Sayfa 141/143 İlkİlk ... 4191131139140141142143 SonSon
Arama sonucu : 1141 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by mustafa b Yazıyı Oku
    arkadaslar merhaba,
    aranıza yeni katıldım feniş hissesinin tahtası kapanınca buaray üye oldum benim gibi magdur arkdaslarla bir araya gelerek bişey yapılabilirmi düşüncesiyle
    Borsa İstanbul Başkanı açıklama yaptı; Tahtası kapanan ve elinde hissesi kalan küçük yatırımcılar ilgili bir çalışma başlattıklarını söyledi.Ordan gelecek haberleri bekliyorum.Onun dışında nasıl bir yol izlenir, dava açılabilir mi vs durumlara bakmak lazım.

2. Esas

Arkadaşlar ben ayrıca Avukatım ve bu konuda nası bir yol izlenir, nasıl davalar açabiliriz onun araştırmasını da yapıyorum.Çalışma sonucunda somut bir gelişme elde edebilirsem sizlerle paylaşacağım.irtibat halinde olalım ve mağduriyetlerimizi gidermeye çalışalım.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by bhazar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben ayrıca Avukatım ve bu konuda nası bir yol izlenir, nasıl davalar açabiliriz onun araştırmasını da yapıyorum.Çalışma sonucunda somut bir gelişme elde edebilirsem sizlerle paylaşacağım.irtibat halinde olalım ve mağduriyetlerimizi gidermeye çalışalım.
    sizde kac bin lot var avukat bey

Esas

Esas

son üç ayda alanlar

Esas

satanlar

Esas

tahtası kapalı bir kağıtta işlem olurmu:

1-kişinin bir kaç kurumda hesabı vardır,
    kağıdını tek kurumda topluyor.

2-kişiler kendi aralarında bir fiyatta anlaşarak birbirlerine kağıtlarını satıyorlar.

3-bu ve buna benzer durumlarda yapılan işlemler,
    kağıtlar takasbankta olduğundan haliyle takaslarda gözüküyor.

Esas

daha öncede yazmıştım 2017 aralıkta vefa hakkı bitimine kadar olumlu bir şeyler olacak gibi.cefaks ustanında dediği gibi kapalı tahtada bile dümenler oluyor.hatta 30 kasımdan önceki son bir ayda bile birileri alıyordu.iflas edecek olsa kim alsın.aneelt i cuma günü gördünüz bir haberle daha nerelere gidecek.bizde önceden dediğim gibi çok üzüldük ama belkide çok şanslıyız.çünkü bir haber gelse kimseye 2 tl ye kadar alım fırsatı vermez.filimin sonunu bilenler pozisyonlarını aldı.ayrıca halkbank ve iş teki milyonlarca rehinli hisse var.bekleyip göreceğiz.ytd.

Sayfa 141/143 İlkİlk ... 4191131139140141142143 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •