiğini dusunuyorum. Tamamen şahsi dusuncelerimdir.

Esas

Hocam artık sabrı zorluyor ,gerildik

7. Esas

para çikişinda listeye girmiş

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by andyxp1 Yazıyı Oku
    Birinci sebep, dolardaki aşırı düşüş..

Esas sebebi ise hissede çok fazla ky olması.

iki yıldır senet çok dillendi. temel çok güzel. bu açıdan tek hisse. Talibi çok. Ama çok fazla ky var. kynin karakteristiği de belli.
    kısa vadecidir.. lafa gelince ölse satmaz; torununa torbasına miras bırakır. Ama kısa vadede sıkılıp satar. Ya korkar, ya sıkılır, ya da giden öteki kağıtlara öfkelenip satar.

genelde yukarı hareketi görünce gelir.. işlem hacmi azalıp aşağıya dönünce de satar. Tabii ki spek bundan kazanç sağlamayı reddetmez.

O kadar ky yok diyenler, hisse adına borsa forumları açılıyor.. Topik değil, forum !!.

Uzun vadeciler için sorun yok.. uygun yerlerden takviye etmeye devam etmekteler.

Hissenin performansı mükemmel.
    Çok güzel özetlemiş ortağım.
    Bugün thyo dan ötürü ve faiz düşmesi ile ortalık panikledi thyo patladı stop mtop kalmadı ve borsayı dalgalandirdi bilançoya kadar boyle gider tahminim bu senet

Sayfa 14/691 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •